Ще стане ли изобщо?

  • 3 089
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 422
ДА АКО ПРОБЛЕМА Е ПРИ МЪЖА ТОГАВА???????????
моя мъж да гладува newsm62

# 31
  • Мнения: 1 817
ДА АКО ПРОБЛЕМА Е ПРИ МЪЖА ТОГАВА???????????
моя мъж да гладува newsm62
Ами да, защо пък не  newsm78 ? Въпрос на нагласа е  Peace ! За мен плодолечението е по-леко и по-безболезнено от ин витро и останалите методи. И мисля, че преди да се прибегне към пиене на хормани, към драстични интервенции, човек може да пробва нещо природно!
В книгата пише, че и мъже са се излекували от стерилитет. Което, надявам се, отговаря на въпроса ти за мъжете и гладуването!
Много е жалък факта, че хората прибягват към това просто нещо-лечебното гладуване или когато получат тежка диагноза, или когато медицината е неспособна да помогне...

# 32
  • Мнения: 2 422
Миличка мъжете са толкова безволеви същества, че ми идва не знам кво да направя.
Моя мъж едни цигари неможе да откаже ти искаш да гладува......сън санувам ама на и си пуши и си пийва аз само си говоря ама на кой да ме слуша. Щом може да се направи ИКСИ що да се тормози / ама кога ли ще ми писне на мен на шапката/ smile3515

# 33
  • Мнения: 1 817
Миличка мъжете са толкова безволеви същества, че ми идва не знам кво да направя.
Моя мъж едни цигари неможе да откаже ти искаш да гладува......сън санувам ама на и си пуши и си пийва аз само си говоря ама на кой да ме слуша. Щом може да се направи ИКСИ що да се тормози / ама кога ли ще ми писне на мен на шапката/ smile3515
Ами смени си подхода! Моят спря цигарите по собствено желание, спря да пие шепи с хапове, които мама му даваше като беше болен, направи 12 дни гладуване и всичко това по собствено желания, както той казва  Laughing ! От 3 години не е боледувал  Peace !
Знам, че е трудно, но всеки мъж си има челъм. Обаче са ти нужни здрави нерви! Успех с отказването на зигарите   bouquet !

# 34
  • Мнения: 1 612
edno_momiche  ...... Ако имаш някакъв проблем с тези кисти то той би могъл да "лъсне" при едно хормонално изследване. Ако са ендометриозни то те с ехограф немогат да се докажат, може само да се предположи. .....

Извинявам се, че се намесвам, но това съвсем не е така. Моите хормони си бяха всички наред, ама никой не можеше да каже защо образувам кисти непрекъснато.
И варианта лапароскопия изобщо не е лош. Ако на мен ми го бяха предложили когато имах непрекъснато кисти, може би нямаше да се стигне до коремна операция и сраствания и запушване на тръбите.
Не искам никого да плаша, но трябва да се подходи сериозно към въпроса.
Според мен противозачатъчните няма да ти помогнат. И аз съм ги пила с цел лекуване на кисти, но без ефект.
Пусни си еднихормони и ако реших направилапаро.

Аз също ходя в клиниката на Щерев, но тази лекарка я чувам за първи път.
Бих те посъветвала да си запишеш час за д-р Ганева или д-р Савова.

# 35
  • Мнения: 2 422
ЗИМА ЗИМА ти в куха лейка акъл наливала ли си Close ....все вика да ще ги откажа ииииииииии после нищо старата песен на нов глас иначе е съгласен с мен за всичко ам на..... говедо Tired Tired Tired Sad

# 36
  • Мнения: 106
ЗИМА ЗИМА ти в куха лейка акъл наливала ли си Close ....все вика да ще ги откажа ииииииииии после нищо старата песен на нов глас иначе е съгласен с мен за всичко ам на..... говедо Tired Tired Tired Sad
Хахаха Мая разсмя ме.  Grinning
Както каза ZiMa за всеки си има подход. Не си ли знаете магариите вече.
Ти пушиш ли?
Защото аз като казах, че ще ги откажа и моята половинка на инат тръгна да ги отказва и той, не можело аз да имам воля, а той не.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт