Олио,масло или лосион за бебо?

  • 1 412
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 217
Здравейте мами.От самото начало мажем Калоян с олио на Джонсън.
Но си мисля,че за тия горещини трябва да избера  или масло или лосион.
Спряла съм се на Бюбхен.
Вие какво ще ме посъветвате?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 967
Бюбхен добре, но за този сезон лосион.

# 2
  • Мнения: 676
И аз харесвам Бюбхен-лосион също според мен е по-добре за сезона.

# 3
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
И на мен това ми казаха.Олиото трябвало да се ползва само за масаж и почистване,иначе крем или лосион.

# 4
  • Мнения: 3 478
Олио по принцип не ползвам и нямам намерение. В редките случаи, които ползвам нещо е лосион.

# 5
  • Мнения: 27 524
Винаги само лосион съм слагала.
Опитах отначало с олио, страшна гадост  Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 1 750
За топлото време най-добре лосион или мляко - много по-лек е за бебешката кожа, лесно се разнася, не остава мазни петна.
Смених доста марки и най, най-доволна съм от лосиона на Себамед (Sebamed Baby Lotion). Кремчето против подсичане също е много добро.

Съветвам те да не използваш Джонсън, по думи на педиатърката ни, от тази марка най-често се получават обриви.

# 7
  • Мнения: 27 524
Съветвам те да не използваш Джонсън, по думи на педиатърката ни, от тази марка най-често се получават обриви.

И синът ми се обрина от Джонсън, олиото.  Tired

# 8
  • Мнения: 6 618
В тези жеги е по-добре с лосион.Ползвам Мустела един път взех Клоран и въобще не ми хареса.

# 9
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Според сезона....зимата с олио,лятото с мляко или лосион.
Аз го мажа с мляко на Хип.Доволна съм.

# 10
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Бюбхен лосион  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 978

Абсолютно

# 12
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Лосион на A-derma ползвам за дъщеря си Peace
Олио никога не съм ползвала!

# 13
  • Мнения: 772
До сега съм мазала и продължавам да мажа само с олио.

# 14
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Бюбхен, за сега с олио, остана малко в шишето, като свърши минаваме на лосион, за лятото е по добре

# 15
  • София
  • Мнения: 368
Аз редувам, но напоследък ползвам само боди лосиона на Хип. Много е нежен и попива чудесно, а как срахотно мирише ...

# 16
  • Мнения: 398
Лосион. Олио и масло изобщо не съм и няма да ползвам.

# 17
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Ей, верно бе! Добре, че ме подсетихте.  doh doh dohТова го казаха и на една от лекциите на у-щето "9 месеца", ама кой да си записва...

Иначе Хип имат нова козметична серия за бебета. Пробвах олиото -- много е добро! Може би предлагат и лосион/мляко...

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 820
С маслото на Бюбхен сме.

# 19
  • Мнения: 128
Зимата с олиото на Chicco a отскоро започнах млякото заради топлото време. Ползвам и всички останали продукти на тази фирма- кремчета против подсичане, хидратиращи, шампоанчета, пяни, мокри кърпички и т. н.- много съм доволна и миришат страхотно. Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 44 090
лосион или най-добре мляко, фирмата - зависи от детето обикновенно, не от препоръки или предпочитания на майката.

# 21
за лятото знам,че се слага мляко.Но и по-пронцип млякото е за предпочитане,защото хидратира кожата.

# 22
  • Мнения: 267
От самото начало ползвам бебешкото мляко на Бюбхен и съм доволна.Отначало мажех бебето с олио Джонсън още в родилното му се появиха пъпчици и веднага започнах с млякото ,даже и през зимата си се мажем с него  Peace!

# 23
  • БГ
  • Мнения: 1 161
За зимния период - бебешко олио, действа загряващо, за всички останали периоди - тоалетно мляко! Предпочитам продуктите на Chicco!

# 24
  • Мнения: 5 362
И аз не съм привърженик на марката Джонсън.Чувала съм за доста изринати бебета от нея.
Мажи с мляко през лятото.Избора ти за Бюбхен е добър.

# 25
  • Мнения: 4 621
Мляко или лосион за най-подходящи за сезона Peace

# 26
  • Мнения: 209
Мажа с Бюбхен олио по принцип. а сега съм взела олио на Бочко да пробвам, че съм много доволна от кремчето, засега май и олиото е добро!ще видим!не съм съгласна за лосионите, аз пък мисля, че олиото е също толкова подходящо за лятото, както и за зимата!кожата през лятото ужасно се изсушава!

# 27
  • Мнения: 270
Тоалетно мляко-ние сме но Клоран или Мустела.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 079
Редувам един ден беб. олио, на следващия тоал. мляко. Много съм доволна от козметиката на Бюбхен, от самото начало сме с нея и нямаме никакъв проблем.

# 29
  • Мнения: 6 461
Мисля,че най- добре е да използваш лосион.

# 30
  • Мнения: 7 947
Ние от 2 месеца използваме всичко на Себа Мед и съм супер доволна! Първо че козметиката им е на билкова основа, второ че ухаят много приятно и лесно се размазват. А и бебо му понася - имаме сравнително чувствителна кожа, но сега да чукна на дърво с тези мазила на Себа Мед сме ОК Laughing

# 31
  • Мнения: 266
Аз ползвах олиото на Бюбхен само зимата,а  в жегите ползвах лосиончето. Wink

# 32
  • Мнения: 2 891
Тоалетно мляко. Аз ползвах Клоран.

Общи условия

Активация на акаунт