За модерното обзавеждане

  • 3 603
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 511
Не мога да разбера какво означава модерно без килими, пердета, полюлей....Та сега има толкова модерни килими, красиви пердета и направо извънземни полюлей....Въпрос на вкус е и на практичност дали искаш да имаш или не. Модата в момента според мен позволява всякакви комбинации!
А аз лично приемам съвети от приятели, но това не означава, че ги изпълнявам! Просто чувам още едно мнение....

# 16
  • Мнения: 4 380
В момента правим ремонт- смяна на дограма, шпакловки , гипсокартон и тн.Наши приятели ни дават различни съвети от рода:сложете си вертикални щори вместо пердета,сега като сложите паркета не ви трябват килими , направете си скрито осветление/с очички/ и още от рода.
Моето лично мнение е , че ако ги послушам за всичко апартамента ми ще заприлича на офис, хотел, бар.Аз искам да запазя уюта в нашия дом.Ще си сложа перденца, килимче и полилейче.Искам когато се прибера от работа да почувствам топлината и уюта.
Та въпроса ми е , вие съобразявате ли се с модата или сте на моето мнение?

Това не е мода, а антимода. Ако приятелите ти покажат ЕДИН проект на световноизвестен дизайнер с изброените по-горе неща, ще си взема думите назад. Grinning Само че силно се съмнявам че ще намерят. Подобен кич с многоетажни тавани с "очички", скрито осветление и вертикални щори се срещат основно по жилища на нямащи и понятие от дизайн обикновенни хора в страните от бившия соц. лагер. Wink

Слагаш си перденца, полюлейче и килимче и слушаш само себе си! Wink

# 17
здравеите.може ли да дадете идея как да си ушия сама щори от плат за детската стая.

# 18
  • Мнения: 5 178
В момента правим ремонт- смяна на дограма, шпакловки , гипсокартон и тн.Наши приятели ни дават различни съвети от рода:сложете си вертикални щори вместо пердета,сега като сложите паркета не ви трябват килими , направете си скрито осветление/с очички/ и още от рода.
Моето лично мнение е , че ако ги послушам за всичко апартамента ми ще заприлича на офис, хотел, бар.Аз искам да запазя уюта в нашия дом.Ще си сложа перденца, килимче и полилейче.Искам когато се прибера от работа да почувствам топлината и уюта.
Та въпроса ми е , вие съобразявате ли се с модата или сте на моето мнение?

Това не е мода, а антимода. Ако приятелите ти покажат ЕДИН проект на световноизвестен дизайнер с изброените по-горе неща, ще си взема думите назад. Grinning Само че силно се съмнявам че ще намерят. Подобен кич с многоетажни тавани с "очички", скрито осветление и вертикални щори се срещат основно по жилища на нямащи и понятие от дизайн обикновенни хора в страните от бившия соц. лагер. Wink

Слагаш си перденца, полюлейче и килимче и слушаш само себе си! Wink

Подкрепям!!! Както и че вече всеки втори има хол или трапезария в оранжево.. А вертикалните щори за дом стоят доста студено. За луничките в гипсокартонените тавани неам думи, гадни са ми и тавичките.
Мразя и теракот за хол и спалня, за коридор по бива, но пак те посреща студенината
А без килим ми стои толкова студено, може да е малък само под масата, но създава уют.

Общи условия

Активация на акаунт