След новите ми обувки

  • 1 671
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Преди около 3 седмици си купих нови обувченца.Сладки,ниски,цветнички,ест.кожа,български,65 лв.След първото обуване имах пришки-очаквах го.Ден след ден пришките поотминаваха,но  единият ми крак ме наболяваше леко отзад.Отдадох всичко на резултат от пришките.От 2 дни обаче кракът ми се поду-много а онова малко червено петънце отзад вече е е голямо червено,леко синкаво петно което боли.Да не говорим че вечер когато явно кракът е изморен оттокът е 2 пъти по-голям и почти не мога да вървя.Днес съм на лекар,но приятели предполагат че вътре е набрало.И наистина изглежда вътре има гной.Някой имал ли е подобен проблем?

# 1
  • Мнения: 1 120
чак такъв не,но в темата за ''спешен случай'' писах за една ситуация
съветвам те обувките в кофата или на свекървата  Laughing

# 2
  • Мнения: 1 540
И аз не съм стигала чак до там, но и аз изхвърлих едни хубави български чехлички от естествена кожа, които ужасно ми деряха краката. Стигна се до там, да подлепям  вътрешната страна с мека велурена материя. Ефекта от дрането намаля, но пак не ставаха за ходене и се отказах от тях  Confused

# 3
  • Мнения: 13 512
съветвам те обувките в кофата или на свекървата  Laughing
колко мило, ангелче направо! Joy

# 4
  • София
  • Мнения: 3 328
Има продукти на д-р Шол за целта - http://www.scholl-footcare.com/uk/footcare/shoe_comfort.asp
Съчувствия към пострадалите - аз също твърде много съм си патила от нови /и не само/  обувки.

# 5
  • Мнения: 1 282
Много познато! На мен ми цепиха крака! Точно заради нови обувки. Бях на лекар, зепнаха ми крачето и наистина имаше дооооооста гной, най-добре да отидеш на лекар, защото няма как да мине. Гнойта трябва да се извади!

# 6
  • Мнения: 2 386
Ох и аз съм в подобно (не чак толкова лошо) положение.
Ако видите някоя мацка със сребърни обуща да куцука и да се поклаща като патка, значи съм аз  Laughing

# 7
  • Мнения: 96
Момичета,сега се връщам от хирурга.Кракът ми беше набрал гной,цепнаха го и я изтеглиха.Сега се надявам да е добре изчистено и да заздравява бързо,че много боли,особено след упойката.Ще пробвам да върна обувките,все пак ги носих само 2 часа.Стискайте палци да ми ги заменят,че и като се оправя едва ли ще мога да ги обуя пак.

# 8
  • Мнения: 1 540
Момичета,сега се връщам от хирурга.Кракът ми беше набрал гной,цепнаха го и я изтеглиха.Сега се надявам да е добре изчистено и да заздравява бързо,че много боли,особено след упойката.Ще пробвам да върна обувките,все пак ги носих само 2 часа.Стискайте палци да ми ги заменят,че и като се оправя едва ли ще мога да ги обуя пак.

Понатисни ги малко от магазина, кажи че ще викнеш Комисията за защита на потребителите http://kzp.bg/modules.php?name=ConsProt

Вдигни малко пушек, щото ти е в правото  Peace

Стискам палци да ти мине скоро крака   bouquet

# 9
  • Мнения: 2 386
Аз бих ги пребила с чепиците, но това е защото днес съм агресивна  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 120
Понатисни ги малко от магазина, кажи че ще викнеш Комисията за защита на потребителите http://kzp.bg/modules.php?name=ConsProt
Вдигни малко пушек, щото ти е в правото  Peace
Стискам палци да ти мине скоро крака   bouquet

съгласна съм с роррр  Peace
ти си си в правото

# 11
  • Мнения: 1 234
Има продукти на д-р Шол за целта - http://www.scholl-footcare.com/uk/footcare/shoe_comfort.asp
Съчувствия към пострадалите - аз също твърде много съм си патила от нови /и не само/  обувки.
На мен малко ми остана да се подредя по същия начин,заради кубинките ми,но си взех стелки на д-р Шол-направо се родих.Добри са им продуктите  Peace

# 12
  • Мнения: 5 317
Стискайте палци да ми ги заменят,че и като се оправя едва ли ще мога да ги обуя пак.
Peace

# 13
  • DE
  • Мнения: 521
Дано да ти ги вземат обратно Peace

Обаче е изумително на какво сме способни да се подложим, само и само да сме красиви/модерни... Като се замисля, обувам нови обувки, ходя 2 часа и вече имам ужасни мазоли, охкам, ахкам, обаче продължавам. Мъжът ми ме гледа, ядосва ми се и същевременно се чуди откъде този мазохистичен дух в жените... а аз не мога да му отговоря  Joy

# 14
  • София
  • Мнения: 3 328
Няма да й ги вземат - не са проявили дефект, просто са й разранили крака, а това може да се дължи на особеност на крака й, не на обувката - така ще й кажат. А че обувката може да не е разкроена правилно - това трябва да се доказва. Уви, раната на крака не е достатъчно доказателство.

Общи условия

Активация на акаунт