С Mama_Galia_66 си търсим компания за почивка:)

  • 3 496
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 468
Тъй Simple Smile...
Мама Галя (видна наша съфорумка Wink) си има виличка в село Делян, съвсем близо до София, около 30-40 км. Природа, борова горичка, чист въздух... и си търсим компания на майки с деца за там. Децата да щуреят из двора и да си прочистят дробовете от пушеците на колите в града, ние да пием кафета и пушим цигари на терасата Crossing Arms.

Аз вече съм се кандидатирала след 2-3 седмици някъде, защото имам ангажименти в друг край на Бг, но тя да си каже, кога заминава и кога приема гости. Вчера бяхме там и нащраках една камара снимки на Гери: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=131241, а Галя е нащракала от предишно ходене също снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=119243, давам ви снимките, за да видите, за какво става въпрос.

Ами това е..., скъпи девойки, ще се радвам да се видим с някой в това дивно местенце, на което като слезеш от колата, се чуват птичи чуруликания и мирише на трева и цветя.

Ще помоля, мама Галя да се изкаже по темата с подробности и уточнения, защото от мое име поканата е с половин уста Joy.

# 1
  • Мнения: 6 991
Де да можех да родя едно и да проходи за две седмици, че да се разходя с вас Joy
Много приятно местенце изглежда! Приятно прекарване пожелавам Hug

# 2
  • Мнения: 2 722
Ето ме и мен, благодаря на Ню за адвокатстването.
Значи тъй - от към 1 юни до към 1 септември заедно с голямото ми дяволче Милен и живот и здраве малкото дяволче Митко - надявам се и той да се появи до две седмици на линийката ми /ще бъде на възраст 9 месеца/ отиваме на чист въздух на вилата. Малко селце със затихващи функции - идеално място за почивка от градския шум и прах, вилата е непосредствено под борова гора а в самия двор си имам собствена церова горичка 21 дървета /цер-лековит дъб/.
1 декар ливада, няма нужда да се казва "не" на децата за нищо, единствен недостатък - липса на компания.
Мами купонджийки с поне едно детенце, обичащи кучетата, защото из двора ще се мотае едно възпитано сибирско хъски са поканени да ни гостуват. Взимате си мръвка за скарата и до началото на август краставичка за ракията и ви очаквам. След началото на август доматите ще са станали и в малката ми градинка  Laughing
Поканата е сериозна - аз ще съм там с децата по десетина дни, после два дни в София и после пак там.
Играя карти, пия умерено и нося на майтап. Пишете ми на лични или пишете на Ню ако съм се загубила по трасето и не ви отговоря веднага.
Питайте ако ви интересува нещо - с радост ще отговоря, с радост ще се запозная с вас. Peace
И да уточня че става въпрос за Кюстендилския Делян /наречен така защото там се дели климата/ а не за Софийския /който е до Петърч/

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 00:52 от Mama_Galia_66

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
Страхотно е !
Някоя Събота и Неделя ще ви посетим
с удоволствие  Hug
Само пуснете списък с графика  Wink
и какво да си носим  Hug

# 4
  • Мнения: 2 722
Е, чак пък график, звънкате, казвам ви дали има свободна възглавница, супа за децата винаги ще има, кой каквото му се мезва и пийва да си носи.
Е, и чаршафи естествено.

# 5
  • Мнения: 5 468
Страхотно е !
Някоя Събота и Неделя ще ви посетим
с удоволствие  Hug
Само пуснете списък с графика  Wink
и какво да си носим  Hug
Ааа... хайде да се организираме да идем заедно, ДжулSimple Smile. Откога се каним да пием кафе, айде да е там, като не можем да се видим в София Joy.
Ще ни заякнат отрочетата от въздуха там.
Ще слезем и до селото, ако трябва на хоримаг - има една люлка хихихи...
Има и наблизо краварник, купуваме мляко оттам - съвсем чисто, без боклуци в него и даваме на малките да пият... да ги попричистим преди градината.

# 6
  • Мнения: 4 390
Хех!
Да взема и аз да се присламча. Grinning



# 7
  • Мнения: 5 468
Хех!
Да взема и аз да се присламча. Grinning
Flutter Ще се радвам много. Галя приема гости още от тази събота, да знаете.
Пишете й на ЛС, телефони да разменяте, това-онова, изобщо... Аз мисля на края на другата седмица или по-другата, знам ли... да събера една бохчичка и да ида. Само да е хубаво времето.
Ще наврем децата в боровата гора, да дишат Peace.
Ама ти не живееше ли в чужбина Thinking?

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 01:58 от Ню

# 8
  • Мнения: 4 390
Почти 2 години вече живея в България. Grinning
Тази събота и неделя съм канена на друго райско място,
но след това съм свободна. Колко му е да прескочим с чавето... Grinning

# 9
  • Мнения: 5 468
Ами супер Hug. Хайде да почваме да се разбираме от следващата седмица като мине и полека-лека Mr. Green... ще си починем някой и друг ден.

# 10
  • Мнения: 2 722
Еха, май се вижда края на скуката  Joy
Дивиана, пуснах ти на лични координати - ще се радвам да се видим.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 099
А за копане ще има ли? Mr. Green Ако потвърдите, че не - желаещите ще се умножат!

# 12
  • Мнения: 2 722
Има няколко неща, които не позволявам да ми пипа друг - съпруга, гоблена и градинските инструменти /мотики, белове, гребла и косачки/
Така че ще има за копане, ама за мен, вие си носете друга играчка. smile3533
Днес отиваме с малкия отново там - ако някой реши че му се идва за уикенда да се ориентира до към 15 часа че ние тогава се изнасяма - преди задръстването.
По принцип наведнъж мога да поканя две семейства само /е, не само, че имам ключове и от съседната вила при необходимост, та мога да спасявам положението с легловата база/.
Днес редовно ще си проверявам личните и темата, ако някой се присети, и после имате два дни за размисъл до новото ми появяване или търсете Ню за справки.
От сега предчувствам нови приятни запознанства.
Е, и да си го кажа - пуша, пия /според компанията/, не крещя по детето и не го бия и слушам всички видове музика без джаз /с малки изключения/ като нямам определи предпочитания.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 099
Има няколко неща, които не позволявам да ми пипа друг - съпруга, гоблена и градинските инструменти /мотики, белове, гребла и косачки/

Аз уважавам тези изисквания - устройват ме напълно, а още по щастлива съм, когато домакинята не позволява никой да и припари до: мивката, прахосмукачката, ютията и готварската печка!  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 353
  Супер! Ние бихме ви посетили за по едно кафе Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт