Скучна тема

  • 2 317
  • 52
  •   1
Отговори
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Хайде да си поговорим за странични интереси ... неща, които ви вълнуват и които не са свързани с работата или семейството ... има ли такива ... споделете ми нещо ново, което сте научили ... любопитно и разбираемо .... нещо, което сте доволни, че знаете ...

...

# 1
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хм, разбрах, че дискусите живеят във вода с температура 31 градуса. Живеят и на по-малко де, ама хвърлят хайвер на толкова. Много красиви риби.

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Дискуси  newsm78 .. не ги знам ... пусни снимка

....аз напоследък правя много колажи от стари списания, тапети, лисчета за бележки ... обичам да правя разни неща с ръцете си ... но не просто да изпълнявам задачи .... а да се вживявам в ролята на творец  ... малко късничко , но сега откривам акрилните бои и техните приложения  Embarassed ... скоро къщата ще заприлича на една огромна палитра ... така усещам аз нещата  Mr. Green

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
  Снимката е линк.

Ето ги. Едни от най-красивите риби, поне за мен. Ние вече нямаме аквариум, но ходим да им се радваме при наши приятели.

# 4
  • Мнения: 843
 Дааа... научих се да оценявам недвижими имоти!!  Ами кеф ми е да гледам.  Нови , стари. имоти ..  стари с  бъдеще.. нови недоправени..и пр.  Гледам ги със светнали оченца, все едно са мои. Наум определям какво и как  аз бих разпределила.  Еххх, дизайнерски мечтии.  / аз си имам  жилище , де,,,  не е това , не е завист/
   Това е последното.. но има  и предишни тръпки:-))
    Научих се да правя   елементарен витраж,  много е пипкаво, но ми доставя невероятно удоволствие. Ще покажа скоро в |Наш дом.
   Имам куп и кош идеи, материала ,за които  които търся и събирам в нет-а.

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Другото, което открих е, че не съм загубила умението да шия - ръцете сами знаят. Уви, нямам време за истинско творчество. Само апликирам по дрешките на децата и моите.

# 6
  • Мнения: 843
Дискуси  newsm78 .. не ги знам ... пусни снимка

....аз напоследък правя много колажи от стари списания, тапети, лисчета за бележки ... обичам да правя разни неща с ръцете си ... но не просто да изпълнявам задачи .... а да се вживявам в ролята на творец  ... малко късничко , но сега откривам акрилните бои и техните приложения  Embarassed ... скоро къщата ще заприлича на една огромна палитра ... така усещам аз нещата  Mr. Green

   същото ме тресе и мен:-((   ще споделям... има невероятни неща.  Купи от вестници.. - невероятно изглеждат, ратан - ряпа да яде.
   Кутии от такъв материал.. и про.

# 7
  • Мнения: 2 792
 В петък съм на листовки и след това на кормуване, ако ги взема... Интересното нещо, което научих, покрай това е, че не само, че никой от участниците в движението по пътищата не спазва правилата, но и самите органи, които отговарят за слагането на пътните знаци, не ги спазват или много рядко те са съобразени с изискванията на закона.
 Ще си помисля и за нещо положително научено, не се сещам на първо четене.
 

# 8
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ох, чак сега зацепвам ...  Shocked 31 градуса е доста висока температура  ... много интересно ... и са наистина красиви ... дискуси, дискуси, дискуси ... ще ги запомня

Витража искам и аз да го науча ... ще чакам темата и после ще ти досаждам на лични  Flutter ... аааа, да и папие маше съм си намислила за утре  Whistling

Кифла... освен това няма орган, който да събира глобите и се разчита на съвестта на глобените ... да се смееш ли, да плачеш ли  ooooh!

# 9
  • Мнения: 2 386
Аз пък научих, че 'аватар' е единственият индийски термин в компютърните технологии.

# 10
  • Мнения: 1 735
Мда... тия дни се садят и сеят разни неща из градинката. Някои за папкане, други за красота.
Покрай това научих много нови неща, които като апартаментско чадо не съм знаела.
Но главното което научих всъщност е, че това е невероятно удоволствие и отнема съвсем малко време. Помня, че са ни възпитавали в дух:"Учи, че да не блъскаш с мотиката един ден."
Смятам, че това е съвсем погрешно схващане , но е успяло да изкриви доста съзнания.

