Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 фев. 2005, 11:39 ч.

До мамите от Сливен!

• 4 574
  • 15
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Моля,сливенските мами да ми помогнат,като ми пратят телефонитеи имената  на хижи и хотели в Сливенския балкан.Обещах на една приятелка  да й намеря такива-искат да изкарат празниците там.Нямам време в момента да ровя,а и информацията е оскъдна ,поне за този район.Много целувки и хиляди предварителни благодарности от нейно име ,а и от мое! Grinning

# 1
Съжалявам мила, но в тези води съм като риба на сухо ... Simple Smile
Ето ти телефона на една агенция, звънни там - може и да са наясно или пък да те насочат другаде.
Бохемия:
044/ 66-21-01, e-mail sliven@bohemia.bg
Успех!

# 2
Благодаря, Ян Бибиян!
продиктувах й номера,сега ще опитва да се свърже!

# 3
# 4
# 5
# 6
Браво Ая Simple Smile
Това е на баните, няма нищо общо с балкана
Това е много яко, но и доста скъпо Wink

От тук препоръчвам вилата на Миролио или "Бялата мечка", обаче сега са се нароили и много други часни малки вилички, тъй че ... пак звънене му е майката Wink

А това си е направо в града, доста скъпичко е и е хотел с консумация .... ако разбираш какво искам да кажа Wink

# 7
Благодаря ,момичета!
Сега й дадох телефоните да пита и да си резервират места!Не знам ,къде ще ходят,но предполагам ,че ще им хареса.И аз съм на мнение,че там е адски красиво,преди 3 години бяхме на "Даулите".

# 8
Миналата седмица бяхме в Сливен. Спахме в х. Национал. Много ми хареса! Всичко е пипнато с мерак.

# 9
Цитат на: DiVA
Миналата седмица бяхме в Сливен. Спахме в х. Национал. Много ми хареса! Всичко е пипнато с мерак.

newsm10  newsm10 Един от най-добрите в Сливен Wink

# 10
Цитат на: JnBibian
Цитат на: DiVA

newsm10  newsm10 Един от най-добрите в Сливен Wink

За хотела на Ле4ков ли става въпрос.... ???
И аз знам 4е е много хубав.

Ина4е много ми харесва и на Карандила  Wink

# 11
Цитат на: kristal_97
За хотела на Ле4ков ли става въпрос.... ???
И аз знам 4е е много хубав.

Не е на Лечков. Аз също не съм го виждала неговия, но от снимките в нета останах с впечатление, че Национал е по-хубав от хотела на Лечков.

# 12
Хотелът на Лечков се казва "Империя" - тъй си спомням аз.

# 13
Цитат на: Павлина
Хотелът на Лечков се казва "Империя" - тъй си спомням аз.

Ъхъ  Mr. Green

# 14
Бе, нали съм сливенска снаха..... Mr. Green

# 15
И града много ми хареса. Един спретнат, хората едни приветливи. Не знам поради новия кмет ли, поради що ли, ама бравос!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт