Крем за лице

  • 561
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 195
Какъв крем за лице използвате  ? Питам защото се колебая какъв да си взема ... На Виши май само "Олиго" е подходящ за мен  Rolling Eyes
Искам да е 25+ , с фактор и да изглажда бръчки ... Идеи ?

# 1
  • Мнения: 2 195
Някой ще помогне ли ?  Rolling Eyes  Thinking

# 2
  • Мнения: 27 524
На 25г имаш ли вече бръчки?  Thinking Аз съм на 32 и още не ползвам толкова силни кремове.
С висок фактор са само слънцезащитните козметики.

# 3
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
На 25г имаш ли вече бръчки?  Thinking Аз съм на 32 и още не ползвам толкова силни кремове.
С висок фактор са само слънцезащитните козметики.
Зависи какво разбираш под висок  Whistling Клиник имат супердефенсе с фактор 25  Mr. Green
Силно препоръчвам и на авторката на темата, защото овлажнява, поддържа защитните сили на кожата срещу агресивната външна среда, има 25 фактор (т.е. предпазва от фотостареене) и не е мазен. Ако държиш на медицинска козметика по-добре Авен от Виши, но ти си знаеш  Peace Иди в някоя добре заредена аптека да се консултираш, доколкото се сещам Ла Рош имаха някъкъв крем с вит.C за първи бръчки, май и фактор имаше  newsm78 Успех в избора

# 4
  • Мнения: 2 195
На 27 съм . Имам по челото - мимически , но не са много  Rolling Eyes
Затова се чудя . Досега съм ползвала Лореал , но мисля да сменя .
В нашата тъпа аптека има само ВИши , Юсерин и Биодерлмал  Rolling Eyes  Там ми препоръчаха "Олиго 25 "

# 5
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
На 27 съм . Имам по челото - мимически , но не са много  Rolling Eyes
Затова се чудя . Досега съм ползвала Лореал , но мисля да сменя .
В нашата тъпа аптека има само ВИши , Юсерин и Биодерлмал  Rolling Eyes  Там ми препоръчаха "Олиго 25 "
Ами Олиго 25 е чисто хидратиращ, ако искаш нещо по-специално потърси в други аптеки или в специализираните магазини за козметика Peace А Биодермал предполагам е Биодерма Mr. Green които никак не са лоши, но аз лично харесвам само почистващите и слънцезащитните им продукти Peace А и не е лошо крема да има освен фактор и антиоксиданти, един вид защита срещу свободните радикали

# 6
  • Мнения: 2 195
Мерси много!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт