Отговори
  • Мнения: 207
Някой чувал ли е за шампоана на ДЕНИС с концентрат от плацента и има ли доволни???

# 1
  • Мнения: 5 622
Някой чувал ли е за шампоана на ДЕНИС с концентрат от плацента и има ли доволни???

Това всъщност трябва да ти е заглавието  Peace

# 2
  • Мнения: 207
Сега ще има ли отново някой с критика  Crazy

# 3
  • Мнения: 1 153
Аз съм го ползвала,не е скъп около 4-5лв.,не бих казала,че е нещо поразлично от останалите които съм ползвала,на аз само 1 опаковка съм ползвала,най съм доволна от професионалния на лореал,но е много скъп ,а и като смених фризьора и не мога да си го купя  ooooh!

# 4
  • Мнения: 8 917
Някой чувал ли е за шампоана на ДЕНИС с концентрат от плацента и има ли доволни???
Преди години една пролет ме бе налегнал по-обилен косопад и използвах някакъв на Денис с плацента за тази цел - вършеше работа Peace

# 5
  • Мнения: 13 512
Преди 10 на години съм го ползвала- нищо особено. После с лудата крава- забраниха вноса им и сега пак се появи. И маска имаше такава, много прехвалена.

# 6
  • Neverland
  • Мнения: 143
Рекламен трик-едва ли има някаква плацента в него за тази цена #Crazyколкото има и костен мозък в една маска за коса/в червена опаковка,че не си спомням името на фирмата/.И двете съм ги ползувала,но ефекта е колкото от шампоан на Арома/или някой бивш Коприва и ли нещо подобно./

# 7
  • Мнения: 13 512
Рекламен трик-едва ли има някаква плацента в него за тази цена #Crazyколкото има и костен мозък в една маска за коса/в червена опаковка,че не си спомням името на фирмата/.И двете съм ги ползувала,но ефекта е колкото от шампоан на Арома/или някой бивш Коприва и ли нещо подобно./
а,да- маската  беше с костен мозък, а не с плацента.в червена кутия.

# 8
  • Мнения: 893
Миозотис е маската....Аз пък съм доволна от нея...косата ми расте по - бързо и е по - мека!

# 9
  • София
  • Мнения: 1 877
Миозотис е маската....Аз пък съм доволна от нея...косата ми расте по - бързо и е по - мека!

i az taka.

# 10
  • Мнения: 12 301
Миозотис е маската....Аз пък съм доволна от нея...косата ми расте по - бързо и е по - мека!
Маската е хубава наистина, но в нея няма нищо, взето от плацента или пък костен мозък. Ако не се лъжа, изрично пише на етикета, че няма животински продукти или нещо подобно. За съжаление не помня какво точно беше написано, а я свърших наскоро и няма как да погледна. Иначе като свърша сегашната, мисля пак от нея да си взема.
Малко объркано го написах, но наистина не помня по-подробно. Ако някоя от вас я използва в момента, може да види какво пише

# 11
  • Мнения: 636
Миозотис е маската....Аз пък съм доволна от нея...косата ми расте по - бързо и е по - мека!

Преди 5 години я ползвах и добре, че ми я припомнихте. Косата ми беше невероятна, не че се хваля. Сега ползвам доста по-скъпи, но ефектът сякаш е по-лош. Но пък може и от третирането да е Thinking . Все пак утре ще я потърся и ще си я купя Peace

Общи условия

Активация на акаунт