Секс след скорошно зачеване

  • 6 871
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 524
Ако бременността протича нормално не виждам причина да не правите секс. На нас ни бяха забранили през първите 3 месеца, тъй като имах леко зацапване и предишен спонтанен аборт. След това отново няма проблем. Но за целта се консултирай с лекар според мен! Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 529
На мен лично докторът ми не ми е казвал нищо, но сестрата която работеше с него ми каза никакъв секс до 12-седмица, за да се захванело хубаво бебето (каквото и да значи това). Иначе ограничението не касаеше периода от самото начало на бременността, а някъде м/у 8-ма и 12-та седмица.

# 17
# 18
  • Мнения: 2 422
КАКВО НЯМА ДА УМРЕШ БЕЗ СЕКС ЕДНА ДВЕ СЕМИЦИ В ИМЕТО НА БЕБЕТАО АААААААААААА Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
ЩО ЗА ВЪПРОС Naughty

# 19
  • Мнения: 236
И ние го ограни4ихме 4ак към 7-8 месец. Но зависи от бремеността. 4е бременна ли си неразбрах  newsm78

# 20
  • Мнения: 862
Кисси   някъде из форума или в зачатие, незнам къде точно го прочетох, но писа че не е браменна и че и е дошло (ако не се лъжа де).
Но, ние стискаме палци миличка, другият месец да е твоя.

# 21
  • Мнения: 2 172
Ами и аз да попитам...Бременна съм в 17-та седмица и с мъжът ми правим секс без да се съобразяваме хич.Но искам да попитам нещо малко по-деликатно Embarassed като правим френска любов и той си помага с пръсти вътре...опасно ли е за бебето?Това някак ме е срам да попитам доктора  Laughing Надявам се вие да ми отговорите.

# 22
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
eliiii ,

не е опасно.Той не стига до сливиците, нали? бебето е отделено на друго място, до което пръстите или друг орган на мъжа ти не достигат по време на секс.

Общи условия

Активация на акаунт