При спешен случай....

  • 1 611
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 176
И аз съм си чупила ток-за щастие имаше до мен свободно такси и право в къщи.
А иначе когато съм с пола и чорапогащник-винаги гледам да си нося резервен.
Нямам навик да мисля ако евентуално ми потрябва нещо и да си нося 100 боклука в чантата.Но съм сигурна, че ако започна да нося игли, конци, безопастни игли и прочие-никога няма да ми се наложи да ги ползвам  Laughing

# 16
  • Мнения: 990
Веднъж на работата ми се Е разшил (не знам как Rolling Eyes Whistling) панталона точно отдолу  Shocked
Все едно са ми го порнали да ме .....  Twisted Evil
Добре че случайно предния ден бяхме намерили в единия шкаф конец и огромна игла (обущарска), та влезнах в тоалетната и се заших  Mr. Green
Иначе в чантата нищо подръчно не нося освен отварачка, че все не знам къде ще ми се наложи да си пия бирата  Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Случвало ми се е и ток на обувката да си счупя, но най-фрапантния случай беше наскоро. С една приятелка решихме да заведем децата на детски кът , а ние да пием кафе. Единия ми син ,падна , разплака се и аз го гушнах.До тук добре , обаче аз бях облякла блузка с цип и Кристиян както плачеше ,хвана ципа и щтрак- блузката ми се разкопча. Laughing Заведението беше пълно с майки и татковци, щях да умра от срам  Embarassed а детето почна да се смее  и само повтаряше "мама пак-пак..."  Crazy  Това беше най-бързото ми пиене на кафе  ooooh!

# 17
  • Мнения: 545
Всички тези ситуации са направи бели кахъри. Аз преди 2 години в една топла лятна сутрин водя детето на детска градина, излизам и тръгвам към работата. И като заплющя един дъжд - като из ведро. А наблизо - само дървета, никакви подходящи сгради за подслоняване. И аз - без чадър. Е, за 5 минути станах като мокра кокошка... Добре, че мъжът ми не беше на работа него ден, че му позвъних по мобилния да дойде с колата да ме прибере - преобличането нямаше как да се избегне - дори бельото ми беше прогизнало. Тъй, че от моя опит - ако видите облачно небе - чадърчето в чантата.

# 18
  • Мнения: 2 195
В случай на счупен ток и рани от нови обувки съм се прибирала боса . Бримките по чорапогащниците тук на никой не правят впечатление  Wink  В чантата си нося огледало , червила , гланц за устни .

# 19
  • Мнения: 647
В повечето случаи нищо не може да се направи своевременно ThinkingПреди години бях в един малък провинциален град , беше неделя и както си вървях по улицата ми остана целия ток забит между плочките на тротоара SickНяма и от къде да си купя други обувки ...голям срам  Embarassed #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 20
  • Мнения: 1 250
Случвало ми се е да скъсам чорапогащник на работа, бях с пола до коляното и сцепка отпред на единия крак, ама голяма. И точно там се скъса и чорапогащника - по закона на Мърфи. Добре, че съм с кола и не живея много далеч, та отидох и го смених. Няма да забравя друг случай. Точно на 8ми декември аз обувам нови ботуши, които съм купила предния ден. В разгара на танците ми се чупи единия ток, а вечерта сега започва. Мъжът ми нали си и талантливичък, отиде и изнамери една ролка безцветно тиксо и така ме опакова, че цяла вечер токът не мръдна. Виждаше се, ама...

# 21
  • Мнения: 4 170
Гледам бързо да се прибера. Mr. Green

# 22

Общи условия

Активация на акаунт