Клуб на многодетните родители - Пълна къща (6)

  • 12 618
  • 329
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 740
ДжулиС и Цоцоланке, вчера говорих с организаторката на предаването на Марта и й казах, че две мами от Севлиево и Благоевград искат да се включат, а тя ужасно се притесни и каза, че предаването било много кратко и по всяка вероятност няма да има възможност да кажете много неща и има опасност да останете разочаровани, че сте били толкова път за нищо. Като си спомня аз колко се ядосвах миналия път, че си утрепах цял следобед, за да кажа две изречения, май има право. Не ме разбирайте погрешно - ще ми е страшно приятно да сме заедно и да се подкрепяме взаимно, да дадем един по-пълен образ на Клуба. Но се страхувам, че наистина може да се окаже, че ще ви дадат думата за по едно изречение, да не кажем, че може да се наложи сами да си искате думата. А времето и разходите не са малки. Затова вие си решете дали си струва.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 677
И аз да кажа като Джули,че не ни е зор да ни кани М.Ангелова.Като не сме й достатъчно новинарски за предаването,ще мине и без нас.

Снежка,много ти е сладък аватара.Миналия месец ходихме в зоологическата градина и Анди като видя 3-4 патета плуващи едно след друго и беше мнооооооого очарован.Ние му обясняваме-"Ето това е пеликан ,а там са патетата" и той "Пуф-паф"  Joy Голям смях-патетата били на влакче.Та и твоите така на "Пуф-паф"!

# 17
  • Мнения: 2 433
Цвета, сигурно си права...Май наистина не си заслужава да пропътувам 200 натам и 200насам  и дори да не ни дадат думата... Embarassed в смисъл да сме част от публиката. Е, нищо де... ще оставим за следващият път! Hug
Самке, сега да ти обадя една "тайна" Mr. Green моета ученичка си загуби програмата, и сега като няма торенти неможе да си я изтегли Mr. Green

# 18
  • Мнения: 11 607
Самке, сега да ти обадя една "тайна" Mr. Green моета ученичка си загуби програмата, и сега като няма торенти неможе да си я изтегли Mr. Green
иЛИ  да чакам твоята ученичка да се научи и да я севтосам?

Записвам си аз, записвам си....Не си мислете само,че  аз не чета тук...... wait wait wait

# 19
  • Мнения: 524
Абе, хора, какво ви става ? Ще изядете горкото Меги Ангелова с парцалките й ( и без туй са ми смешнички).

Накрая - вече извън предаването - я попитах не е ли време да направим една тема за многодетните семейства, тя многоначително се засмя, рече набързо: "Когато разкажете конкретни неща на нашия и-мейл" и отбръмча.

Еми, засмяла се многозначително. Толкова са й реакциите.. Ама да попитам само какво ни пречи да й напълним кутията с конкретни мейли? И без това Отвореното пространство на празника не получи кой знае какъв отзвук, освен темата на Шапчицата(и то защо?)
Мисля, че наистина има какво да й разкажем и какво да й покажем- снимки бол, умни и възпитани деца колкото искаш, работливи и отговорни татковци във всяка къща.
И аз като Джулката я гледам и слушам докато чистя, ама да ви кажа има и предавания с позитивен х-р.
Напраааво виждам голямото й червено диванче окупирано от 3-4 "деятелки", а в публиката с микрофони ще сме  останалите?
Помислете, моля и не се оставяйте на емоцията. Ако не ме мързи толкова мога да спретна едно примерно писъмце и да ви го пратя като начален тласък. Целият Клуб?! smile3508

И децата някъде на отглеждане от сътрудниците... Може и с бонбони да ги почерпят  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 470
   Ако се спретнеш на диванчето  като част от деятелките Grinning...Щото все се скатаваш при подобни събития...Може да се пробваме.На мен ми се ще най-сетне да се появят в студиото и хора,на които не ще може да натяква как е отгледала четирите си деца,и колко чудно се е справила...По простата причина че и ние знаем какво е Laughing Laughing Laughing


[/quote]

# 21
  • Мнения: 3 740
Мили девойки!
Какво стана с рецептите, които щяхте да ми пращате?

тедивас, имаме ли идеи за игри на пикника?

# 22
  • Мнения: 11 607

Ей, заради това подчертаното - девойки - ще си седна днес на д-то и ще видя какво ще реша да напиша от моето творчество...Въпреки,че 2 супер лесни и бързи рецепти ги намерих тук от форума...Дали няма да се разсърдят авторите, те не са мои, но са супер лесни и бързи, и не са скъпи!

# 23
  • Мнения: 2 433
Дидке, не ще се расърдят, защото то пък не е речено сами да си измислим рецептите. По важно е да сме ги оценили и пригодили за големите ни семейства. Така де Америка вече е открита, не е нужно да я откриваме Mr. Green Я ги напиши тия лесни рецепти че и ние да ги пробваме.  Mr. GreenАма на мен обяснявай повечко че да не стане като с хляба с 4 вида овесени ядки. Joy

# 24
  • Мнения: 370
Не виждам никой да се кани да участва в "ГОРЧИВО"! Като гледам, мисля, че всички трябва да се включите, за да стигнем до 12 семейства! Много е ценно - ще си направите анализ от друга гледна точка на отношенията с половинката, а не само през призмата на децата. Аз агатирам едно семейство, дето не пише тук и почти съм успяла.
Да не изреждам по именно кой трябва да участва  Naughty

# 25
  • Мнения: 1 470
    Днес само се записвам тук!Ужасно съм изморена,и глава ме боли.Но написах нещо важно в другата темичка,което може да ни е от полза...Та прочетете го.

# 26
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Момичета, аз нещо пак съм се отнесла, за което се извинявам  Embarassed , обаче за кога се готви празника на клуба на 3.06 ли, на 8.06 ли или друга дата? И мястото остава ли - Дендрариума, че навивам половинката да дийдем и съм казала на семейството със 7-те деца, и те искат да дойдат.

# 27
  • Мнения: 3 740
За 3.06. става дума и за Дендрариума, да. Simple Smile

Носете си одеало (за полягане), сандвичи и напитки (за похапване), топки и федербали (за раздвижване) и доброто настроение. Компанията ще е елитна. Останалото - както дойде. Wink

# 28
  • Мнения: 11 607
Носете си одеало (за полягане),

И стигнахте до моето одеялце.....До чеиза ми опряхте, нали.......Приятно ви изкарване.....

# 29
  • София
  • Мнения: 1 677
Цоци,какво е това приятно ВИ изкарване?????????????? Вие няма ли да дойдете?

Кабо Алма,ще има игри,няма проблем.

Общи условия

Активация на акаунт