Кое да избера?

  • 2 733
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 313
Малвинка кое  е учебния център и кой води уроците по грим?

# 31
  • Перник
  • Мнения: 195
Мога да дам интернет адреса им,но не знам дали няма да излезе като реклама,въпреки че аз случайно открих този център,но ми изглежда добър.

# 32
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Мога да дам интернет адреса им,но не знам дали няма да излезе като реклама,въпреки че аз случайно открих този център,но ми изглежда добър.
дай го де  Embarassed

# 33
  • Перник
  • Мнения: 195
Заповядайте,момичета: www.compasspa.org
Как мислите,добър ли този център?

# 34
  • Мнения: 1 313
А разбра ли в какви дни и часове се провеждат заниманията?

# 35
  • Мнения: 9 973
не само платено,но и да ти лежи на сърце,че без МЕРАК не те виждам Peace

# 36
  • Перник
  • Мнения: 195
А разбра ли в какви дни и часове се провеждат заниманията?

Пише,че обучаващите се си определят часовете,доколкото аз го разбрах и че може и всеки ден да ходиш на уроци.

# 37
  • София
  • Мнения: 4 966
Важно е все пак и к ое ти носи най-голямо удовлетворение.
Би ли правила кола маска например на триъгълник на някоя лелка Sick
Това си е до човек де...

Мен най-много ме блазни грима.

Даже съм се спряла на място,където бих искала да изкарам курса.
Ето линкче:
http://www.belle-vue.cjb.net/

А и дори да не се реализираш -никога не е излишно за една жена.
Освен това се изкарават много пари по балове и сватби./един грим е 50,60лв. с качествена козметика за един час/

Има и театрален-сценичен грим.Хубавото на този курс,за който споменах е ,че се изучава и това...

Реализация за мен има,стига да има и силно желание. Peace

# 38
  • Перник
  • Мнения: 195
Би ли правила кола маска например на триъгълник на някоя лелка Sick

Май това е едно от нещата,които ме спират за козметик.Иначе страшно обичам да си купувам всякакви гримове,да се гримирам,та даже и приятелки.Това много ме влече,но пък от друга страна и маникюра ми е страшно интересен.Всеки ден си рисувам по ноктите и си измислям разни декорациики.

# 39
  • Мнения: 5 539
Гримьорството става само за странично занимание, съотв. допълнителен доход. Не е рентабилно да откриеш студио и да се занимаваш само с грим. Пък и тази година вече изпусна урожая, разбирай абитуриентските балове Laughing
Иначе основното нека бъде маникюр или козметика, а защо не фризьорство Peace

# 40
  • Мнения: 1 313
Разбрах, че курса по грим при Иво Живков за едно ниво е 600$. Аз преди години съм била на един урок при него и научих страшно много неща, но тази сума сега ми е непосилна

# 41
  • Мнения: 299
маникюристка или козметичка и двете са много хубави    Hug    и добре платени     Hug

# 42
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Здравейте момичета.Ще ви помоля за един съвет.Реших да изкарам курс,но не знам какъв да е?!?Колебая се между козметичка,маникюристка(маникюр,педикюр и ноктопластика)или грим?Моля ви посъветвайте ме към какво да се насоча,и трите са ми адски интересни и затова не мога да избера.Кое от изброените има по-голяма реализация за в бъдеще,кое ще ми бъде повече от полза,кое е по-добре платено?Моля ви изкажете мнение по този мой въпрос.

Благодаря ви предварително.

козметик!  Peace

# 43
  • Мнения: 1 322
И аз съм на мнение козметик.

# 44
  • Мнения: 3 830
Маникюристка Peace

Общи условия

Активация на акаунт