Сливенското дете вече иска да ходи на море (9)

  • 13 414
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 200
Здравейте момичета!

Искам да ви се похваля - ЩЕ СТАВАМ ЛЕЛЯ   newsm44.
Единият ми брат си има една принцеса, а сега и на другия му дойде времето. Много съм щастлива - БЕБЕТА ДА ИМА. Остана само nikkita_deneva да ме зарадва и цялото семейство ще сме наградени с най - хубавия подарък - бебчета. Стискам палци и при нея да има радост в най - скоро време.

Весел ден на всички.

# 31
  • Мнения: 1 063
Силве чудесни новини  bouquet, наистина и на Ники и е време вече стискам палци и тя да се похвали този или другия месец smile3521 smile3503

Bell здрасти и на теб wavey

# 32
  • Мнения: 200
Ей мацки, много разходки днес!?!
Стана ми мъчно за вас. Нищо ново ли няма покрай вас?  newsm78

# 33
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Абе момичета, какво става с тоз боклук  newsm78
Оня ден нашия казан преливаше от боклук по върла пладня - делничен ден
Вчера гледах в Сини камъни - боклук по земята сигурно за още един?
Стачкуват ли?  Какво? Някой не знае ли?

# 34
  • Мнения: 1 063
Ян Бибиян ,мисля, че има нещо, онзи ден гледах по телевизията протестираха пред кметството и искат оставката на Лечков, защото прекратява договора на комуналното и ще подпише нов с друга, мисля че беше софийска фирма.Лечков коментира, че когато фирмата има и общинско участие се засягат много интереси...

Силве ти новини като твоите ли търсиш душко Mr. Green, при мен няма да ги откриеш Joy

# 35
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Майка ми работи в "Комунални Услуги" и е на път да остане без работа. Общината не е подновила договора за почистване на града с тяхната фирма. Искат да сключват договор със софийския Вълк, т.е. Лечков се е сдушил с него.

# 36
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Абе аз чух нещо, ама нали не ходя по центъра - клюките ги изпускам.
Значи Вълка от София - тука а?
То затуй не е изчистен боклука.
Баси далаверата.   censored censored censored

Маги - съжалявам за майка ти. Като знам Сливен как е с намирането на работа  Sick
Това окончателно ли е?
Нали уж Комуналните са общинска фирма newsm78

# 37
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета! Отдавна не съм писала, просто не ми остава никакво време.
Днес мисля да отида до м-н "Косара" в "Българка" да понакупя на Валери малко летни дрешки, че има нужда и тъй като имам много работа през деня, въпросът ми е следния:
Имате ли представа в колко часа отваря магазина, че да мога да отида колкото се може по-рано?

# 38
  • Мнения: 54
Добро утро момичета.
Слънчев ден и много весело настроение от мен.
Косарата мисля че я отварят към 9 часа, дано да не бъркам.

# 39
  • Мнения: 43
Здравейте момичета!

Как сте ние сутрин ходим по разходки, а след обяд учим за контролни (а мама има изпити  тя е за вечерта)

Да се включа по темата с боклука. При нас вече го извозват със Софийски коли. Ужас!
Тази мафия е ужасна. Направо срамота до къде стига алчността  у хората. Close Close

Ние ще ходим на консултация и на разходки приятен ден на всички !

# 40
  • Мнения: 5
Добро утро момичета.
Слънчев ден и много весело настроение от мен.
Косарата мисля че я отварят към 9 часа, дано да не бъркам.

Благодаря, отивам!  bouquet

# 41
  • Мнения: 237
Добро утро на всички и от мен WinkВремето днес обещава да е страхотно.Ние тия дни избираме плочки за баните, че най-накрая ще започваме да оправяме новия апартамент newsm44Единственият проблем е, че трябва да уча и CorelDRAW, а не ми се сяда Crazy.

# 42
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Добро утро момичета и от мен.
Днес не ми се чете, не ми се пише, май съм малко преуморена от предишните дни. Тошко днес вече е на градина. Велина заспа ей сега в 9 часа (а не е станала много рано), май е прекалено спокойно днес и скучно. Нашата хазяйка, която ни е на гости за известно време, сега не е тук.
Уж трябва да се успокоя, а нещо ме човърка отвътре и ми е неспокойно.

Ян Бибиян, Комунални услуги е ЕООД - всяка година сключва договор с Общината за почистването и общината им превежда пари.
Лошото е че не искат да ги съкращават и си стоят без заплати. В момента се водело разследване, кой знае колко ще се проточи. И който не ходи на митинг, не му давали аванс (а майка ми изобщо не мога да си я представя на митинг). Ако напусне сама, не са изгодни условията после на борсата. С работата е много трудно, още повече че и остават по-малко от 2 години до пенсия. А и е счетоводител със средно образование, с компютрите е на Вие, иначе като счетоводител е добра.

Сега се връщам да прочета темата и да разгледам снимките, че още не съм ги видяла.

Теди, ти като знаеш фотошопа, според мен Corel-а ще ти се стори песен.

# 43
  • Мнения: 237
Надявам се , Меги!Че ме карат да водя и курсовете за Корел.Само дето никога не съм го поглеждала.Ама днес смятам да поседна пред компа с тази цел newsm78
За малко да забравя закуската.Да ви е сладко Wink

# 44
  • Мнения: 1 063
О Теди благодаря за закуската, разкошна е...С този хубав аватар трябва да се кръстиш направо Джокондата Laughing

Хубав ден на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт