Какво ви е мнението, за този клип?

  • 1 710
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 678
Ами те повечето от тези са обратни Joy

# 16
  • Мнения: 54
Бих казала за тези (жени ) неискам да сам на тяхното място отвратително грозно незнам кои би ги харесал ooooh! ooooh!

# 17
  • DE
  • Мнения: 521
Някои бяха с много сладки муцунки, което прави контраста с тялото още по-фрапантен!

# 18
  • София
  • Мнения: 10 858
Отвратителни са ooooh!
Чудя се, кое ги е накарало да направят със себе си това нещо...

# 19
  • Мнения: 1 975
За мен това не са никакви жени и изобщо това тяло не мога да го нарека красиво Naughty

# 20
  • Мнения: 861
Не го проумявам наистина, но е факт, че наистина има такива жени. Чудя се какво ги е накарало да пожелаят да имат тези тела и на какви мъки са се подложили, за да го постигнат. Защото не е само химията, големи тежести трябва да са вдигали. В събота по главната улица видях една такава млада жена. Е, далеч по-неразвита беше от тези тук на клипа-но явно културистка, личеше й. А до нея се разхождаше един висок, добре сложен мъж, за който обаче си личеше, че не тренира. И какво ли е усещането всички да се обръщат след теб?! #Crazy

# 21
  • Мнения: 4 678
Тези са лезбо,сестро

# 22
  • София
  • Мнения: 5 604
Направо е грозно. Нищо женствено не е останало, ако въобще е имало  Simple Smile
Peace отвратително грозно! Предпочитам да съм пуФкава!

# 23
  • Мнения: 2 035
С извинение  Embarassed -  Повърня  Sick  Sick Sick

# 24
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз също хич не харесвам и Ани Лозанова. За мен това е жената мъж, и по поведение, и по маниери и по тяло, независимо че е слаба. Адски ми е неприятна.

# 25
  • Мнения: 684
Чудя се newsm78 как не са почнали да се бръснат newsm17
hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaи аз това се чудя  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 241
отвратително грозно! Предпочитам да съм пуФкава!
и аз така

# 27
отвратително грозно! Предпочитам да съм пуФкава!
и аз така


подкрепям  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт