Отговори
# 15
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ами спях си сладко сладко... беше 4 часа през нощта, когато станах да отида до тоалетната и водите ми изтекоха. Мъж ми беше на работа и си чатихме по ICQ-то докато стана време да тръгна към болницата.

# 16
  • Мнения: 2 910
Опитвах се да спя, когато ми изтекоха водите, болките дойдоха малко по- късно.

# 17
  • Мнения: 19 290
опитвах се да решавам някакви задачи ,но всъщност целия следобед смятах на колко минути са ми болките и се чудех дали ще раждам-бяха на 5-6мин.като се върна мъжа ми от работа и като разбра  ми се накара че не съм се обадила по рано да отиваме в болницата

# 18
  • Мнения: 670
Бях тръгнала към офиса в който работя. Разхождах се, правих покупки...

# 19
  • Мнения: 2 567
В три през ноща, докато се опитвах да заспя. Бях в болницата вече почти цяла седмица, защото доста преносвах.

# 20
  • Мнения: 2 019
канех се да си лягам

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 973
Мъжа ми се беше върнал от тиймбилдинг същия ден и явно след купона там му се спеше. Та тъкмо ме целуна за лека нощ към 23,50 (аз щях да гледам някакъв филм) и нещо усетих пук-пук - започнаха да ми изтичат водите  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 284
бях заспала  Peace

# 23
  • Мнения: 330
Когато започнаха болките вече бях в пред родилна зала и понеже не ме свърташе на едно място се разхождах из нея. Може би тези разходки ми помогнаха да родя бързо и болките не бяха толкова силни колкото очаквах.
Водите ми са изтичали два-три дни по малко преди да отида в болницата без да имам болки и си мислех че имам леко течение, отидох на преглед заради това течение и ме оставиха да раждам. Не си бях взела дори багаж.
Радвам се че всичко мина толкова леко.
 Hug

# 24
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Когато започнаха болките вече бях в пред родилна зала и понеже не ме свърташе на едно място се разхождах из нея. Може би тези разходки ми помогнаха да родя бързо и болките не бяха толкова силни колкото очаквах.


  И аз така.  Peace

# 25
  • Мнения: 574
Опитвах се да zаспя zащото след 2 часа трябваше отида в болницата и да ме вкючат на системи zа предиzвикване на раждането,
но беба се уплаши и ми иzтекоха водите HugБях вече в болницата когато ме хванаха болките

# 26
  • Мнения: 7 416
  Всъщност,не знаех,че са ми започнали родилните болки,казаха ми го на рутинен преглед.По-късно ,в родилната зала,правих си маникюр,пеех песнички,приемах масаж на кръста от мъжа ми(защото беше до мен),разхождахме се заедно,докато не започна по-драматичният момент.....

# 27
  • София
  • Мнения: 3 787
Спях Laughing

# 28
Седях на компютъра.

# 29
  • Мнения: 3 334
Спях си сладко и се събудих от болки в 3 или 4 часа сутринта Wink

Общи условия

Активация на акаунт