Помощ-положителен тест!!!

  • 7 145
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 671
Каквото и решение да вземеш то ще е най-доброто Grinning

# 16
  • Мнения: 97
Цитат на: kristal_97
моите деца имат разлика 11 месеца...  Stuck Out Tongue .  ако само ти кажа как си играят двамата по цял ден .....  Wink

O това звучи много освежаващооооо,като за лека нощ:)
Колко са големи сега?
И отново ви благодаря за подкрепата момичета.Скоро ще споделя резултата от втория тест

# 17
  • Мнения: 1 975
Цитат на: Zlobayo
Цитат на: kristal_97
моите деца имат разлика 11 месеца...  Stuck Out Tongue .  ако само ти кажа как си играят двамата по цял ден .....  Wink

O това звучи много освежаващооооо,като за лека нощ:)
Колко са големи сега?
И отново ви благодаря за подкрепата момичета.Скоро ще споделя резултата от втория тест


мом4енцето ми е на 3 и половина а моми4енцето на 2 и половина. Двамата един без друг не могат.
Когато ни се роди първото беб4е решихме да имаме още едно ведната след това за да могат да израстнат заедно. и не сгрешихме.
играят си двамата по цяаааал ден ....
гледам другите майки как по цял ден търсят деца по площадките, за да може детенцето им да си поиграе с тях.....  Е - аз го нямам този проблем....  Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 13 203
Това какво да направиш можете да рещите само ти и таткото. Аз, обаче ще те посъветвам да отидеш на лекар и да му кажеш, че си пила Постинор!

# 19
  • Мнения: 7 430
Мисля, че ще ти е трудно с две бебета ylinfant   ylinfant , но...като се замисля аз не бих направила аборт, колкото и да е тежко в началото Grinning
Все пак вие с таткото единствено може да вземете правилното решение.

Успех  Mr. Green
П.С. Каквото и да решите ще е по-доброто решение. Wink

# 20
  • Мнения: 2 784
Цитат на: mama kenga
В такава ситуация бих направила аборт.

И аз,даже наскоро сънувах нещо подобно и се събудих много уплашена.Мъжът ми каза,голяма работа и с 2 ще се справим.Сигурно искаше да каже,че аз ще се справя,но на мен не ми се и мисли толкова скоро след първото,едва взех с нея да се справям и хоп-друго бебе.А преди исках 3 деца,и все още понякога.Даже веднага след като родих казах,че искам още едно колкото се може по-скоро Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 2 655
Аз за нищо на света не бих направила аборт.
ГОСПОД, ни дава само изпитания, с които може да се справим.
 Sign Exclamation Първо се успокой, за да можеш да разсъждаваш нормално.  Sign Exclamation После поставете проблемана обсъждане и говорете за него с таткото поне 2-3 седмици всяка вечер.  Sign Exclamation  Можеш да вземеш бял лист и да си направиш списък "за" и "против" ново бебе. Допълвай го няколко дни. Има много предимства, а и недостатъци, но работата не бива да я водеща. Тя няма да ти избяга.
Аз лично бих родила веднага. Ще пораснат заедно, ще си играят, а както се гледа едно се гледат и две. Горе главата, това е добра новина. Има хиляди хора, които биха били неземно щастливи да са в твоето положение.  Thinking
Децата са дар от Бога!
Само заради тях си струва да го живеем този живот!

# 22
  • Мнения: 1 264
И  моите големите нямат година разлика сега са вече на почти 17 и 18 години и са не само братя , но и приятели , учат и в един клас Grinning Разбират се само с поглед Grinning

# 23
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Всичко ще бъде наред мила!
Ще се справите  Wink  Flutter

# 24
  • Мнения: 97
Някой ме пита дали не ползваме презервативи-ами да ползваме,само един единствен път не ползвахме,защото се случи в просъница през ноща и затова пих постинор просто не исках изненади,но......Истината е,че аз винаги съм искала две деца, обаче си го представях по съвсем различен начин.Исках да е планирано,исках да е най-рано след 5 години, затова се чуствам толкова шокирана. Аз имам да свалям 7-8 кг, а сега върху тях ще кача още най-малко 10 (малко и женска суета). Тъкмо си имам и разни поръчки на компютъра вкъщи,но с две деца тези неща няма да са възможни.Като си помисля само-ами те и двете ще са за количка, едното ще прохожда,а другото ще го кърмя, ама това си е истинска катастрофа. Но за аборт не си мисля, звучи ми толкова гадно да убия детето си.
Не, определено не съм се успокоила #Crazy

# 25
Цитат на: nadeto123
Спокойно,мила.Не се шашкай толкова.Вярно,трудно е с 2 малки дечица,но пък те са ни най хубавото,нали.Моите са с разлика от 1 год. и 5 месеца Wink Даже и за момент не съм си помислила да го махам,а сега като го гледам как спи до мен в креватчето,ми се струва немислимо да ми минават даже такива мисли през главата.Най-важното сега е да се успокоиш,пък всичко ще се нареди.Вярвай ми.
Мноооого целувки на бебо.
Podkrepqm mnenieto!Az sashto sam s dve i razlikata im e 1god. i 8 mes. Grinning Pri men neshtata se slu4iha po4ti po sashtiq na4in,iskah vtoro dete,no pone sled nqkolko godini,no eto 4e se poqvi po rano i za mig ne se zamislih za abort.Prosto momenta doide po rano,tova e! Grinning Prosto trqbva da si silna i da kajesh "DA".Sled tova vsi4ko shte e nared!Az sega tolkoz se radvam na moite dvama sladuri.Yspeh mila,i se nadqvam da vzemesh nai- razumnoto reshenie!

# 26
  • Мнения: 955
Нашия Жорко беше точно на 5 месеца, когато почнах да убеждавам таткото колко ще е хубаво да побързаме с второто. И слава богу той се съгласи. Сега чакаме второ бебе и  съм поравно щастлива и смея да призная притиснена, дали ще се справя. Подчертавам справя, защото мъжът ми е не е сменил памперс нито веднъж, свекървата идва да се радва на Жорко веднъж месечно, а аз нямам живи родители. Също сме под наем, а аз зарязах кариерата си и висока заплата за да се отдам на това да бъда майка и имам семейство, в каквото аз съм отраснала.   family  И аз като някои други мами тук предпочитам децата ми да растат заедно, да не бъдат егоисти и къщата ми да ечи от детски глъч, нищо че казанчето в тоалетната вече години наред тече и все не стигат парите за ремонт.  dance Така че, в никой случай не бих те съветвала да правиш аборт. Не че съм против абортите, но след като тъй или иначе сте решили да си имате две деца значи може би съдбата е решила това да бъде точно сега. От друга страна, ако не сте подготвени психически, дано се окаже фалшива тревога. Недей да правиш тестове, а още сега отиди на преглед - при 2 седмици закъснение генеколог може да предцени.

# 27
  • Мнения: 1 975
Цитат на: Zlobayo
Като си помисля само-ами те и двете ще са за количка, едното ще прохожда,а другото ще го кърмя, ама това си е истинска катастрофа.
[/b]


аз ползвах коли4ка за близнаци. така си седяха двамата и си гледкаха заедно.... и се 4увстваха много сигурно един до друг....

късмет... пожелавам ти да вземеш правилният за вас избор..!!!!!!

айде и да кажше после  Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз не искам да раждам сега веднага, но ако се случи, абортът не би стоял като опция, честно казано.Разходи се до Света София и виж опашката пред кабинета за инвитро Sad Пела го е казала много хубаво - по-хубаво от децата няма!

# 29
  • Мнения: 5 713
Цитат на: belinda
И аз не искам да раждам сега веднага, но ако се случи, абортът не би стоял като опция, честно казано.Разходи се до Света София и виж опашката пред кабинета за инвитро Sad Пела го е казала много хубаво - по-хубаво от децата няма!

Именно. Това е единственото нещо, което ме накара да задържа през 2003-та моето малко съкровище. Само като си представих колко момичета не могат да забременеят, а при мен стана толкова лесно, хем се и пазехме. Животът ни не беше кой знае колко уреден- аз ходих на общо взето сигурна работа, мъжът ми беше току-що намерил работа, на която нещо не се получи, бяхме на една ужасна квартира...
Някой по-горе беше задал въпросче за презервативите. Ами не винаги и това средство може да те предпази от забременяване. Ако се скъса както на мен вече ми се случва 2 пъти, а съм със секцио. Ако не бях с операция и ми се случи да забременея пак, нямаше да се замислям- щях да го задържа; искаме още 2 дечица да си имаме. Но тъй като съм с операция ме обхваща страх при мисълта да забременея толкова скоро.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт