Става ли ви лошо от Утрогестан?

  • 7 184
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Дуцка, честито  Hug  bouquet

Утрогестана (за задържане се пие, да) много успивал, ми казаха видни източници и ползватели... Само си като зашеметен и гледаш да си полегнеш... абе да, като парцал си си.

Стискам палци да нямаш никакви проблеми до края  Praynig

П.П: виж си кръвното как е?

# 16
  • Мнения: 2 022
Дуци, аз съм го пила за поддръжка на лутеалната фаза след ин витро. Демек за задържане.
Първите два опита правих в клиника в София - там ми казаха, че нямало значение дали се поставя вагинално или се пие, но при поставянето трябва да лежа 1 час, затова го пих. Във втората клиника правих един опит и там казаха да го слагам задължително вагинално за по-добро усвояване (но понякога нямах тази възможност да полежа  и го пиех). Не знам наистина как е правилно - явно всеки доктор си има собствено виждане и практика. При мен третият опит беше успешен обаче съм далеч от мисълта, че е било заради утрогестана.
Успех, почивай си повече и полежавай!

# 17
  • Мнения: 1 273
Аз го взимах за задържане, вагинално и то ударни дози по 3 таблетки на 6 часа #Crazy. Помогна ми и доколкото си спомням ми беше едно омърлушено, но не ми е ставало лошо. Да не би да ти става зле, от самата бременност?  newsm78
Лека  Hug

# 18
  • Мнения: 4 371
Кръвното си ми е ниско, снощи ми беше 100/60  Rolling Eyes
Днес не ми е ставало зле, но пих кафе, хапнах стабилно и така. Притеснявам се, че като остана сама и ми прилошее не знам какво ще правя Crazy
До сега не ми е ставало лошо, никакви признаци дори нямам, че съм бременна, освен гърдите - като камъни са ми ooooh!
Благодаря ви   bouquet

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Бучка захарче или блокче шоколад и гледай да пиеш повечко вода... Постави си някакви литри като цел за деня и така.
Но не газирано и твърде студено. Просто вода или чай.
И контролни си мери кръвното поне веднъж на ден в горе-долу един и същи час.
 Hug

# 20
  • Мнения: 679
След като прокървих пих Утрогестан, но тъкмо беше почнало сутрешното неразположение и незнам дали беше от медикамента. След като спря кървенето го слагах вагинално до 12-та г.с. Бебо е налице, жив и здрав   Hug

# 21
  • Мнения: 4 371
Ох, не знам, в момента съм като в унес Rolling Eyes

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ох, не знам, в момента съм като в унес Rolling Eyes

и без това е време за следобедна сиеста. какво чакаш, та не лягаш...  Laughing

# 23
  • Мнения: 4 371
Ммм, да лягам си, мерси за напомнянето  bouquet

# 24
  • Мнения: 5 391
Дуци, успех!

И аз съм на сходен хал-начална бременност + 13кг юнак, който често нося Tired

Предният път съм пила Утрогестан, честно, не помна дали ми ставаше кофти точно от него или просто от бременността.

# 25
  • Мнения: 959
Лично аз не съм имала проблеми,когато го пиех,но моята приятелка се чувства по описания от теб начин.Заради това лекаря и каза да си слага таблетките вагинално и проблемите спряха.
Пих го за задържане и благодарение на него и Прегнила имам детенце.

# 26
  • Мнения: 5 468
Аууу..., Дуци, това е новината на деня! Hug
Много се радвам за теб Rolling Eyes Mr. Green.
И аз прокървих в 8 г.с. с Гери. Пих Утрогестан и Нош-па, и ми казаха да лежа повече, което много ми се отдава Wink.
Лека бременност ти пожелавам и ще следя януарската тема Peace.

# 27
  • Мнения: 5 391
ще следя януарската тема Peace.
Ще я следиш, ама Дуци не пожела да пише там, а избяга в декемврийската Grinning

Апропо, Дуци, и моят темин е новогодишен Laughing

# 28
  • Мнения: 5 468
ще следя януарската тема Peace.
Ще я следиш, ама Дуци не пожела да пише там, а избяга в декемврийската Grinning

Апропо, Дуци, и моят темин е новогодишен Laughing
Аз така и така ги следя всичките Joy. И вас дебна, откакто ви има и декемврийските ги дебна. Няма да остане в сянка Дуцито Peace.

# 29
  • Мнения: 3 010
След положителен кръвен тест, получих кървене и започнах Утрогестан днес, в моентама съм като дрогирана, спи ми се, но като легна не мога да заспя????? незнам притеснявам се какво става след като кървя така, преди малко уж беше спряло а сега е силничко, само като лежа и седа не тече  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт