Кремовете за екстремно отслабване???

  • 3 076
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
Цитат на: belinda
Sad Тъкмо им се наточих..


   Иzвинявай, че ще те раzочаровам още повече, но и аz ги полzвах в началото на годината беz абсолютно никакъв ефект върху целулита, а дори съчетавах ампулите с движение и диета... А това беше единственият път, когато съм се маzала с нещо стриктно!  #Puppy dog
   Чудех се дали да не си ги купя пак и да продължа маzането, но аптекарката ме посъветва да не се zаблуждавам и да не купувам нито теzи ампули, нито крема, нито нещо друго, което е уж zа целулит.
   Тук (Германия) дори струват 25 Евро zа 14 дни, а от горните постинги останах с впечатлението, че в БГ са по-евтини, наистина ли е така?

# 16
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
На Галеник и ампулите и анти-целулитния са добри,при мен и двете имаха ефект,особено ако са съчетани с движение(а то лятото с разходките пасва идеално)-супер!Заглажда се много кожата,ако има целулит.Откак съм родила,обаче не съм ползвала,а и като гледам какво "целулитче" съм заформила,не знам дали ще има ефект Cry

# 17
  • Мнения: 6 243
Честно казано, съм изненадана, че има жени, които са ги ползвали и не са забелязали абсолютно никакъв резултат. Но явно може. За мен ефекта от тях е много убедителен, заради това и майка ми (която е 49ти набор)и сестра ми им станаха фенки. Може би е въпрос и на очаквания, аз съм доволна от 2 - 3 см. намаляне на обиколката на ханша и талията.  Grinning

# 18
  • Мнения: 277
При мен също нямаха ефект, но всичко е много индивидуално и най вече зависи какъв е вида на целулита

# 19
  • Мнения: 1 383
Цитат на: sladka hapka

Иначе - от две седмици правя тъпо и упорито опити да подновя спорта, ако успея да вляза в график, ще ликвидирам целулита до лятото и без ампули! (мечтиииииииииии)


Със спорт и диети не се бори целулит. Трябва мазане и  масаж до припадък. Разбира се спортът и диетите, успоредно с мазане и масаж дават отличен резултат. Но трябва поне 2-3 месеца да живееш само за това. Казвам го от опит.

# 20
  • Мнения: 6 243
Зависи от целулита.

# 21
  • Мнения: 400
Цитат на: tsveti7
Цитат на: sladka hapka

Иначе - от две седмици правя тъпо и упорито опити да подновя спорта, ако успея да вляза в график, ще ликвидирам целулита до лятото и без ампули! (мечтиииииииииии)


Със спорт и диети не се бори целулит. Трябва мазане и  масаж до припадък. Разбира се спортът и диетите, успоредно с мазане и масаж дават отличен резултат. Но трябва поне 2-3 месеца да живееш само за това. Казвам го от опит.


Миналата година моята сестра ми подари един уред за "борба" с целулита чрез масаж.  Аз тогава още нямах такива "работи" на дупето, ама след като родих ... . Честно казано е много приятно използването му Grinning  Grinning . А резултатите, като че ли не са чак кой знае какви.... Затова започвам и да се мажа. Само, че все още чакам отзиви. Засега май клоня към "Лиерак"

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Абсолютно подкрепям това, че всичко е индивидуално!Наскоро спорихме с една мама за Виши.При мене - нулев ефект.При нея - чудеса!Ходи го разбери.....

# 23
Аз бих ти препоръчала Clarins или  B21 на ORLANE.
Ползвала съм и двата. Много са добри. B21 много успешно премахва целулита а Clarins  бързо стопява обиколките. Малко по-скъпи са от останалите - но резултатът си заслужава мисля...

Общи условия

Активация на акаунт