Въпрос за сватбената рокля

  • 2 493
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 029
аз на моята имам неизпираеми петна, освен тва е огромна, щот бях бременна в седми месец кат се жених... тъй че няма как да я дам. Но ако не беше така - да, бих!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ако няма да се чувстваш добре, че ще си гледаш роклята цял ден- не я давай.
Знам, че е само дреха, както и знам че вече ми е голяма/бях бременна/, но моята не бих я дала. И аз не мога да обесня защо...

# 17
  • София
  • Мнения: 4 867
За мен сватбената рокля е просто вещ - свършила си е работата и вече не ми е нужна, независимо от сантименталностите. Дори когато я купувах, не вложих особено много - купих роклята, която ми се стори приемлива още в първия булчински салон, в който влязох с тогава бъдещия ми съпруг. Какво толкова - за един ден напазарувахме всичко за сватбата.
Давала съм роклята назаем два пъти - връщали са ми я след химическо чистене. Сега стои в найлонов плик в мазето. Някой ден ще я дам на децата да играят, ако не ми хрумне как да я оползотворя.

На твое място бих я дала - момичето сигурно я харесва, щом я иска, а може и да не е моментът за нея да похарчи много пари за рокля за еднократна употреба.

Хората са по-важни от вещите.

# 18
  • Мнения: 636
 Аз бих дала моята. Това, което има сантиментална стойност за мен, е роклята, която носих тогава. Това събитие никога няма да се повтори, но и никой не може да ми отнеме. В момента роклята ми седи в гардероба и събира прах - това просто не е тази рокля, тази остана само на снимките и ... в сърцето ми.

# 19
  • Мнения: 46 508
Ще я дам.
Не съм суеверна, сантиментална и т.н.

# 20
  • Мнения: 121
И аз бих я дала. Не съм суеверна. Майка ми на времето също е дала роклята си на една съседка. В момента роклята ми се намира в гардероба и събира прах. Един ден ако имам дъщеря най-много тя да се фръцка като малка пред огледалото с нея, но иначе не виждам за какво друго би ми потрябвала.  Виж, снимките си гледам с голям кеф Simple Smile

# 21
  • Мнения: 534
Не бих я дала,егоист съм,но така чувствам нещата.
Може никога повече да не я облека или някой път,ако ме избие на романтика да я навлека и да се
пофръцкам с нея из къщата,но за мен това е спомен,който си е само мой и не искам да виждам друг да го носи  Crossing Arms

# 22
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Аз съм съвсем прясна булка и като знам как сама си мислих модела и цвета на роклята, как изпипах всичко докрай по външния си вид, може би не бих я дала.Има егоизъм в това, но все пак роклята изразява моята индивидуалност и на друга жена не би стояла по начина , по който аз съм искала да изглежда.Но може би като мине малко време и емоциите отшумят, може пък и да я дам newsm78

# 23
  • Мнения: 1 492
Аз бих я дала. Сега седи в гардероба и не знам какво да я правя/не ми се ще да я изхвърлям/. А, ако и я дам, тя ще е щастлива а, аз ще имам място в гардероба  Grinning

# 24
  • Мнения: 2 700
Предвид на това, че за мен сватбената рокля няма никаква сантиментална стойност (моята беше под наем Wink) не бих се замислила и за момент да я дам.

# 25
  • Мнения: 338
Аз също бих я дала.

# 26
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Веднага й я давам.

То не че от моята остана много де, че от полата и воала ших на Луси роклички, обаче бюстието е №1 !

# 27
# 28
  • Мнения: 545
Аз дадох моята на първата си братовчедка (тя я поиска). Така или иначе нямаше да я облека повече... Дори мислехме да я продадем, но ... остана някъде из гардеробите на майка ми.

# 29
  • Мнения: 4 195
моята съм я давала - 3 пъти, с мен - общо 4 ooooh!, и всички , които я носиха след мен я коригираха по един или друг начин - на едната в гърдите я отпуснаха, на другата дължината, третата свали дантелата от нея - изби си 200-те лева (не че бяха много де) дет се вика, но много им харесваше на девойките - баха наистина красиви булки и на всяка от нас, седеше по различен начин.
Та на твое място - аз бих я дала Peace

Общи условия

Активация на акаунт