Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 15 490
  • 309
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 607
Обяд - панирани кашкавал и сирене, а вечеря - леща....Естествено със салата....

# 46
  • София
  • Мнения: 12 554
Вечеря - пиле с гъби, лук и сос Бешамел, картофена салата, торта с праскови

# 47
  • Мнения: 332
за вечеря-пържена трицона със зелева и шопска салата естествено и биричка за десерт сладолед

# 48
  • Мнения: 13 187
Рибена супа, кебапчета със доматена салата, десерт- овесени ядки със стафиди, ягоди и семена в кисело мляко.

# 49
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
днес-пържени картофи поляти с чеснов сос и карначета пекнати на парти грила. Салата шопска

# 50
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Пилешки бутчета запечени с пресни картофки / дребни- много ги обичам/ , овчарска салата

# 51
  • Мнения: X
Канелони със спанак и сирене;  булгур с гъби на фурна. Така както го подкарах ще готвя пак чак в неделя Crazy

# 52
  • Мнения: 711
Вчера - пържени картофки и шопска салата, а вечерта бяхме на гости. Днес нямам никаква идея какво да бъде.... newsm78

# 53
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Днес няма да се готви  newsm44 Мъжо е командировка

# 54
  • Мнения: 295
Закуската е готова мързеливки.За обяд ще взема филе от хек и ще видя по коя рецепта от форума ще я приготвя ,картофена салата и домати и краставици .За вечеря ще мисля newsm78

# 55
  • Мнения: 4 370
Цял ден на макарони ????А как точно ще ги приготвиш като закуска или като спагети ??? newsm78Абе Ани във вашето семейство гледам май сте големи фенове на макарони, кус кус , попара ..... Winkкус кус , попара, макарони  ... Joy Joy Joy
Joy това правя за закуска на детето, аз такива неща не мога да ям. А оня ден писах само макарони, щото обяда му го вземам от кухнята, а аз май карах на сладолед.

# 56
  • Мнения: 4 370
вчера - попара и за вечеря зелена салата, сутринта мъжете излязоха да закусват навън, а аз ще мисля за по нататък....

# 57
  • Мнения: 5 462
вчера - попара и за вечеря зелена салата, сутринта мъжете излязоха да закусват навън, а аз ще мисля за по нататък....
Maлиииииии аз ако вечерям само една гола зелена салатка или пък карам цял ден на едно сладоледче направо мъ пиши умряла от глад ... ooooh!Как го правите този номер идея си нямам ??? newsm78Изобщо ли не огладняваш бе Ани ?Такива диети просто не мога да си позволя .....

# 58
  • Мнения: 465
     А за довечера ще има към това и сладолед/замразява се в момента/

# 59
  • Мнения: 2 922
Снощи: омлет с пресен лук.
Днес:
закуска - макарони със сирене
обяд - принцеси с кайма и таратор
вечеря - супа топчета

Общи условия

Активация на акаунт