има ли фенове на сериала CSI?

  • 8 301
  • 133
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 467
Да по АХН в петък вечер( май от 9) и повтарят през нощта - НЙ. И по НТВ - ЛВ след късните новини 11,30 мисля.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 877
има имаааааааааа, който разбира, тук се спира.  Mr. Green

любим ми е и ню йорк, и маями, не мога да си избера между кейн и онзи сладур от н. йорк, който играеше гадже на рейчъл от приятели.  Thinking

# 32
  • UK
  • Мнения: 3 959
Бройте ме и мен в клуба. В момента гледам само Лас Вегас, Маями не го дават (или поне не по удобно за гледане време), но така или иначе съм гледала епизодите, излъчени в България, тоест - до четвърти сезон включително, повечето. От Ню Йорк снощи за пръв път гледах един епизод, може би ще го гледам когато не ми се спи вечер - Лас Вегас си го следя по Нова. Най харесвам Хорейшо (Хорейшио всъщност), после Грисъм, тоз последния изобщо не го знам какъв е, не съм гледала, ама на пръв поглед хич не ме кефи. От екипите харесвам този на Грисъм, въпреки че мъжете поотделно не ми харесват. На Ню Йорк не харесвам главната мадама, къдравата, Хелена някоя си, мисля. Не знам дали Лас Вегас обаче претърпява същата трансформация като Маями, в един момент (около четвърти сезон) нещата започнаха да се въртят почти само около Хорейшио и особено като тръгна да отмъщава за Марисол ми стана тъпо. Предпочитам да си разследват без особено обвързване. За някой, дето пита, Марисол имаше рак - те така се запознаха, хванаха брат й, дето е от екипа на Хорейшио да купува марихуана за нея.

# 33
  • Мнения: 5 393
И аз съм фен, Лас Вегас-варианта ми е любим.Но нямам време да ги следя редовно.Все изпускам по нещо.
И къде е Дуци та още не се е отчела тук,а? newsm78

# 34
  • София
  • Мнения: 1 877
http://alpha.cbs.com/primetime/csi_ny/bio/eddie_cahill.shtml

ей го сладура. мърморанке, верно ли не те кефи? чаровен е по свой си начин.

# 35
  • UK
  • Мнения: 3 959
За Тейлър говорех, че не ме кефи, а този е друг... Пак от неговия екип, ама друг. Simple Smile

# 36
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Опа ... и аз да се запиша  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Аз съм ген на CSI Las Vegas !  Crazy Crazy Crazy И другите вариянти ми харесват ама Лас Вегас е върхът. Имам всички сезони и нямам търпение да излезе и целия осми сезон за да го добавя и него към колекцията !  Crazy Mr. Green



# 37
  • UK
  • Мнения: 3 959
А има ли някаква история между героите по нататък в сезона? На мен ми беше много смешен Грисъм с оная мадам каква-там-беше, изглеждаше все едно за пръв път му се случва подобно нещо. Simple Smile

# 38
  • Разград-София
  • Мнения: 273
А има ли някаква история между героите по нататък в сезона? На мен ми беше много смешен Грисъм с оная мадам каква-там-беше, изглеждаше все едно за пръв път му се случва подобно нещо. Simple Smile

Извън сериала няма нищо между тях .... Crazy

# 39
  • UK
  • Мнения: 3 959
Нее, не извън сериала. Между героите дали се случва нещо. В самия сериал. Wink

# 40
  • Мнения: 141
 
Сега дават ли го по някой канал? newsm78
Peace и аз съм от групата Peace дават ги .... ЛВ - по Нова всяка вечер от понеделник до  петък от 23,45 и НЮ-по АХН всеки четвъртък от22,00до 00,00дават по 2 епизода smile3521

# 41
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Гледам CSI Las Vegas.
Фен съм на Грисъм и компания... Гледала съм всички епизоди поне по 2 пъти докато живеехме в чужбина и сега понякога пак ги гледам по Нова, нищо, че ги знам на изуст  ooooh!
Някой пита за Грисъм - ще има връзка с тъмнокосата мацка, но нищо конкретно не дават, а само загатват.

# 42
  • Мнения: 803
Има, имаааа Laughing Най-много ми допада CSI: Las Vegas, намирам Грисъм за изключително интересен и секси мъж. Хорейшо ми е много......абе, не е мой тип! А онзи от CSI: NY хич не ми харесва. Като случаи най-много ми е интересен Лас Вегас, след него Ню Йорк и накрая Маями.

# 43
  • Мнения: 803
Някой пита за Грисъм - ще има връзка с тъмнокосата мацка, но нищо конкретно не дават, а само загатват.

Аз съм на сезон 8 и е съвсем ясно, че имат връзка. Вече всичките им колеги знаят.

# 44
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Някой пита за Грисъм - ще има връзка с тъмнокосата мацка, но нищо конкретно не дават, а само загатват.

Аз съм на сезон 8 и е съвсем ясно, че имат връзка. Вече всичките им колеги знаят.

Ти си доста напред с материала  Grinning
Аз бях малко шокирана, като видях Грисъмчо с нея. Щото тоя мъж страшно ме кефи - страшен ум е, а тя си пада малко кучка.....
Та сега ще дочакам другите сезони , за да видя какво става  Wink

Общи условия

Активация на акаунт