Каква е месечната заплата за бавачка на 8-часов работен ден?

  • 14 124
  • 115
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 268
Моя позната работи като такава и й плащат 1500 лв за 8 часа на ден, мисля беше 6 дни седмично. Но семейството е много богато. Знам още една - 1000 лв.
Ти направо ме разби ooooh!Моята гледачка,която идва у нас почасово само когато вечерно време излизаме,работи през деня като такава и получава 350 лв. Всички нейни колежки,с които тя контактува,вземат толкова.Тази,за която ти говориш да не е Мери Попинз?

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 11:27 от stefani6

# 31
  • Мнения: 3 268
Когат я викаме за нашето дете й плащаме 3 лв. на час плюс транспорта,т.е таксито до в къщи.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ланфеар ти даваш ега ти примера- с детегледачка на някакъв биг бос. Не на всички мъжете са босове и не всички ходим с охрана. Темата е за обикновените хора, а не колко плаща Маргина на детегледачката си примерно...
Плаща се 300лв за гледане по цял ден. На мен лично ми излезе много по-евтини когато детегледачката сама си пожела да и плащам на час. добра беше жената сама искаше д ами спести разходите  Laughing

# 33
  • Мнения: 1 299
Горгона Meдуза, така е! Ама реших да споделя с вас  Peace

# 34
  • в Низината
  • Мнения: 705
На нашата плащаме 240лв. По празниците и по наша преценка й даваме и премии. Работи само в делничните дни. Даваме й и за допълнителни разходи по детето, ако се наложи. За транспорт не, защото живее близо до нас. Осигурена е, храни се вкъщи, разполага с всичко вкъщи - имаме й пълно доверие.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Горгона Meдуза, така е! Ама реших да споделя с вас  Peace
Даже 1500 е малко , изучена детегледачка с пиано( или друг инструмент) , езици взима към 2, но за някоя баба е ок

# 36
  • Мнения: 3 268
И с латински също

# 37
  • Мнения: X
Даже 1500 е малко , изучена детегледачка с пиано( или друг инструмент) , езици взима към 2, но за някоя баба е ок
Аз да се цаня - чужди езици - три на брой, опит имам, а... и мога да свиря на радио (ще направим отстъпка от 2, не сме за едни 500 кинта  )Mr. Green

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Тия със заплатите от по хиляда се казват гувернантки, да вметна само  Grinning

# 39
  • Мнения: 4 358
Малко off, но темата е подходяща  Blush

Ако някой ще я свобождава детегледачка от началото на август, много моля да ми пише на лични!

# 40
  • Мнения: 54
Моя позната работи като такава и й плащат 1500 лв за 8 часа на ден, мисля беше 6 дни седмично. Но семейството е много богато. Знам още една - 1000 лв.
вие направо ме разбихте #Crazy #Crazy #Crazy
ами да ставам една бавачка тогава  newsm78
а представяте ли се държавата да плащаше толкова майченство  Joy
ще се пенсионирам като такава , и куп дечица ще си имам , а и добро попълнение към футболните отбори  newsm05 newsm05 newsm05 newsm05, и художествената гимнастика-отборно, ще си ги отглеждаме и направо сработени характери от вкъщи ще ги вземат  newsm06  newsm05 newsm06 newsm04

# 41
  • София
  • Мнения: 938
Аз давам 300 лв, плащам всички официални празници като работни дни, две седмици платен отпуск през лятото, карта за градския транспорт, храни се в къщи, давам дребни за през деня като се разхождат с детето, на празници й давам премии (една седмична заплата допълнително), работи от 08.30 до 17.30,  ако се наложи да остане след 17.30 или за по няколко часа съботно-неделно (на което се цупи), плащам допълнително. Няма ангажимент към къщата, не чисти, не готви, дори не взема храната на детето, носят й я в къщи. И преди време ми поиска повишение, защото всичко поскъпвало....Казах й, че и за мен поскъпва, но никой не ми повишава заплатата, за да повиша и нейната. А тя ми отговори, "Е, това дете има и баща, в крайна сметка  Shocked Shocked

# 42
  • Мнения: 7 110
Бирниците златна мина са изтървали.  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 3 405
Момичета, чрез агенция ли си открихте дететгледачките или чрез познати. Питам за такива, които искат ок. 300 заплата  Grinning

# 44
  • Мнения: 6 992
Joy
Вземете ме, вземете ме!
И латински знам, и старофренски Joy И още 4 нормални езика. И на пиано съм свирила, когато бях на 6. Само по 2000 искам Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт