Лято, слънце и море- АВГУСТ бебчета ще донесе!

  • 9 393
  • 328
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 361
Защо Милена пак е в болница, аз пак съм пропуснала newsm78

# 316
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Защо Милена пак е в болница, аз пак съм пропуснала newsm78
За съжаление се е разболяла от заушка Confused...

# 317
  • София
  • Мнения: 5 716
Аз и днес се сетих за Миленка и за това малко по горе питах за Мама Цоцоланка! Дано се оправи по бързо и всичко с бебо да е наред Praynig Маме да я поздравиш Simple Smile  HugИви да ви е жив и здрав племенника и много да ви радва!  bouquet Меги браво за хубавите новини Simple Smile  и аз нямам търпение да идва четвъртак за да отида да си видя бебо  Heart Eyes аз все питам колко е голям а доки не ми казва освен само това,че в която седмица съм на толкова отговаря и височината а за другото нищо не казва Crossing Arms Моля се дано си се развива нормално че аз все като се сетя от миналата консултация ..... нали ми каза че бебо бил по малък с 2 седмици  Confusedи аз се шашкам Rolling Eyes но пък както казах и преди  няколко дни 3 дни преди това бях на ФМ и лекарката ми каза,че беб си отговаря на седмиците и сега се чудя ня кой да вярвам. А исках да ви питам при положение,че последната ми менструация  е била на 09.11.2006 г. възможно ли е да съм забременяла декември месец newsm78 че аз питах док а той ми каза че най-верочтно оплождането е станало между 15 и 30 ноември но аз все пак да си питам  Flutter Ади ти как си днес? Аз бях малко навън но пред блока на пейките пийнах количка, хапнах сладоледче Crazy Party и сега се прибрах и скучая!

Последна редакция: вт, 15 май 2007, 20:04 от dimianki

# 318
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
dimianki , колко ти  е средната продължителност на цикъла, за да определим по нея овуто?
аз пък си правих тестове за ову, така че знам съвсем точно кога е станало.

# 319
  • София
  • Мнения: 5 716
Мариета не ми е на 28 дни цикъла,всеки път различно но в диапазон 30- 32 дни мисля  newsm78 2 месеца преди да забременея имах доста хормонални проблеми и ми идваше мани ,мани даже на 35-40 дни но след това 2 та месеца преди да забременея си ми беше на 30-32 максимум!

# 320
  • Мнения: 3 595
Милата Милена! Дано се оправи и с бебето всичко да е наред!  Praynig

# 321
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мариета не ми е на 28 дни цикъла,всеки път различно но в диапазон 30- 32 дни мисля  newsm78 2 месеца преди да забременея имах доста хормонални проблеми и ми идваше мани ,мани даже на 35-40 дни но след това 2 та месеца преди да забременея си ми беше на 30-32 максимум!
Щом последните два цикъла са били 30-32 дни, вадиш 14 дни назад и се получава датата на евентуалното ову.
При последен М. 9.11., следващия очакван е бил към 11-12.12. Значи ову-то е било към 28-30.11. Мисля, че смятах що годе правилно newsm78...

# 322
  • Мнения: 3 388
Оххх, дано всичко е наред с Миленка и бебчето й  Praynig

Меги, радвам се, че всичко е наред с беб!   bouquet

Аз също си мисля, че ще след раждането ще ми липсват ритничетата на бебчо  Heart Eyes

# 323
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте, мамета  Hug
Иви и Гита, направо настръхнах от преживяванията ви с децата  #Crazy
Стискам палци на Милена да се оправя бързо  Praynig
Inedica, по-спокойно с работата, бебето и ти сега сте по-важни  Hug
Мариетке, тез твойте момци само ги обещаваш, много станахме на хорото, да не се хванем кандидат-тъщите за косите  Mr. Green
Манчева, най-прекрасната сватба ти пожелавам   bouquet

мамета, разгледах ви тумбитата - всички изглеждате чудесно  Hug

# 324
  • София
  • Мнения: 5 716
Значи съм си забременяла през ноември месец нали така Simple Smile Док поне смята като теб зашото ми каза, че съм забременяла между 15 и 30 ноември Simple Smile Благодаря ти! Hug FlutterЗа липсването на ритничетата е 100% ово  Confused това е дълъг период през който ние сме свикнали да ги усещаме и след това ще усещаме празнота,но пък искам да идва по бързо мига в който ще си го гушкаме Heart Eyes Като чета в майската тема мамите родили вече направо им завиждам но и изпитвам страх! Сега видях Миленка на снимките и тя е с дребен корем Simple Smile а ние мале...... ooooh! Mr. Green Crazy.

# 325
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Да се оплача - днес за няколко часа отскочихме до Варна и аз да си купя нещо най-сетне. Да ама не - в нищо не се харесах в Терановата - корем огромен, за дупето да не говорим  newsm45  И нямаше от тези ленени панталончета, за които Димианки говореше. В тях ми беше надеждата  smile3516
Поне отскочихме до мебелната палата да видим "на живо" една кошара, която гледах в Данет. Ето за тази става въпрос:
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=23_69&products_id=2079

Обаче много голяма ни се видя и една такава висока  newsm78 Та засега все още не сме взели окончателно решение, пак ще обикаляме и ще гледаме.

# 326
  • София
  • Мнения: 5 716
Ментинче тук в София има мила и то не само такива има и други модели и са наостина страхотни! А за размери имаше и и XL,ма едва ли си за него. Може пък тези дни да получат ти попита ли дали са имали? Аз искам от там да си вема и рокличка но не знам кога ще отида newsm78 имаше 2, 3 супер моделчета къснички над коляното но много ми допаднаха само дето не мерих и не знам на цици дали ще вляза  Crazy Embarassed За тази кошарка мога да ти кажа че моята приятелка си взе и е много доволна и май и аз ще взимам същата:) първо се бях спряла на тези които стават на по късне етап и за по голямо дете и със малко скринче към него но някак ми се вижда малко малко Simple Smile а това е страхотно и отделно ще си купя скринче  Peace е верно няма да ми излезне тези пари а по скъпичко но какво от товам,най важното е че ще ми е по удобно!

# 327
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Димианки, не съм за XL  Grinning Пробвах М-ки и един 7/8 Л-ка. Просто повечето панталончета, които ми харесваха бяха от материя, която описва, а аз все пак искам да поскрия едно-две несъвършенства  Flutter Суета, какво да правиш  Mr. Green А този 7/8 ми стана, но щеше бъде за кратко, защото не беше еластичен и като го закопчах нямаше място накъде да раста. Между другото масово бяха останали S-ки от повечето артикули  newsm78
Утре пак тръгвам по нашите магазини, трябва да изровя нещо, че дупето ми завира в дънките  Close

# 328
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=190546.0

Общи условия

Активация на акаунт