Старата любов

  • 3 614
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 792
 Не съм особено романтична и сантиментална, никаква тръпка няма при среща, приятно ми е, интересно ми е какво се случва с тях (държа нещата да са под контрол, все пак) и толкова.

# 61
  • Мнения: 397
Не ме интересува изобщо!!! Щастлива съм си и тия мисли за стари любови -  хич не ме спохождат!

# 62
  • Мнения: 5 468
Прекалено съм разочарована от старите си любови, за да се разтреса от вълнения... А особено сега пък, когато ми изчезна всякакъв романтизъм - съвсем.
Дето се вика: "И саполя си не хвърлям за него Peace."

# 63
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Откак съм бракувана, не съм виждала нито една стара любов. Не знам какви чувства би предизвикала подобна среща... Rolling Eyes

# 64
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Не е сред живите, но често си спомням за него и ако случайно някой или нещо ми напомни за него ми се свива коремът Heart Eyes
И при мене е така!!!!Знам, че е някъде на по-добро място!! Cry

# 65
  • Smallville
  • Мнения: 994
.....Времето е най-добрия лекар, в началото ти се свива корема, после все по-малко, докато дойде моменат, в който реално виждаш колко са му криви краката, даваш си сметка за начина по, който е бил безогледен към сърцето ти и съвсем спокойно без мигла да трепне го подминаваш равнодушно с едно безлично "добър ден"
След развода си имах момент,когато срещнах една стара любов,дори бяхме интимни за кратко.Е повярвайте ми нищо не е същото Времето е променило всеки от нас,там някъде в миналото е останало момчето,което съм обичала,а тогава се срещнах със съвсем непознат мъж.Бях леко шокирана,не очаквах това,запазените спомени не ме бяха подготвили за това и всичко приключи по моя инициатива много бързо.Искам да кажа,че дотогава,ми трепваше и пърхаше в стомаха,когато си мислех за него,сънувах го,но тази наша,позакъсняла среща ме отрезви и сега нещата са различни.
Сега съм щастлива с настоящата си любов и нямам призраци в гардероба,или скелети ли беше Wink,благодарна съм за това,което се случи,за да погледна по трезво на нещата,иначе и досега нямаше да мога да се оттърва от спомена за нашата голяма любов,а тя беше наистина голяма,но явно и е липсвало нещо,щом не сме останали с него заедно.
Хайде,че стана дълго,но исках да кажа с едно изречение Бъдете щастливи СЕГА Hug

# 66
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 822
Интересна тема  Simple Smile Точно преди половин час оставих на бившия съобщение на skype - "липсваш ми". Въпреки, че при последният ни разговор той ми даде да разбера, че му е прекалено трудно да бъде около мен заради миналото, по-лесно е да не му пука... научил се е да не мисли за мен и затова ме избягва. Но аз не мога да оставя нещата така..
Към този човек, с който бях 3 години (най-дългата ми връзка засега) смятам, че винаги ще имам топли чувства. С него сме минали през много shit заедно, имали сме много проблеми, любовта ни и цялата ни връзка бяха буйни, спонтанни, изпълнени с много караници, страсти и ужасно много препятствия. Общо взето стояхме от двете страни на една бариера - той беше баскетболист, адски хубав, много популярен сред момичетата, гъзар, слушаше рап, техно, популярна музика, обичаше да ходи на дискотеки. Аз бях металистка с дълга до кръста коса, обичах да нося скъсани дънки и тесни, черни, изрязани потници, пеех в група, постоянно бях с walkman на ушите, бунтарка, която мрази установените норми на поведение, цапната в устата... И това в гимназията, където хората се групират именно по музиката която слушат, начина по който се обличат!...Как се събрахме и аз не знам, но бяхме адски влюбени. На 16 години. Разделихме се окончателно на 19 (преди почти 2 години).  Връзката беше пренаситена с ревности (от негова страна), събирания, разделяния, пак събирания, изнервена работа. Междувременно луда любов... Важен фактор в историята ни беше и си остава неговото заболяване, от което той слава Богу се излекува.... имаше тумор, наложи се да му правят животоспасяваща операция, после химиотерапия, и т.н... Бях до него неотлъчно. Аз си знам през какво съм минала заради това. Сега е 100% здрав и едва ли помни нещата, които съм направила за него. Все едно. Щастието ни беше трудно, извоювано. Неговите приятели ме мразеха, настройваха го против мен, той пък мразеше моите приятели...В крайна сметка не стигнахме до никъде. И се разделихме с отворен край. То всъщност нямаше истински край.
Сега като го видя ... все още всичко ми трепва при вида му. Разтърсва ме. Наричайте го химия, както искате... Един поглед ми трябва за да ми се свие корема. И въпреки това никога не бих се върнала при него. И въпреки това, имам чувството, че ако ми се обади в 3 часа през нощта и ми каже 'Ела, имам проблем, моля те, трябваш ми...' ще стана... ще оставя човека който спи до мен.... и ще отида, за да му помогна с каквото мога. Защото това е ... той.
И до какъв извод стигнахме? Simple Smile Че връзката ми е бивша... и винаги ще си остане бивша.. но любовта ми не е бивша, и никога няма да бъде...

# 67
  • Мнения: 6 167
Какво е чувството да го видиш?Снощи го сьнувах!Знам че ще дойде до няколко дни както всяка година
Бихте ли се зарадвали на такава среща или сте преживяли старата любов
Има ли я трьпката ,вьпреки ежедневието и нещата от деня и от бита-дали ще го отминете с надсмешка или ........


не, нямам това отношение към любовта.
тя  е с мен в живота. всеки ден.
някакви връзки от миналото не могат да ме разчувстват.
понякога ми е интересно еди кой си какво ли прави. чисто клюкарстване.
един ден видях на солунска един мъж, в който бях много влюбена.
за 2 секунди си помислих, колко съм била глупава и колко много съм 'порастнала' от тогава.
после си продължих шопинга и чак сега се сетих за това.

# 68
За изживяната любов, за нея не ми трепва. Готова съм да му помогна с каквото мога, винаги! От този човек само хубави неща съм видяла и винаги ще го обичам, но по друг начин. По-скоро го чувствам като роднина
Но за неизживяната любов... тука вече е доста трудно. Има едно момче, с което почти нищо не съм преживла, в сравнение с другата ми любов, той нищо не ми е дал, но като го видя краката ми се подкосяват, езикъм ми става на възел... Последно го видях в Планет, аз се качвах от тоалетните, а той слизаше. Като го видях забих поглед в земята и се направих, че не го виждам. А искам да си говоря с него, искам да го видя... А като го видя ставам друг човек направо...

# 69
  • Мнения: 3 634
Има някакъв мазохизъм/садизъм в тази работа. Бях пионка 3 години и сега като се сетя ми иде да се изям. Обичам да го сравнявам със съпруга си, той да ни вижда заедно и всеки път да изтъквам колко съм обгрижвана сега.  Но това е предполагам защото той много ме нарани. С другите бивши се радваме да се видим.

# 70
  • София
  • Мнения: 5 744
Странно е това, което ме връхлита, спомня ли си за една стара любов. След раздялата се видяхме веднъж, като си дойде в БГ. Тогава дори са запитах защо съм била с него - не ми трепна нищо. Беше точно преди сватбата със сегашната ми любов. Но понякога го сънувам. Знам, че част от сърцето ми е завинаги негова.

Общи условия

Активация на акаунт