цветна бременност

  • 3 886
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
здравейте,имам съмнения за цветна бременност и искам да попитам на някой от тук карал ли е такава и да ми обясни като му е дошло какво точно е било, защото на мене  мн малко ми тече и доста съм се притеснила  Sad та да ва питам какво е точно? и изобщо често ли се среща  ,,,??

# 1
  • Варна
  • Мнения: 17 934
 Мила направи си тест. Помня предната ти публикация. Недей да се шашкаш, направи си тест и ще си спокойна.

# 2
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
Отиди на лекар - по принцип докторите казват, че понятие "цветна бремнност" - няма - всяко кървене е опасно по време на бременността.

# 3
  • Мнения: 2 950
Моята зълва караше цветна бременност. Втория и третия месец прокърви. каза, че е било малко и по-кафеникаво. но и двата пъти веднага ходи на лекар и й изписваха инжекции за задържане. Сега си има прекрасно момиченце!

# 4
Отиди на лекар - по принцип докторите казват, че понятие "цветна бремнност" - няма - всяко кървене е опасно по време на бременността.
Да няма такава бременност.моят лекар казва че това го измислили жените които нямат навика да следят цикъла си.по добре побързай и иди на доки.

# 5
  • Мнения: 2 197
По принцип менструалната кръв не се съсирва. Това означава, че ако течението е кафеникаво то не е менструално. Аз имах такова и затова чак в третия месец разбрах, че съм бременна. Повече не съм имала кървене или каквито и да било проблеми, дъщеря ми е вече на годинка и 20 дена.

# 6
  • Мнения: 385
Аз карах цветна бременност. При това съвсем нормална и без усложнения. В дните, когато трябваше да ми идва, съвсем леко прокървявах и беше по-кафеникаво. Това беше през първите 2 месеца само. Понеже по принцип не ми е много редовен цикъла, първия месец въобще не се усъмних, че може да съм бременна. Чак като започнах да чувствам напрежение в гърдите, се сетих, че може и да е това и си направих тест и т.н. Grinning

Не знам защо изобщо се чудиш - направи си тест! Ако е положителен - върви на лекар, а ако не е и цикъла ти по принцип е редовен - пак върви!

Чакаме новини Hug

# 7
  • Мнения: 385
Моята зълва караше цветна бременност. Втория и третия месец прокърви. каза, че е било малко и по-кафеникаво. но и двата пъти веднага ходи на лекар и й изписваха инжекции за задържане. Сега си има прекрасно момиченце!

DessiJ най- вероятно в този случай е имало и други причини, за да и изпишат инжекции за задържане. При мен дори и за миг не е имало съмнения, че нещо не е наред, заради кървенето /то е по-скоро зацапване/, а ходих при 2-ма лекари.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 217
И на мен с втората бременност ми се случи на прокървя съвсем леко в 1 и 2 месец. Всичко с бебо си беше наред...

# 9
  • Мнения: 4 700
Аз карах цветна бременност. При това съвсем нормална и без усложнения. В дните, когато трябваше да ми идва, съвсем леко прокървявах и беше по-кафеникаво. Това беше през първите 2 месеца само. Понеже по принцип не ми е много редовен цикъла, първия месец въобще не се усъмних, че може да съм бременна. Чак като започнах да чувствам напрежение в гърдите, се сетих, че може и да е това и си направих тест и т.н. Grinning

Не знам защо изобщо се чудиш - направи си тест! Ако е положителен - върви на лекар, а ако не е и цикъла ти по принцип е редовен - пак върви!

Чакаме новини Hug

 Peace
Появява се zацапване преz първите 3 месеца около дните, в които е трябвало да си в цикъл.
Кафява кръв оzначава СТАРА кръв.

# 10
Здраевйте,
аз също имам съмнения за цветна бременност, възможно е разбира се само да търся под вола теле, защото прекалено много искам да имам бебе и правим опити със съпруга ми вече 8 месеца и безуспешно. Този месец ми закъсня с 3 дни  и за разлика от друг път нямам никакви ПМС. Днес ми дойде и започна изведнъж да ме боли мястото където горе долу е матката. Никога не съм имала такава болка досега. Другото което ме смущава е ,че ми потъмня кожата около зърната - има много особени тъмни кръгове около ареолите- нещо много необичайно. Имам също леки замайвания от време на време и главоболие. Теста от вчера е отрицателен. Възможно ли е да съм бременна?

# 11
  • Мнения: 779
Отиди на лекар - по принцип докторите казват, че понятие "цветна бремнност" - няма - всяко кървене е опасно по време на бременността.
newsm10 съгласна съм!

Общи условия

Активация на акаунт