Имате ли си редом с детето и домашен любимец ???

  • 3 800
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 423
Искам, но не смея. Бебечо е още малък. Може би като порасне  Peace

# 31
  • Мнения: 356
Ето да ви покажа и аз моя четирикраки. На първата снимка Макси спеше върху коремчето на Алекс, заради коликите. Нали казват, че животните отнемат отрицателната енергия

# 32
  • Мнения: 2 591
все още нямаме дете, но имаме папагали и рибка, мисля, че няма да попречи... те не изискват толкова грижи  Heart Eyes но на теория всичко е много лесно  Blush

# 33
Здравейте!В момента съм бременна в 3-ия месец.Имаме си и голямо черно котенце в къщи.Слушах 2 жени да си говорят,че било много вредно да имаме домашен любимец.Вредяло на плода и можело да се развие ненормално.Тъй като следващия ми преглед е началото на септември и до тогава не мога да попитам гинеколога си искам да попитам вас:"Така ли е и има ли някакъв риск при положение че котката ми е чиста,обезпаразитена,ваксинирана и я къпя редовно?"

# 34
  • Мнения: 3 622
Имаме си куче и  морско свинче

# 35
  • Мнения: 2 467
Дете един брой.
Куче един брой (бяха две, ама...)
Канари два броя.
Гълъби 24-25 броя.
Имаше котка, вече не.
Днес ми подхвърлили в двора две много малки котенца. Сега се чудя какво да ги правя  ooooh!  А утре на море заминаваме...

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 358
След голямо мрънкяне ето това:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=163923

# 37
  • Мнения: 10
Имам морско свинче от 6 години...
Иначе кво ли не съм отглеждал - кучета, котка (преди да установя, че съм алергичен), риби, кокошка (!), охлюви, гущер, костенурки...

# 38
  • Мнения: 656
Не, нямаме

# 39
  • Мнения: 854
Здравейте!В момента съм бременна в 3-ия месец.Имаме си и голямо черно котенце в къщи.Слушах 2 жени да си говорят,че било много вредно да имаме домашен любимец.Вредяло на плода и можело да се развие ненормално.Тъй като следващия ми преглед е началото на септември и до тогава не мога да попитам гинеколога си искам да попитам вас:"Така ли е и има ли някакъв риск при положение че котката ми е чиста,обезпаразитена,ваксинирана и я къпя редовно?"
Не би трябвало да има проблеми. тук е много разисквана тази тема.

# 40
  • Мнения: 356
Здравейте!В момента съм бременна в 3-ия месец.Имаме си и голямо черно котенце в къщи.Слушах 2 жени да си говорят,че било много вредно да имаме домашен любимец.Вредяло на плода и можело да се развие ненормално.Тъй като следващия ми преглед е началото на септември и до тогава не мога да попитам гинеколога си искам да попитам вас:"Така ли е и има ли някакъв риск при положение че котката ми е чиста,обезпаразитена,ваксинирана и я къпя редовно?"

Не мисля. Аз от началото на бременността си имам котка у дома. И за миг не съм си помисляла да го изритам на някъде. И от самото раждане на Алекс са си заедно и даже спяха заедно.
Единственото, което може да е проблем е бебче като се роди, ако прояви алергии някакви към котето.

# 41
  • Мнения: 2 716
Нямаме.
Имахме доста животни, но малката щерка се оказа асматичка и сега нямаме.
От 2 години, обаче, не е ималапристъпи и ще се пробвам с животинка. На първо време някакви риби, че най-лесно се прежалват.
Кики, не вярвай на всички глупости, които ще чуеш по време на бременността си.  Котка имах повременапърватаси бременност. Щерката се роди стандартно до немай къде. Сега го раздава генийче  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 4 390
Цитат
Имате ли си редом с детето и домашен любимец ???

Имам. Мъжът ми. Wink

Имахме заек. Вече нямаме. Подарихме го.

# 43
  • Мнения: 31
Имаме персийска котка - Аделина

# 44
  • София
  • Мнения: 3 816
Имаме мини дакел, още от преди да се роди детето.Член на семейството си е. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт