Ангина

  • 3 588
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 657
Аптеката до Хенди,мисля,че има табела с надпис "Бдин" newsm78

Днес имам път на там и ще проверя Peace Hug

Вече сме добре,днес трябва да го заведа на контролен и ще видим,какво ще каже докито Wink

п.п.Глезан4е,защо не пишеш във видинската тема???

# 31
  • Мнения: 6 461
Вече сме добре,днес трябва да го заведа на контролен и ще видим,какво ще каже докито Wink

Радвам се ,че вече сте добре. Hug
Пиши след контролния преглед.

# 32
  • Мнения: 555
И аз се интересувам живо от темата за Ангината  Hug
По принцип, АБ не се изписва на сляпо , а задължително, според Антибио(тико)грама  newsm78 , докато излезе си имало други неща

НО със сигурност знам, че в Германия не бързат да лекуват гнойна ангина с АБ (същото е и във Франция и Канада - за др. страни незнам), имат си и някакви локални АБ за употреба.

(Преди няколко месеца - от грип + никнещи кътници -  висока Т - 39.3  в петъчна вечер. Педиатърката вижда налепи (а може да са били и секрети от носа) - АУГМЕНТИН - 5дена, обаче 10 дена по-късно - пак високата Т, боли го ушето - УНГ каза - гнойна ангина с тежък отит  newsm78  - ЗИНАТ - 8 дена двойна доза(10мл).... 30 дена след тази история пак нещо настина и директно при УНГ , за да съм сигурна , че поне няма възпаление в ухото... Др.-то се   почеса по главата  и... пак АБ ама по-силен (даже не бил много, много за толкова малки деца - не го дадох - платих си АБграма (тайно от УНГ-да не го засегна), тя пък излезе след 7дена  Thinking, и така си му спестих последния АБ)  Резултатът - 5 шишета АБ, на дете, което беше на година и половина  ooooh! )  - не ги обвинявам в некомпетентност , но не мога да преживея факта , че допуснах моето детенце да взима АБ в такова количество, а аз да съм безсилна с незнанието си....

ИСКАМ ДА ЗНАМ АЛТЕРНАТИВН МЕТОДИ НА ТЕЗИ АБ за гнойната ангина поне  Praynig
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт