Свекъри - хипита

  • 2 424
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 992
Джулаят е почтен празник в моето семейство. В неговото не съм забелязала Laughing Но аз чинно си празнувам  Laughing и пращам смс с make love not war, нещо, което Ицото много обича да спазва. Laughing

Последна редакция: нд, 13 май 2007, 12:08 от Еовин

# 16
  • Мнения: 3 423
Моята е такава Simple Smile
Не разваля детето, слуша хубава музика и е с широка душа

А не те ли притеснява, че ще пуши трева пред детето?
Мен това най-много ме притеснява.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 306
И аз мечтая за такива. За съжаление са точно обратното.

# 18
  • Мнения: 1 416
Нямам този късмет. Аз ще съм тъща - хипи...

# 19
  • Мнения: 6 992
Хубава ти е щерката, Лора. Ако родя син, взимам я за снаха Joy Нищо, че ще е 4-5 години по-голяма, те ще са модерно семейство Mr. Green Пък така двете баби - хипита няма да се разминаваме във възгледите за бъдещите си внуци Joy Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 3 447
Мда, и аз към мечтаещите...  Rolling Eyes
Лиске, българските дядовци имат умилителния навик да топят пръстчето на детето в ракийката, българските баби мъдро му забъркват попара с вино, да не говорим, че почти във всеки дом яко се жули ракия със салата. Това ме притеснява мене.

# 21
  • Мнения: 1 416
Хубава ти е щерката, Лора. Ако родя син, взимам я за снаха Joy Нищо, че ще е 4-5 години по-голяма, те ще са модерно семейство Mr. Green Пък така двете баби - хипита няма да се разминаваме във възгледите за бъдещите си внуци Joy Joy Joy Joy
Съгласна съм... Отдавна се оглеждам за сватя от моята порода.  Heart Eyes

# 22
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Първото, за което се сетих, беше сериала Приятели и родителите на Фийби  hahaha Laughing

Иначе, не, нямам свекъри-хипи. Мисля, че не би ми харесало.  Thinking newsm78

# 23
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Първото, за което се сетих, беше сериала Приятели и родителите на Фийби  hahaha Laughing


Да нямаш предвид " Дарма и Грег"?  Laughing

# 24
  • Мнения: 14 654
А не те ли притеснява, че ще пуши трева пред детето?
Мен това най-много ме притеснява.
Не, като беше малък му слагаше листче под езичето, за да заспи по-бързо

# 25
  • Мнения: 1 817
Леле ,Лиске, ще ме разбиеш с някои въпроси  hahaha !
Моите са образцови, но като си ги представя като хипита и  Joy ...

# 26
  • Мнения: 804
Мда, и аз към мечтаещите...  Rolling Eyes
Лиске, българските дядовци имат умилителния навик да топят пръстчето на детето в ракийката, българските баби мъдро му забъркват попара с вино,

Съжалявам, но не съм съгласна с това. Може и да е ставало, ама през миналия век на село. Виж, ако и сега имаш такива наблюдения, нещо бабите и дядовците около теб на са наред. 

# 27
  • Мнения: 1 733
Лиске, много филми гледаш Simple Smile

# 28
  • Мнения: 552
Нали я знаете оная реклама - "Къде сбъркахме?"  Crazy Любима ми е  Joy
Ние ще сме точно такива родители (и съответно свекъри)... отдавна сме се почнали, вече имаме голям напредък в тая насока Peace

# 29
  • Мнения: 4 380
Мда, и аз към мечтаещите...  Rolling Eyes
Лиске, българските дядовци имат умилителния навик да топят пръстчето на детето в ракийката, българските баби мъдро му забъркват попара с вино,

Съжалявам, но не съм съгласна с това. Може и да е ставало, ама през миналия век на село. Виж, ако и сега имаш такива наблюдения, нещо бабите и дядовците около теб на са наред. 

Бабче, дори да не са останали много от тези изкопаеми, има пък предостатъчно от друг тип. Такива които бутат на новородено шише с вода и захранват няколкомесечни с бобец и наденица.

По темата...и на мен не би ми харесало, а за тревата да не говорим. Бих изолирала децата си от свекър-наркоман. Sick

Общи условия

Активация на акаунт