Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 333
Четвъртък следобед е идеално време за среща Simple Smile
Чакам го с нетърпение!

НИе няма да ходим на море и тази година и не бих могла да ви го доставя лично Sad
Айдичка, бих могла да ти купя едно шишенце и когато идвате за контролен преглед (ако е наскоро ) да ти го дам. Прецени дали така ще ти е удобно и ми кажи.
Много целувки на всички вкъщи  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 480
Четвъртък следобед е идеално време за среща Simple Smile
Чакам го с нетърпение!

НИе няма да ходим на море и тази година и не бих могла да ви го доставя лично Sad
Айдичка, бих могла да ти купя едно шишенце и когато идвате за контролен преглед (ако е наскоро ) да ти го дам. Прецени дали така ще ти е удобно и ми кажи.
Много целувки на всички вкъщи  Heart Eyes

благодаря ти Нанди!
за куриера мисля,че 5лева е някъде и май пак излиза по-евтино
пък ако знаете в тази провинция ще има да ме гледат като изкопаемо и да се чудят за какво говоря....
на контрола и аз не знам кого ще дойдем-май ще е чак в края на юни защото мъж ми заминава да облагородява лози в хасковско и няма да го има месец та затова
на мен ми се ще да го почна в началото на юни и ако има мама свободна да го прати ще съм благодарна!
консултирах го при миналия ни преглед с Литвиненко-каза да давам
с Радева се разбрахме да изчакам месец след спирането на депакина и тогава но да почна с 2мл.и всяка седмица да я бода и изпращам кръв за изследване да не би да вдига стойности от билобата-нали е трева-ако не ни понася ще го подаря на някой но съм длъжна да опитам
казвайте сега на кой да пращам финикийските знаци!

# 47
  • Мнения: 1 271
Момичета кажете къде точно ще е срещата и в колко часа??
Може да се пробвам да дойда, ако НАНДИ ми донесе свещичките против запек.



Наде, ще може ли да ми донесеш свещичките на срещата за Бустера, ако все още имаш да даваш и ми кажи колко парички да приготвя.
Трябва да направим нещо с Теди много се мъчи милия с този запек.
Лека вечер.
  bouquet Hug

Наде, пиша ти тук че ти е пълна кутията. Дано го видиш.

# 48
  • Мнения: 2 232
aidi4ka -аз мога да взема още едно шише, но парите не трябва да ми ги пращаш, а  ще е с наложен платеж и ще платиш на куриерската ф-ма(например Еконд) колкото струва шишето и пътните, те ще ми ги донесат...Мисля че е такава процедурата, ако решиш пиши ми на л.с. адрес 3 имена и телефон.Също виж има ли Еконд офис във вашият град.

# 49
  • Мнения: 480
aidi4ka -аз мога да взема още едно шише, но парите не трябва да ми ги пращаш, а  ще е с наложен платеж и ще платиш на куриерската ф-ма(например Еконд) колкото струва шишето и пътните, те ще ми ги донесат...Мисля че е такава процедурата, ако решиш пиши ми на л.с. адрес 3 имена и телефон.Също виж има ли Еконд офис във вашият град.

оооо,разбира се,че има Еконт!!
златна си!
и разбира се -много ти благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet

# 50
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Вярно казвайте къде – в 17 часа 

# 51
  • Мнения: 2 232
Аз само да попитам понеже не разбрах, като се видим ли ще ходим да ги взимаме ?За да знам дали да търся да оставям децата .....

# 52
  • Мнения: 8 459
Ехооо,къде сте всички?В Емил Марков ли ще е срещата или не съм разбрала? EmbarassedКъде точно?

# 53
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141

Аз само да попитам понеже не разбрах, като се видим ли ще ходим да ги взимаме ?За да знам дали да търся да оставям децата .....


Ще ги взема споко за това

# 54
  • Мнения: 2 232

Аз само да попитам понеже не разбрах, като се видим ли ще ходим да ги взимаме ?За да знам дали да търся да оставям децата .....


Ще ги взема споко за това

А добре, за мен две значи, едното ще пратя на Айдичка.
За мястото на срещата където кажете и ви е удобно, на мен на всякъде в този квартал ми е удобно.

# 55
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
А вие кажете нали стават 8 с Айдичка

# 56
  • София
  • Мнения: 2 356
И аз ще взема мисля, ако дотогава са ми пуснали заплатата, и ако мойто е здраво за да мога да се добера до вас, че сега е с Т.

# 57
  • Мнения: 434
Среща - четвъртък 17часа КЪДЕ?

# 58
  • Мнения: 8 459
Среща - четвъртък 17часа КЪДЕ?
И аз това питам.Да каже Нанди,тя си познава квартала,аз там съм индианец.

# 59
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Среща - четвъртък 17часа КЪДЕ?


Нанди казвай – ако искате има едно заведение откъм страничния вход на светофара в ляво от въртележките

Общи условия

Активация на акаунт