Скучна тема

  • 2 318
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
мдаааааа... По едно време бях по цял ден на него. И съм завидно добра в колоезденето...  Flutter  В 3-ти клас се научих да карам без ръце  bowuu

Нооооо, след 2-рото имам проблем с гръбнака и много-много не карам, че ме боли. Tired

Обаче си напълно права secretgarden, това беше моето хоби.   bouquet

# 46
  • Мнения: 27 524
Научих и видях, че има дърво с шипове. Не знам обаче как се казва. Ето го

# 47
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И мъжа ми много кара...ходи на работа с колело, като се върне, слага столчето и с детето и колелото отиват в парка.... а миналия месец бяхме на велопоход в Странджа с детето .. то се возеше на столчето зад татко си ... страхотно изкарване ....даже аз карах

# 48
  • Мнения: 3 405
Научих и видях, че има дърво с шипове. Не знам обаче как се казва. Ето го

Я, какво странно дърво, къде се намира и колко е дебело това стъбло?

# 49
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И мъжа ми много кара...ходи на работа с колело, като се върне, слага столчето и с детето и колелото отиват в парка.... а миналия месец бяхме на велопоход в Странджа с детето .. то се возеше на столчето зад татко си ... страхотно изкарване ....даже аз карах

ужасно много ви завидях... разбира се, че благородно  Heart Eyes

П.П: моят мъж не владее 2-колесните. Хеле пък и дете да му поверя  ooooh!

# 50
  • Мнения: 27 524
Я, какво странно дърво, къде се намира и колко е дебело това стъбло?

Дебело е, но може да се обгърне (ако посмееш  Laughing). Много, ама много е високо, над 10 метра бяха. В една Ботаническа градина.

# 51
  • Мнения: 3 405
Блонди, много ми хареса тази  снимка. А и другите също. Какъв фотоапарат използваш?

# 52
  • Мнения: 74
Аз пък обичам да рисувам иВ момента изрисувам стените на детската стая.Не съм художник а аматьор но мисля че се получава много добре.Рисувам само анимационни герои защото това ми се отдава най-много. newsm07

Общи условия

Активация на акаунт