Отговори
# 15
  • Мнения: 8 462
Нека изчакаме до вторник, защото минялия път някои не видяха темата и съжаляваха.
Аз специално мога да чакам.Дано и другите да могат,но едва ли е зор веднага да стане.Нека наистина и други да видят темата.За Дороти Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 232
И аз не бързам, нито е фатално да изчакаме.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 434
И мен ме включете с 1 бр. И предлагам среща тази седмица. Моля само да е най-късно четвъртък вечер, защото след това нямам на кого да оставям Ивета, а с нея не мога да се видя с вас.

Станаха 6 бр.

# 18
  • Мнения: 8 462
Think-че,в сряда вечер?Казвайте и другите?
Приемат се предложения за място,някъде на хладно с кът за деца.
Редактирах заглавието ,за да видят темата повече хора.

# 19
  • Мнения: 495
Привет на всички.Следя темата,но не видях някоя маика от нашият регион да се е включила.Аз сьщо искам да си порьчам Бреин Бустьр.Нанди,няма ли пак да идвате насам?

# 20
  • Мнения: 434
Сряда става, само се замислям за хладно място с кът за деца.

# 21
  • Мнения: 4 414
.... хладно място с кът за деца.
не знам колко е хладно през деня, но кътът за деца е просто чудесен!

кв. Дървеница (спирката на Технически университет)
автобус номер 280,88,413
маршрутка номер 1,6,23,27,36,45
gsm: 0878889977
e-mail: ladykids@abv.bg

http://www.lady-bg.com/index.htm

# 22
  • Мнения: 3 504
 А аз на кого да разчитам за купуването,  също не бързам по принцип.
За 24-25 май ще имали минаващи през Пловдив или за Пловдив?

# 23
  • Мнения: 2 232
Ми някъде в близос до офиса да се видим, знам ли, само да няма стачка и да е задръстено движението....
Ние нямаме път към Пловдив за съжаление.

Последна редакция: пн, 14 май 2007, 18:59 от Deja Vu

# 24
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Привет на всички.Следя темата,но не видях някоя маика от нашият регион да се е включила.Аз сьщо искам да си порьчам Бреин Бустьр.Нанди,няма ли пак да идвате насам?

7 нали 


А за среща дайте някъде по центъра

# 25
  • София
  • Мнения: 2 356
А без да купуваме Брей Бустър може ли да дойдем на среща? Но ми трябва заградено място за деца.

# 26
  • Мнения: 8 462
А без да купуваме Брей Бустър може ли да дойдем на среща? Но ми трябва заградено място за деца.
Аааа,няма не искам,няма недей!Ще купуваш! Joy Joy Joy
Давайте и други идеи,моля!

# 27
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
А без да купуваме Брей Бустър може ли да дойдем на среща? Но ми трябва заградено място за деца.
Аааа,няма не искам,няма недей!Ще купуваш! Joy Joy Joy
Давайте и други идеи,моля!

 Grinning  Grinning   Grinning  Споко и аз няма да купувам за мен.

# 28
  • Мнения: 495
7-да,dorothy,но срещата ме затруднява.Сьпругьт ми всеки ден е на работа и нямам превоз.Ако не стане сега,ще чакам друга вьзможност.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 333
Мила Елбоси, аз лично няма да пътувам за Русе, но братовчедка ми ще си идват по празниците.
Утре ще виждам с тях и ако се съгласят ще ти купя Бустъра и ще ти го изпратя по тях.

Ще те държа в течение за това какво сме се разбрали с тях.
Мили момичета кв. Дървеница ми е далече за среща, има ли възможност някъде по центъра да се видим или да дам паричките на някой от нашият квартал. НИе живеем в кв. Гоце Делчев.
Трудно ми е да се придвижвам из града с малката. БОх могла да Използвам транспорт линии 83, 74, 76, 73, а и тролей 8 Simple Smile по техните  маршрути бих могла да дойда на среща ... затрудних ли ви  ???

Общи условия

Активация на акаунт