Друго: Зарибих се да си сея кратунки!  Mr. Green Събирам всякакви видове. Страшно са красиви и могат да се използват за чаши, за менчета, за свещници, за саксии и всякакъв вид декор. Направо съм се вманиачила!  Sunglasses
Ако някой има семенца и иска да разменяме, да се обажда я на лични, я тук в темата.  Hug

# 11
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз случайно открих една тема за луфите, преди няколко дни ... но сега не я намирам да ти пусна линк ... тиквички, от които се правят гъбки за баня ... ето ги:

# 12
  • Мнения: 1 735
Ааа, да знам ги! Много са готини. Бтв, струват по 20 и кусур кинта по аптеките.
Миналата година си боднахме такива, но за съжаление комшиите ни ги окрадоха.   #2gunfire

Ама вече и семенца нямам.  Sad

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ааа, да знам ги! Много са готини. Бтв, струват по 20 и кусур кинта по аптеките.
Миналата година си боднахме такива, но за съжаление комшиите ни ги окрадоха.   #2gunfire

 Laughing  окрадоха  Joy

не са чак 20 ... между 3 и  5 лв. са някъде

# 14
  • Мнения: 1 735
20лв. са тези, които са подплатени и покантени, направени с върва отзад.

Бяхме ги сложили на оградата, да си пълзят. Върза едно плодче, чакаме го кефим му се, и един ден отиваме и го няма. Помислихме, че нещо случайно... де да знам и аз!
Върза второ - пак така.
Трето-пак.
Четвърто-пак!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Вече от нея страна на оградата не слагам нищо, освен нискорастящи неща.

# 15
  • Мнения: 2 070
Как ще е скучна темата.
Аз обаче май няма как да се впиша. Само на работа и  сдетето, нямама време за творчество и хобита. Отврат. Сикрет, ти в майчинство ли си?

# 16
  • в Низината
  • Мнения: 705
И аз като deshtovidi. Станала съм като кон с капаци - на работа, вкъщи с детето, чистене, пазаруване. Не мога да отделя достатъчно време да си дочета книгата, а пък за хоби - нямам време в графика.  Blush

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Не съм творческа личност аз, пълен сухар Confused Мислих, мислих, няма какво да кажа по темата Sad Чета разни нещижа в нета, интересни са ми, но да направя аз нещо интересно - нъц Confused

# 18
  • Мнения: 5 228
Много хубава скучна тема!
Първото нещо което ми хрумва. В едно списание четох статия за една удивителна жена. Д-р Даниела Денчева няма ръце и крака. Има протези. Води по-пълноценен живот от повечето хора. Шофира, танцува, участва в работни групи в общината, в Парламента и какво ли още не.

# 19
  • Мнения: X
Аз съм като Найка и secretgarden.Мои неща могат да се видят в подфорум Хоби -в няколко теми.А събрани на едно място са ето тук .

# 20
  • Мнения: 4 546
леле колко сте сръчни. чак срам ме хвана. аз с нищо такова не мога да се похваля  Embarassed

# 21
Посадих магданоз в саксия и се чудя в кой форум да попитам имали други които правят подобни експерименти

# 22
  • Мнения: 1 735
Много хубава скучна тема!
Първото нещо което ми хрумва. В едно списание четох статия за една удивителна жена. Д-р Даниела Денчева няма ръце и крака. Има протези. Води по-пълноценен живот от повечето хора. Шофира, танцува, участва в работни групи в общината, в Парламента и какво ли още не.

Това е много интересно!
Просто е разбрала какво е изгубила, затова се възползва на 100% от всяка 1 възможност.
А ние здравите какво правим? Тлъстеем пред ПиСи-тата и ТВ-тата.

Друго, което научих е нещо което знаех на теория, но за пръв път видях с очите си. Sad
Котката ни се окоти, но докато беше бременна беше отровена много кофти и едва не умря. При раждането едното котенце си отиде, а другото оцеля. ДОбре, ама на другия ден и то умря. Тъкмо бях влязла да видя дали е наред и дали котенцето е живичко (имах лоши предчувствие), видях че майката котка го яде(било е мъртво).  #Crazy  Sick
Това го правят, единствено с цел да осигурят живот за другите си котенца. Добре, ама тя други котенца няма.  И след като го изяде, ходи като болна да си търси котенцето. Навираше се навсякъде и мяукаше много протяжно и жално.  Cry Много ми стана жал за нея.

Колко е различно да видиш нещата, отколкото да си чел само за тях.

# 23
  • Мнения: 4 546
ох, много гадно  Cry

# 24
  • София
  • Мнения: 2 958
Научих, преди малко, че Дейв Геън е отворил ресторант "the bitter apple", в Ню Йорк. Официално на 07/06/07г.

# 25
  • Мнения: X
Хамстерите също изяждат новородените си. Ако бъдат докоснати от човек. Sad

# 26
  • Мнения: 4 806
A домашните зайкини изоставят зайчетата си, ако някой ги е пипал. Престават да ги кърмат и ... край....

иначе темата е премного интересна ...
казах си облекчено ох... щото напоследък няма скучни теми ... все едни забавни, забавни ... до втръсване...

това за зайците наскоро го научих, докато ни ги показваха ...

# 27
  • Sf
  • Мнения: 808
Колкото и странно да звучи, заспалият гений на готварския дух, изведнъж се събуди и сега готвя като лунатик и знам кога по колко и какво Simple Smile Някои неща така ги докарвам на усет и стават страхотни и много вкусни. Много се гордея     chef

А все едно не бях доскоро пълна трагедия в кухнята...

# 28
  • Мнения: 3 405
Аз и Ники посадихме картоф в саксия, пуснал е листа, а отдолу, в пръстта се виждат картофчета.

тук

може да го видите  Grinning

Caprari, с какви материали покриваш кутиите, много са красиви и весели Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 386
Това е много сладко, Анджи, браво  Wink

Научих се да се лакирам, без да се омазвам до ушите...Това за Красива мама ли е или може и тук да мине?  Laughing

# 30
  • Мнения: X

Caprari, с какви материали покриваш кутиите, много са красиви и весели Simple Smile
Със салфетки. Ела в подфорум Хоби темата за декупажа. Hug
А вие пък поне картофи няма да купувате... Laughing

# 31
  • Мнения: 3 405
Благодаря, ще посетя красотите  Grinning

# 32
  • Мнения: 2 353
  Темата е много готина, ама пуснете по някоя и друа снимка, молив!

# 33
  • Мнения: 154
Caprari, нещата ти са страхотни! Особено ме грабнаха бутилките, бурканите и чинията! Simple Smile Браво bouquet ! Отдавна имам тръпка да се захвана с нещо такова (още като дете исках да се занимавам с керамика), но не знам защо нищо не правя по въпроса.... А напоследък и време нямам никакво, дори за любимите ми релакс -занимания.

# 34
  • Мнения: X
Отдавна имам тръпка да се захвана с нещо такова (още като дете исках да се занимавам с керамика), но не знам защо нищо не правя по въпроса.... А напоследък и време нямам никакво, дори за любимите ми релакс -занимания.
Чак пък страхотни!


Дерзай!Стига да искаш ще намериш време!

Последна редакция: чт, 10 май 2007, 20:14 от Анонимен

# 35
  • Мнения: 4 585
Тая вечер откъснах първата узряла ягода от градинката си. Grinning

# 36
  • Мнения: 2 253
Имаме риби,ето такива,женските държат хайвера в устата си,чак докато малките са напълно излюпени.Невероятни са!
  Това не съм го научила днес,в момента едната е пак с пълна уста,та се присетих.Реших да споделя,може да е новост за някои от тук четящите...     
   За да не съм капо-днес(при мен е още 10-ти) Боно стана на 47.

# 37
  • Мнения: 4 585
Домашните зайци прекарват храната си два пъти през стомашно чревния тракт.
Това, което ядат през деня, вечерта го изакват като меки фекалии, ядат ги
направо от ануса и на другия ден ги изакват като твърди сухи барабонки.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 223
Домашните зайци прекарват храната си два пъти през стомашно чревния тракт.
Това, което ядат през деня, вечерта го изакват като меки фекалии, ядат ги
направо от ануса и на другия ден ги изакват като твърди сухи барабонки.

Споко, най-скъпото кафе в света Kopi Luwak също трябва да мине през задника на  цибетка , за да придобие уникалния си вкус  newsm78  Повече инфо: http://bgkulinar.net/news.php?newsid=1433

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Купих си Доместос, отлепям етикета, паднаха семена на някакви цветя, пише пролетни. Засях ги и сега чакам да пораснат.
Научих оня ден от Нешънъл Джиографик колко потресаващо бедно живеят например в едно индийско гето. Една стая с течаща вода се смята за късмет.  Confused

# 40
  • Мнения: 5 877
Ето ви едно хубаво филмче, което "разучаваме" с Ането.
http://www.lull.ru/download.htm
Щракнете върху "скачать ролик".

Научих от щерката за бога на одеялата Енс и за богинята на водата Херида, и двамата - нейно производство. Богът на одеялата живее в легло, естествено.

# 41
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Много хубава скучна тема!
Първото нещо което ми хрумва. В едно списание четох статия за една удивителна жена. Д-р Даниела Денчева няма ръце и крака. Има протези. Води по-пълноценен живот от повечето хора. Шофира, танцува, участва в работни групи в общината, в Парламента и какво ли още не.

и е със страхотно чувство за хумор. Познавам я лично тази жена, невероятна е.
Водеше едно предаване по радио НЕТ за различните хора (но не само в смисъла "инвалид").

а иначе по темата: открих колко хубаво е да се ходи на танци. Чувствам се страхотно Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 1 775
Страхотна е темичката  bouquet.
Научих се да варосвам дървета, да садя цветя ( и с нетърпение чакам да цъфнат ), как се сади райграс и чимшир, как се правят мебели (сега проектираме детската с мъжа ми), как се реди паркет, как се лепят плочки... А толкова неща не съм научила  Rolling Eyes, Например, може ли да се рисува в/у варосана външна стена  с оцветен латекс или фасадна боя? Може ли да се рисува в/у стъкло с маслени бои? Как се прави покрив? Как се прави дренаж на къща? Как се поддържа жив плет? ....... Важното е, да търсиш.

# 43
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не съм от най-сръчните....  Confused Хоби си нямам, ама и не намирам смисъл да имам. Имам доста задължения.
Освен това не съм в добра физ. форма. 2 дни малко повече физ. труд и днес съм парцал  Tired
... а баща ми как издържа... все пак годините са му по 2 на моите... Браво за него  Hug

Голямо браво и за всички сръчковци и таланти   bouquet

# 44
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
не съм от най-сръчните....  Confused Хоби си нямам, ама и не намирам смисъл да имам. Имам доста задължения.
Освен това не съм в добра физ. форма. 2 дни малко повече физ. труд и днес съм парцал  Tired
... а баща ми как издържа... все пак годините са му по 2 на моите... Браво за него  Hug

Голямо браво и за всички сръчковци и таланти   bouquet


ти колело ли обичаш да караш ?

# 45
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
мдаааааа... По едно време бях по цял ден на него. И съм завидно добра в колоезденето...  Flutter  В 3-ти клас се научих да карам без ръце  bowuu

Нооооо, след 2-рото имам проблем с гръбнака и много-много не карам, че ме боли. Tired

Обаче си напълно права secretgarden, това беше моето хоби.   bouquet

# 46
  • Мнения: 27 524
Научих и видях, че има дърво с шипове. Не знам обаче как се казва. Ето го

# 47
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И мъжа ми много кара...ходи на работа с колело, като се върне, слага столчето и с детето и колелото отиват в парка.... а миналия месец бяхме на велопоход в Странджа с детето .. то се возеше на столчето зад татко си ... страхотно изкарване ....даже аз карах

# 48
  • Мнения: 3 405
Научих и видях, че има дърво с шипове. Не знам обаче как се казва. Ето го

Я, какво странно дърво, къде се намира и колко е дебело това стъбло?

# 49
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И мъжа ми много кара...ходи на работа с колело, като се върне, слага столчето и с детето и колелото отиват в парка.... а миналия месец бяхме на велопоход в Странджа с детето .. то се возеше на столчето зад татко си ... страхотно изкарване ....даже аз карах

ужасно много ви завидях... разбира се, че благородно  Heart Eyes

П.П: моят мъж не владее 2-колесните. Хеле пък и дете да му поверя  ooooh!

# 50
  • Мнения: 27 524
Я, какво странно дърво, къде се намира и колко е дебело това стъбло?

Дебело е, но може да се обгърне (ако посмееш  Laughing). Много, ама много е високо, над 10 метра бяха. В една Ботаническа градина.

# 51
  • Мнения: 3 405
Блонди, много ми хареса тази  снимка. А и другите също. Какъв фотоапарат използваш?

# 52
  • Мнения: 74
Аз пък обичам да рисувам иВ момента изрисувам стените на детската стая.Не съм художник а аматьор но мисля че се получава много добре.Рисувам само анимационни герои защото това ми се отдава най-много. newsm07

Общи условия

Активация на акаунт