Забравих с какво се...

  • 1 656
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 936
доколкото знам, като се намажеш с килслородната вода трябва после да стоиш на слънце

 Peace

# 16
  • Мнения: 17 407
Едно време си изрусявах космите като смесвах кислордна вода и амоняк. НЯмам представа кое колко %, майка ми носеше от лаборатория за целта.
Абе, я кажи на приятелката си да не се занимава... Има и други начини Wink

# 17
  • Мнения: 140
я да се възполвам от темата и да попитам дали мислите 4е е възможно с амоняк и кислородн вода да успея да смек4а малко 4ерния си цвят на косата който е от къна и  съм се мазала  за поледо септември месец мин год и ако е възможно каква трвбва да е пропорцията
благодаря предварително

# 18
  • Мнения: 1 418
Не си слагайте чист амоняк изобщо където и да е!
Това е съсипващо!

# 19
  • Мнения: 17 407
я да се възполвам от темата и да попитам дали мислите 4е е възможно с амоняк и кислородн вода да успея да смек4а малко 4ерния си цвят на косата който е от къна и  съм се мазала  за поледо септември месец мин год и ако е възможно каква трвбва да е пропорцията
благодаря предварително

По- добре не опитвай!

# 20
  • София
  • Мнения: 3 328
Доколкото помня, кислородната вода върху здрава кожа предизвиква изгаряне, разраняване.

# 21
  • Мнения: 1 250
Изрусените косми привличат точно толкова вниманието, колкото и тъмните, все са си косми. Така че, според мен, по-добре да ги махне.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз съм се правила с блондор, преди 10г.

Изрусените косми привличат точно толкова вниманието, колкото и тъмните, все са си косми. Така че, според мен, по-добре да ги махне.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт