Хобитите! Или кой кой е в подфорум "Хоби"

  • 186 102
  • 265
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 15
здравейте. Казвам се Нора.Пиша отскоро в този сайт.На 26 години съм.  Бих искала да се занимавам с информационни технологии. Това възнамерявам да запиша следващата учебна година. Чета книги слушам музика,
но имам една голяма страст искам да стана фризьорка.

# 226
  • Мнения: 796
Здравейте и от мен 55
Казвам се Лора и съм на 31 години от София. С приятеля ми сме заедно от 13 години, от 7 живеем заедно. Нямам деца, надявам се скоро и това да стане Simple Smile От около 2 години започнах да се занимавам с цветя. Искам  тази година да се захвана сериозно и с конна езда. Когато имам повече време правя и макети. Правя украси, мартеници и т.н., защото това страшно ме разтоварва. Голяма страст са ми животните и най-вече кучетата Simple Smile Има много неща, с които искам да почна тепърва да се занимавам, но все не ми оставя време Simple Smile

# 227
  • Мнения: 22
Здравейте, казвам се Пепа на 38 ( почти 39 ) майка на две прекрасни деца - кака Деница на 15 и половина и малък Веси ( Веселин) на 3г и 10м. Щастливо омъжена от 17 години ( лелеее как лети времето). По професия детска учителка. Свободното ми време е изцяло посветено на децата, а когато успея да открадна малко време и за себе си обичам да чета - всъщност мисля, че не е минал ден откакто съм се научила да чета без книга. Обичам да рисувам, а най - голямата ми мечта е да напиша детска книга и горещо се надявам да осъществя тази своя мечта. Също обичам да пътувам и да се разхождам - може и по улиците Sunglasses - защото докато вървя успявам да видя много повече.

# 228
  • Мнения: 361
Елена, приятно ми е.
На 28 и 1/2г  Rolling Eyes, с дете на 2г.
По професия съм служител по сигурността на информацията. По душа- творец на малки неща.
Обичам да плета, предимно за дребната.

# 229
  • Мнения: 70
Здравейте   bouquet
Светла на 28 години. Още нямам дете.
Занимавам се с консултантска дейност, твърде широкоспектърна.
И когато имам време от задачи, чета ужасно много книжки и по-малко шия гоблени и плета на две куки.
Някога умирах и за пъзели, но в момента липсата на пространство у дома ме спира да започна един с 4000 масти.

# 230
  • Мнения: 1 192
Здравейте,
Да се представя и аз - казвам се Таня, на 33 съм и имам дъщеричка на 1 г.
От Стара Загора съм, по образование филолог (немска филология), понастящем в майчинство. Голям фен на фентъзито, меломан и бивш (засега) танцьор (латино).
Много ми е приятно да се запозная с всички вас и толкова съжалявам, че чак сега откривам този форум!
 newsm51

# 231
  • Мнения: 0
Здравейте,
ето го и моят ред Simple Smile Казвам се Анелия на 25 години от Пловдив Simple Smile Работя много и се забавлявам много  Wink Обичам да пътувам, да практикувам екстремни спортове - като скокове с бънджи и алпинизъм, да сърфирам из нета и кибича във социалната мрежа фейсбук.

# 232
  • Мнения: 1 239
Здравейте,
казвам се Габриела, на 21 години съм, студентка. И аз се регистрирах в сайта, заради интересните теми и съвети, които откривам. Живея с приятеля ми и прилагам в дома ни доста интересни идеи от темите за хол, баня и кухня Simple Smile Запалена фенка съм на фентъзито било то под формата на книга или кино. Обичам много животните -  сега имам куче(порода самоед) и рибки, преди това се грижех за зайчета и коте. Отскоро проявявам интерес и към темата с хобита - благодарение на нея съживих 4 стайни растения и ще пробвам по обясненията в темата да накича оригинално пиефлора с цвета за подарък Party

# 233
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен Simple Smile.Казвам се Ивелина на почти newsm59    19 години от Русе съм.От миналата година пиша в този форум.Занимавам се със рисуване.Обичам  да слушам музика,да чета списания,вестници,книги,да стоя на лаптопа,да се излизам на вън със фр,обичам пътуванията,природата.Колиекцинирам списания,вестници,плакати,картички,календарчета,салфетки 
 Имам 2 вълнисти папагаллчета Mr. Green.Ако някой иска може да се сприателим да ми пише ЛС(лично съобщения)

Последна редакция: нд, 26 юни 2011, 15:22 от malkata_pisanka

# 234
  • Мнения: 138
Аз обожавам да се занимавам с цветя, никога не ми стигат тия в къщи Laughing Мъжът ми каза, че ще ме прати при мама, ака не останело място за живеене от китки. Grinning Много обичам и да снимам, но съм си само любител Embarassed Плета даста добре, ааа и.... танции, мога да танцувам с часове Joy

# 235
  • Мнения: 1 175
Чак сега виждам тази тема за запознанства. Откривам много общо с толкова хора  Grinning Хубава идея.
Аз съм Диди, на 27, от София (но живея в Бостън). Омъжена, все още без деца. Минавала съм през много от хобитските теми но поддържам присъствие главно в котешката, не мога да им смогвам на всички. Освен котката имам и аквариум с риби, и голяма любов към сръчковски занимания - украси, майсторене, шиене. Когато не ме мързи, обичам и да плета. Артистична натура съм и обичам да рисувам, да моделирам или просто да снимам красиви неща. По професия съм художник илюстратор/аниматор, и работя във фирма за образователна медия за деца. Приятно ми е да се запознаем!

# 236
  • Мнения: 54
Здравейте. Казвам се Али, на 21 години съм. С годеника ми сме заедно от почти 6 години, нямаме деца. Обичам да рисувам, харесвам да правя скрапбукинг. Почитател съм на животните, в частност - кучетата, въпреки, че съм имала най-различни. Запалих се по гоблените, и с помощта на момичетата тук, започвам лека по-лека да навлизам в нещата. Харесвам всичко свързано с изкуството. Не ми се отдава да плета, освен най-обикновена плетка. Падам си малко завеяна, та лесно се паникъосвам. Не преценявам сложността на дадена задача и после си се ядосвам на себе си.  Разучавам различни компютърни програми, но това става бавно и славно Simple Smile

# 237
  • Мнения: 0
Здравейте! Аз съм Ваня ,на 20години.Нямам деца.Отдавна чета форума ,но вчера си направих регистрация и мисля да се включвам отвреме навреме.Студентка съм и уча в Музикалната академия в София Simple Smile

# 238
  • Мнения: 23
Здравейте! Аз съм Станислава, но ми викат Таничка. На 14 години съм. Искам да стана дизайнер, но пък и ми се занимава със сладкарство. Обичам да слушам музика, да чета, рисувам, шия и приготвям някой друг сладкиш. Занимавам се със спорт близо от 6 години. Също се запалих да правя всякакъв вид десерти, заради майка ми и момичетата от този форум.

# 239
  • Мнения: 55
Здравейте и от мен  Hug
На 27г. от скоро омъжена, без деца Rolling Eyes По професия ландшафтен архитект, по душа - цветар Simple Smile Опитвам се да събудя темата за рязан цвят, а (най-често тайно) следя темите за градинарство, ръчно направени съкровища, фотография и много други  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт