Красиви крака-четири "прозорчета"

  • 5 443
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 861
Вижте на какво попаднах
http://krasota.rozali.com/tialo/p379.html

Сетих се, че като бях 14-15 годишна си гледахме кой колко дупки има между краката и дали колената ни при стягане приличат на детско личице. Вие имате ли четири прозорчета. Аз си спомням, че имах поне 3, а сега са ми останали само две  newsm78.

# 1
  • Мнения: 184
аз имам 3 Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 67
И аз имах 3 сега 2  Embarassed

# 3
  • Мнения: 8 505
Моите са 4.Но пък прасците ми са мускулести (не кой знае колко,но повече от нормалното) и стъпалото ми е тънко,но пък не особено издължено (36. номер).Така че "божествените крака" ми се разминават за две точки Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Добре де, имам ги 4-те прозорчета, в по-кльощави времена се вижда детското личице. Стъпалата ми са доволно издължени  hahaha (няма кажа кой номер, щот' ме е срам). С пръстите на краката мога да свиря на пиано  Crazy Бедрата-и те на вретено мязат, обаче пак са ми грозни краката. Къси са. Не стават за минижуп и това е. Освен това стъпвам навътре с единия крак, но това според мен е някакво изкривяване, а не защото съм плаха.
  Абе, нещо ми куцат тия критерии за красиви крака.

# 5
  • Мнения: 1 120
остава на 20 години да ги нямам и честно ще си тегля ножа  Shocked
дано и след време да и имам  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 91
Имам 4 прозорчета. Критерият за  обиколката на крака непосредствено под коляното, която трябва да е еднаква с тази на глезена, не ми допада- не мисля, че такива крака са красиви.

# 7
  • Мнения: 1 250
Хо-хо-хо, 4 прозореца имам и детско личице имам, ноооо...глезенът ми в никакъв случай не е еднакъв по дебелина с мястото точно под коляното. Също така пръстите ми на краката изобщо не могат да се нарекат изящни и подредени, вторият стърчи като клюн пред другите ooooh! то не беше изящество, то не беше чудо.

# 8
  • Мнения: 2 047
   Това детско личице никъде не го виждам  Tired

# 9
  • Мнения: 8 505
...Критерият за  обиколката на крака непосредствено под коляното, която трябва да е еднаква с тази на глезена...

Я,това съм го пропуснала,станаха 3 Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 386
Бла-бла.
Аз имах 4 когато бях хърбаво слаба. Сега имам 3 и съм си ок.

Другите неща ми изглеждат прекалени..  Whistling

# 11
  • София
  • Мнения: 1 936
Аз имам 4, но третото "прозорче" е много малко, почти затворено  Joy
И детско личице виждам.
Ама прасците ми са много тънки, като вретено. Но и моята обиколка под коляното е по-голяма от тази на глезена. Ама нормално е според мен  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 4 866
Тия прозорци как ги броите? Аз имам всичките 4, но пак имам за сваляне от бедрата, прозорците не стигат  newsm78
А стъпалата ми са издължени до внушителния 35 номер  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 188
ха и аз имам 4-те прозореца, и детско лице имам и издължено стъпало и дълги и подредени пръсти на краката и тънък глезен.
преди да забременея имах хубави крака, сега аз не си ги харесвам и не съм слагала пола. та не знам дали още се котират след мъжете
чакам да сваля още 4 кг. и ще видим

а това с еднаквите мерки на глезен и под коляно ми се вижда невъзможно, според мен хубавия крак изисква тънък глезен, а толкова малка обиколка за под коляното ми се вижда невъзможна  newsm78
ама знам ли  newsm78 аз не разбирам от тези неща

# 14
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Имам 4-ри прозорчета и "детски личица" Определено влизам в нормативите , но съм бивша балерина и съм тренирала много , а пък и сега с този моя огромен Ротвайлер си е жива тренировка два пъти на ден  Grinning

# 15
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Имам си 4прозорчета и личице, обаче не си харесвам краката (обаче мъжът ми е луд по тях).
Глезенът ми е кльощав и нямам достатъчно мускул на прасеца - а толкова харесвам!

# 16
  • Мнения: 4 202
Аз пък се гордеех с малкото си стъпало, пък то глей кво се оказа, че трябвало да е издължено, пфффу начиии  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 2 673
 hahahaнямам четири прозорчета..имам един огрооооомен френски прозореЦ

# 18
  • Мнения: 2 229
Аз нямам четвъртото прозорче. newsm78 Може би ако ми бяха по-дълги краката щях да имам. Mr. Green И глезенът ми е много тънък, но аз си го харесвам, както и имам ужасно тънка китка. Не обичам дебели глезени и китки. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 427
Аз имам 3 прозорчета и половина Laughing Ама това с детското лице...как трябва да изглежда newsm78

# 20
  • Мнения: 7 723
Аз пък имам и шибидак!  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 811
hahahaнямам четири прозорчета..имам един огрооооомен френски прозореЦ

 Joy Joy

При мен са 4 ( не шибидаха, прозорчета  Mr. Green )

# 22
  • Мнения: 4 202
Сега се глеадх да видя дали ще открия  "детските лица" ми темойте малко на извънземни мязат.
Абе грозни са ми кратака, откъдето и да ги гледам. Отивам да пиша в темата за другите женски прелести  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 958
И аз имам 4 прозореца - 2 на кухнята и 2 на хола.  Wink

Иначе краката ми са яко криви, ама за сметка на това, съм си пуснала голямо, бирено шкембе, че да ми ги скрива.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 7 723
..

Иначе краката ми са яко криви, ама за сметка на това, съм си пуснала голямо, бирено шкембе, че да ми ги скрива.  Mr. Green

 newsm65

Недей излага така ССФ, тук всички имаме джамци!  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 836
Не виждам никакво "детско личице", притесних се нещо.... Thinking

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
Имам само три прозорчета. Долу между прасците ме ни се допират крачката, кривички са ми малко Tired За ходилата си въобще няма да коментирам Sick Мъж ми казва, че са като къртичи лопатки/но само, когато го бъзикам, че има ненормално грамаден палец/ hahaha

# 27
  • Мнения: 5 647
Аз имам 4  Party

# 28
  • София
  • Мнения: 191
Няколко пъти чета заглавието като "Четири крака - красиви прзорчета"

# 29
  • Мнения: 2 241
Аз пък само едно си имам от известно време, от коленете надолу Mr. Green

# 30
  • Варна
  • Мнения: 535
Другото условие за хубави крака освен 4-те прозорчета, доколкото знам, че въпросните прозорчета трябва да се виждат, когато стъпалата са в положение  на едната пета допира другата и да сочат напред.
Изглежда много елементарно, но ако краката са малко по пухкави, това със събирането на петите е трудно:)

# 31
  • София
  • Мнения: 7 097
Откъм четирите прозорчета го докарвам, ама областта, непосредствено под коляното не ми е толкова тясна, колкото глезена  Rolling Eyes

# 32
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
И аз имам 4 прозореца - 2 на кухнята и 2 на хола.  Wink

Иначе краката ми са яко криви, ама за сметка на това, съм си пуснала голямо, бирено шкембе, че да ми ги скрива.  Mr. Green


Браво мамче - уважавам такъв хумор  Peace

# 33
  • Мнения: 17
Предната част на коляното да е с форма на детско „личице": с чело, очни ямки и брадичка. - А ако прилича на теленце? Rolling Eyes (То е на крава, ама нали трябва да е дете...)
Обиколката на крака непосредствено под коляното да е еднаква с тази на глезена. - Абе аз от кога не съм яла? Чакай да се погрижа малко и за задника си... (след половин час) ... ибахмааму, мойта е 2 пъти по-голяма! Shocked
Идеалният глезен не е кльощав, а изящно тънък. - Имайки предвид предното, може и да се каже че моя е "изящно тънък", нали... Thinking
В „профил" коляното не бива да „стърчи". - Йес! Не стърчи! Клюмнало е като гърбав нос... Crossing Arms
На задната му страна вдлъбнатинката е повече от задължителна. - Едно такова малко, като тръпчинка ли?
Прасците да не са мускулести, а извивката им да е плавна. - Плавна като лъжица става ли? Confused
Ахилесовото сухожилие да има две вдлъбнатинки. - А задължително ли е да се виждат с просто око?
Петата да е добре очертана, а не изпъкнала. - Не че се хваля, ама на къде би могла да ми изпъкне? Sunglasses
Бедрото да изтънява към основата си. - Коя основа - долната или горната? Laughing
А най-широката му част да е в първата горна третина. - Ако е на границата с втората третина, но все пак си е в първата се брои нали? newsm78
ИБедрото да напомня на вретено с формата си. - Вретената могат да бъдат много различни... поне 30-ина вида са... Peace
Коляното да е „боднато" точно по средата. - Йес! Йес, йес, йес!!! Praynig Hug
деалният крак завършва с издължено и тънко стъпало, а пръстите са източени един до друг като войници в строй, без деформации по тях. - Да бе, а къде отидоха симпатичните малки стъпала?!?!?
Ако природата е била щедра към вас, то събраните ви един до друг крака ще „очертаят" четирите „прозорчета" на красотата. - Най-горе е ясно - всичко е почти плътно прилепнало... към средата има само малко дупчица. Колената ми е зор да ги допра и да кажа, че краката ми са нормално събрани един до друг, но като ги лепна все пак, става една голяма дупка до долу (малко под колената почва)...
Да обобщим: не мога да сметна колко е 3 от 13, но да кажем, че не ме интересува какво мислят 90% от хората за краката ми! Да си **** *******!!!

# 34
  • гр.София
  • Мнения: 269
Предната част на коляното да е с форма на детско „личице": с чело, очни ямки и брадичка. - А ако прилича на теленце? Rolling Eyes (То е на крава, ама нали трябва да е дете...)
Обиколката на крака непосредствено под коляното да е еднаква с тази на глезена. - Абе аз от кога не съм яла? Чакай да се погрижа малко и за задника си... (след половин час) ... ибахмааму, мойта е 2 пъти по-голяма! Shocked
Идеалният глезен не е кльощав, а изящно тънък. - Имайки предвид предното, може и да се каже че моя е "изящно тънък", нали... Thinking
В „профил" коляното не бива да „стърчи". - Йес! Не стърчи! Клюмнало е като гърбав нос... Crossing Arms
На задната му страна вдлъбнатинката е повече от задължителна. - Едно такова малко, като тръпчинка ли?
Прасците да не са мускулести, а извивката им да е плавна. - Плавна като лъжица става ли? Confused
Ахилесовото сухожилие да има две вдлъбнатинки. - А задължително ли е да се виждат с просто око?
Петата да е добре очертана, а не изпъкнала. - Не че се хваля, ама на къде би могла да ми изпъкне? Sunglasses
Бедрото да изтънява към основата си. - Коя основа - долната или горната? Laughing
А най-широката му част да е в първата горна третина. - Ако е на границата с втората третина, но все пак си е в първата се брои нали? newsm78
ИБедрото да напомня на вретено с формата си. - Вретената могат да бъдат много различни... поне 30-ина вида са... Peace
Коляното да е „боднато" точно по средата. - Йес! Йес, йес, йес!!! Praynig Hug
деалният крак завършва с издължено и тънко стъпало, а пръстите са източени един до друг като войници в строй, без деформации по тях. - Да бе, а къде отидоха симпатичните малки стъпала?!?!?
Ако природата е била щедра към вас, то събраните ви един до друг крака ще „очертаят" четирите „прозорчета" на красотата. - Най-горе е ясно - всичко е почти плътно прилепнало... към средата има само малко дупчица. Колената ми е зор да ги допра и да кажа, че краката ми са нормално събрани един до друг, но като ги лепна все пак, става една голяма дупка до долу (малко под колената почва)...
Да обобщим: не мога да сметна колко е 3 от 13, но да кажем, че не ме интересува какво мислят 90% от хората за краката ми! Да си **** *******!!!
Велико!!!

# 35
  • Мнения: 1 234
4 прозорчета имам Party И детско личице също  Flutter

# 36
  • Мнения: 5 622
Краката ми са хубави. Добре оформени и изящни като цяло. Не се и съмнявах, че ще имам 4-ри прозорчета и без да съм проверила..проверката само потвърди това, което очаквах  Peace

# 37
  • Мнения: 6 155
4 -те прозореца ги имам.  Party
Имаше един период, в който бях решила, че този третият прозорец /отдолу нагоре/ трябва да бъде затворен Crossing Arms  Crazy

# 38
  • Мнения: 1 069
Много са си ми хубави, макар и с 3 прозореца! Добре, че не сме всички еднакви!

# 39
  • Русе
  • Мнения: 511
Аз имам 4, но не смятам, че това прави краката ми хубави....Аз никога не съм ги харесвала!

# 40
  • Мнения: 636
Имам си 4прозорчета и личице, обаче не си харесвам краката (обаче мъжът ми е луд по тях).
Глезенът ми е кльощав и нямам достатъчно мускул на прасеца - а толкова харесвам!
Блазе ти Hug
Аз имам три прозорчета, Лица на деца и пенсионери-нямам, глезенът ми не е кльощав макар че нямам мускул и мъжът ми не е особено луд по краката ми Embarassed.  Но пък аз си ги харесвам Peace Laughing
Ако всички отговаряхме на такива критерии Наоми гладна щеше да умре.

# 41
  • Мнения: 3 456
Откъм четирите прозорчета го докарвам, ама областта, непосредствено под коляното не ми е толкова тясна, колкото глезена  Rolling Eyes
Да, за щастие и при мен е така. мисля, че не бих харесала крак, на който глезена и тази  част под коляното са еднакво широки... Mr. Green

# 42
  • Мнения: 1 919
Аз имам 4, но не смятам, че това прави краката ми хубави....Аз никога не съм ги харесвала!

# 43
  • Варна
  • Мнения: 3 415
3 прозорчета имам...харесвам си краката  Party

# 44
  • Мнения: 2 255
Бяха 4 допреди да се окръгля заради малкия син ... сега все още са 3 ... надявам се да се появи скоро и 4-тото пак  hahaha

# 45
  • Мнения: 1 282
Определено имам 4 прозорчета, обаче на някои от точките за красиви крака не отговарям. Това обаче не ми пречи да си ги харесвам. Обожавам си ги даже!!! Май те са най- хубавата част от тялото ми.  newsm44

# 46
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Само три прозорчета си открих Wink... между коленете и глезените е едно, в никаква позиция не могат да ми допрат прасците newsm78...твърде са кльощави май Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт