Обирали ли са ви..

  • 3 737
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 673
..и какво точно стана...

# 1
  • Мнения: 234
За наша радост.Не.

# 2
  • Мнения: 27 524
Да, и то тук. Нямаше ни за около час, бяха прескочили през балкона, задигнаха ми златото. Ровили бяха из гардероба, компютъра и цифровия апарат на масата не бяха пипнати. Какво да стане, нищо, викнахме полиция, имахме затраховка кражба и ни платиха загубите. Направих си нова халка, това е  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 461
Веднъж са влизали у нас докато сме били на работа всички (живея с доста съквартиранти). Беше голям хаос, но нищо не си бяха харесали. Явно са търсили пари.  Praynig И веднъж са ми нападали на улицата, опитаха се да ми вземат чантата и след известна борба и писъци онзи избяга Mr. Green. Не се давам аз лесно Wink Но беше много гадно, никой не се опита да ми помогне, сутринта, на централна софийска улица.  Cry

# 4
  • Мнения: 3 423
Влизали са в апартамента в БГ.
Явно са били начинаещи дрогари,
щото са взели само някои и други
маркови дрехи и обувки, видеото,
но са нямали време или сили за повече.

# 5
  • Мнения: 27 524
но са нямали време или сили за повече.

 Joy

# 6
  • Мнения: 750
Извинете за намесата. На въпроса- не. По темата- има се предвид кражба с взлом или кражба в чистия състав. Обирът включва сила. Та, авторката, пояснете какво питате!

# 7
  • Мнения: 173
Моята приятелка я обраха по коледа.

Направили си гювеч със сърмички и излезли на разходка.

Като се върнали се оказало, че от кражбата крадците огладнели, извадили си чинийки, сипали си топли сърмички, намерили си даже хляба!

# 8
  • Мнения: 2 673
hahahaпоне се посмях,...както ми беше сиво...

извадили си чинийки, сипали си топли сърмички, намерили си даже хляба!
   


 Joy Joy Joy Joy JoyТова е бил дЕдо Коледа ... Mr. Greenне са крадци.. Joy Joy

# 9
  • Мнения: 2 673
Извинете за намесата. На въпроса- не. По темата- има се предвид кражба с взлом или кражба в чистия състав. Обирът включва сила. Та, авторката, пояснете какво питате!

аз не съм по класификациите ...ама под обир разбирам "Посегателство над нещо, което не е твое притежание, използвайки или не, сила, технически и други  Blushнетрадиционни Laughingили  Wink Sunglassesтрадиционни средства"

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Най-интересния  опита за кражба беше преди много години.Аз 9-ти клас нашите ми бяха взели страхотно зимно яке  и зимата в южния парк ме заобиколиха 4-ма младежи и ми казаха да свалям якето  Cry Казах им, че няма да го дамм . Притиснаха ме зашиха ми 1 шамар и в един момент затворих очи и без да спирам крещях , крещях и те избягаха. Доста често мои съученици си ходеха зимата боси и голи - сваляха им маратонките и якетата на улицата

# 11
  • Мнения: 2 631
Преди гидини на великден в 12 часа вечерта в църквата, докато съм вървяла към попа да си запаля свещта, някой (не знам как, при постоянното ми стискане на чантата) ми е взел протмонето!!!  Shocked
В двора на църквата...  Sick  #2gunfire
Парите обаче си бях сложила в джоба на дънките, щото съм умничка  Wink
Една приятелка каза да се оглеждам за изсъхнали ръце  Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 13 512
Моята приятелка я обраха по коледа.

Направили си гювеч със сърмички и излезли на разходка.

Като се върнали се оказало, че от кражбата крадците огладнели, извадили си чинийки, сипали си топли сърмички, намерили си даже хляба!
Сестра ми като ги обраха, крадците бяха изпили една утилка водка върху спалнята им- отврат!

# 13
  • Мнения: 377
Да. Преди около 2 години, бяха взели само малко пари и едни маратонки, но изживяването е ужасно.
Прибирайки се от работа заварих вратата отворена и дамската чанта на сестра ми хвърлена до вратата /и през ум не ми мина, че тя е излязла без дамска чанта и си помислих, че и се е случило нещо/. Целия апартамент беше обърнат, абсолютно всичко от гардеробите беше нахвърляно по пода, леглата бяха обърнати. Една седмица мина докато оправим всичко и се престрашим да останем да спим в апартамента. С две думи материално не пострадахме, но шока, който преживях и нервите дето изхабих са ми достатъчни за цял живот.
От полицията казаха, че вече рядко крадат техника, защото колкото и да е скъпа могат да я продадат за максимум 1/3 от цената, а шанса да ги види някой докато изнасят по-големи неща е много по-голям.  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 184
Докато ние спим в спалнята, те изнесли всичко от хола - видео, уредба, телевизор /чисто нов/ и даже на детето уокмена.

Общи условия

Активация на акаунт