Забравих с какво се...

  • 1 643
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
...изрусяваха косми и обещах на една приятелка да питам. newsm78

Знаех как се прави, но не с блондор, а перхидрол или някаква вода смесено с шампоан, при което се получаваше пяна и с нея се мацаш. Но какво беше, не беше перхидрол...някаква вода, кислородна ли, еди колко си процента? newsm78

# 1
  • Мнения: 4 371
С кислородна.

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 5 604
Да с кислородна вода

# 4
  • Мнения: 4 371
Най-силната, в аптеката ще й кажат.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Как става това изрусяване? Напишете пропорциите на шампоана и кислородната вода? Peace

# 6
  • Мнения: 1 234
Пробвала съм с кислородна вода-от тази с най-високите %-чесно казано нямаше кой-знае какъв ефект Rolling Eyes И с перхидрол съм се правила,като бях на 15,с него по-става,но за малко да ми опада косата  smile3511 Падаха ми кичури дебели колкото пръта ми  newsm45

# 7
  • Мнения: 696
доколкото знам, като се намажеш с килслородната вода трябва после да стоиш на слънце

# 8
  • Мнения: 1 234
Да,трябва,аз съм стояла на слънце,долато изсъхне,после пак съм се мажела,и така почти цял ден-ама ефекта беше,че тъмно кестенявата ми коса стана там кадето я бах мазала с един тон по-светла ooooh! Поне малко не биеше на русоляво smile3516

# 9
  • Мнения: 696
Да,трябва,аз съм стояла на слънце,долато изсъхне,после пак съм се мажела,и така почти цял ден-ама ефекта беше,че тъмно кестенявата ми коса стана там кадето я бах мазала с един тон по-светла ooooh! Поне малко не биеше на русоляво smile3516

защото кислородната вода действа при светли коси, косми и т.н
1 приятелка сподели, че скандинавките се изсветлявали с лимонов сок и няколко капки водка (колко е вярно не знам)

# 10
  • Мнения: 4 916
кислородна вода + няколко капки амоняк, така помня аз.

# 11
  • Мнения: 1 234

защото кислородната вода действа при светли коси, косми и т.н
1 приятелка сподели, че скандинавките се изсветлявали с лимонов сок и няколко капки водка (колко е вярно не знам)

Да,като се замисля,ако косата е например светло руса,с кислоподна вода могат да се получат 1-2 тона по-светли кичури,които ще седят естествено,точно както е модерно в момента WinkНо на мойта коса стана нещо плачевно-нищо естествено нямаше,ами все едно бях хваната от магистралата ooooh!

кислородна вода + няколко капки амоняк, така помня аз.

За амоняка не знаех,може би точно той е разковничето Wink

# 12
  • Sf
  • Мнения: 808
Да, нали в боите има амоняк, за да може да се получи избраният цвят.

Както има и безамонячни бои, които щадят косъма, но пък цветът по-бързо се измива. Амонякът изсветлява косата, затова като се боядисате и след няколко измивания, косата ви придобива един тон по-светъл от първоначалния или леко ръждив.

Все пак не прекалявайте с амоняка  Simple Smile В домашни условия сложете няколко капки или се посъветвайте с фризьор  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 229
Аз имах предвид косъмчета на ръцете, не коса, мерси за отговорите. Simple Smile

# 14
  • Sf
  • Мнения: 808
О, разбирам. Аз преди направо ги махах с епилатора. После си измивах добре ръцете и след това с памуче, напоено с малко спирт, ги обтривах, за да не се замърсят отворените пори. Държеше ми месец-два, преди да поникнат доста разредени. Сега почти нямам на ръцете, но не съм се сещала да ги изрусявам, те и без това ми бяха руси.

Общи условия

Активация на акаунт