Кои вестници или списания за градината четете?

  • 1 531
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 494
Искам да попитам цветарките и градинарките от кой вестник или списание за градината са най-доволни? На пазара се навъдиха доста, но аз не мога да се спра на нещо конкретно. Споделете малко опит, моля.

# 1
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 675
Купувам и събирам "Къща и градина" и "Идеалната градина" Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 271
Купувам и събирам "Къща и градина"
Имам всички издадени броеве!Чакам 2 бр том 4 да излезе в петък!Мноооого го харесвам!

# 3
  • Мнения: 1 494
А няма ли в нета достатъчно информация или предпочитате да си го имате черно на бяло и в картинки? Аз купувах на времето списание "Градина", но после нещо се изчерпаха и почнаха да пъхат разни статии само за пълнеж. След това започнах да купувам малкото списание "Градина", а напоследък май най-вече разни вестници. В "Къща и градина" наистина има интересни идеи, то ли е най-четено?

# 4
  • Мнения: 3 622
Купувам и събирам "Къща и градина" и "Идеалната градина" Simple Smile

И аз така  Peace

# 5
  • The O.C.
  • Мнения: 61
Купувам и събирам "Къща и градина" и "Идеалната градина" Simple Smile

И аз така  Peace
newsm10

# 6
  • Мнения: 668
Доволна съм от Вестник за градината - пишат и за цветя, и за плодове и зеленчуци. Освен това във всеки брой има и календар, в който подсещат хората какво трябва да се прави през съответната седмица.
Също така има една книга - "Наръчник на любителя градинар" - много ми харесва, защото в нея се обяснява по месеци кое как и къде се сади, реже и т.н.

# 7
  • Мнения: 187
в-к "Хоби фермер" - доста практични съвети за цветя, зеленчуци и др. Naughty

# 8
  • Мнения: 1 120
Купувам и събирам "Къща и градина" и "Идеалната градина" Simple Smile
и аз тях,но не редовно.все забравям и като отида на репа са свършили.може би е добре да си направя абонамент и да ми го носят в къщи

Общи условия

Активация на акаунт