колко сме доволни от съпружеското тяло

  • 2 288
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 183
то кусури винаги можем да им намерим,както и те на нас ,ама все пак колко сме горди семейни жени Peace?аз се записвам първа ,мъжо първо ме обича твърде много ,второ винаги е готов да помага и върши домакинска работа,прави страхотен секс,грижи се за децата и се скъсва от работа,а когато е свободен винаги прекарва врамато си с нас и измисля някакви общи забавления!малиййй май доста го прехвалих....айде вие сте

# 1
  • Мнения: 589
Не може ли тялото да не е "съпружеско"? newsm78 Щото аз от съпружеското хич не бях доволна...Сега живея без брак с любимия,ама не ми е дошло до зъби да го "осъпружвам"-и така си ми е добре! Laughing

# 2
  • Мнения: 4 546
ами точно в момента ми идва да го  #2gunfire
иначе по  принцип съм доволна

# 3
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Доволна съм , обича ме, грижи се за мен, имаме заедно планове за бъдещето, какво му трябва да човек  Mr. Green По скалата от 1 до 10 - оценка 9,99  Joy

# 4
  • в Низината
  • Мнения: 705
Много съм доволна! И как да не съм - половината от домакинските работи ги върши той, занимава се с детето, търпелив, нежен, грижовен, забавен! Толкова си го обичам!!!

# 5
  • Мнения: 10 512
мъжо първо ме обича твърде много ,второ винаги е готов да помага и върши домакинска работа,прави страхотен секс,грижи се за децата и се скъсва от работа,а когато е свободен винаги прекарва времето си с нас и измисля някакви общи забавления!малиййй май доста го прехвалих....айде вие сте

Ей това е и моят мъж! Много точно си го описала!

# 6
# 7
  • Мнения: 8 999
Аз от тялото му не съм доволна много, че доста насвиня напоследък. Но иначе е душица!

# 8
  • Мнения: 338
Доволна съм,гледа си ни като писани яйца.
Хубаво е да знаеш че можеш да разчиташ на него.

# 9
  • Мнения: 447
Повече от доволна съм от него.Добре съм си го обучила  Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 888
Много съм доволна, защото ми угажда на дивотиите дето ми хрумват. Чат пат се скътава откъм домакинска работа( онзи ден например вечерта каза,че ще измие чиниите,,ама след вечеря го домързя и каза,че ще ги мие на сутринта. На сутринта пък нямал време и каза,че ще ги мие вечерта,а аз се ядосах и не ги измих чиниите цял ден. Вечерта като се върна почна от тях), но като цяло е страхотееееееееееен

# 11
  • Мнения: 251
И аз се записвам   Peace

:
то кусури винаги можем да им намерим,както и те на нас ,ама все пак колко сме горди семейни жени Peace?аз се записвам първа ,мъжо първо ме обича твърде много ,второ винаги е готов да помага и върши домакинска работа,прави страхотен секс,грижи се за децата и се скъсва от работа,а когато е свободен винаги прекарва врамато си с нас и измисля някакви общи забавления!малиййй май доста го прехвалих....айде вие сте

И при нас е така!
Уцелила съм 6 от тото с такъв мъж   Heart Eyes
Много, много си го обичам мъжо и той мен  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
8 от 10. Има качества, за които му се възхищавам. Има и 1-2, заради които ми е идвало да се разведа Sad Ако не го обичах толкова много, сигурно щях hahaha

# 13
  • Мнения: 364
Имам страхотен съпруг! Много ми помага в домакинството, разбира ме, обича ме и ме подкрепя!
И най-важното - търпи хормоналните ми истерии, което не е никак малко! Joy hahaha Joy
Умело ме приземява, когато се издигна твърде много в облаците.
Единственото, което понякога ме дразни, е вечният му стремеж да угоди на всички! Но... с времето ще научи, че няма такъв филм. Липсва му малко твърдост в отношенията си с околните, но напредваме в тази посока. Peace

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 16:30 от love_sunrise

# 14
  • Мнения: 71
Много съм доволна от него . Той е много готин човек и колкото и да не искам да призная той е по търпеливия , по мъдрия, и т. н. Чак леко се изчервих обаче това си е самата истина. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт