Кожни висулки на бременната

  • 3 517
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
получих някакви кожни висулки от както забременях.
По гърдите предимно-ореола,по шията.
Интересно ми е получили ли сте и вие такива и дали след раждането изчезват.?
Преди да забременея имах една едвам забележима,но сега направо съм осеяна с такива newsm78 ooooh!

# 1
  • София
  • Мнения: 14 637
Аз-цялата ми шия е в такива-направо ми се повръща като се гледам, не смея да си вдигна косата в тая жега. Съмнявам се, че ще изчезнат. При първата ми бременост цялото ми деколте се обсипа с лунички-не изчезнаха. Предполагам, че ще се ходи на кожен да се горят. Абе само гадости Sad Sad

# 2
  • Мнения: 1 896
Тези висулчици мисля, че се казват фиброми и не изчезват сами. Много лесно се махат от кожен лекар обаче. На мен след първата бременност ми махнаха няколко с лазер, но мисля че има и други начини. Сега пак имам и ще гледам пак да ги махна като родя, че са много грозновати наистина.
И все на някакви чувствителни места се появяват.

# 3
  • Мнения: 576
И при мен се появиха, сега вече доста намаляха

# 4
  • Мнения: 1 183
Аз имам само кафява черта на корема която си седи и май май няма изгледи да изчезне  newsm78

# 5
  • Мнения: 1 596
Значи не съм само аз Confused
А е от бремеността....жалко, че не изчезват от само себе си Cry
А трябва да се ходи на козметик.
Късмет и здраве на всички Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 1 771
Значи не съм само аз Confused
А е от бремеността....жалко, че не изчезват от само себе си Cry
А трябва да се ходи на козметик.
Късмет и здраве на всички Heart Eyes

Съветвам те да отидеш на кожен лекар, но не на козметик.

# 7
  • Мнения: 9 901
абе май изчезват. На мен ми ги махна кожен лекар всъщност. Но не е нещо притеснително, просто досадно.

# 8
  • Мнения: 27 524
Имах май двечки. Моя позната се беше окичила като напращяло грозде. Падат от самосебе си след раждането  Peace

Заглавието ти е умопомрачително  Laughing

# 9
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Падат, и аз имах много. Пресъхват и изчезват  Peace

# 10
  • Мнения: 1 596
Падат, и аз имах много. Пресъхват и изчезват  Peace

Това вече е успокояващо Hug bowuu

# 11
  • София
  • Мнения: 2 734
И аз имах няколко по ареолите,но изчезнаха от самосебе си.Само една ми откъсна малкият звяр от сукането и беше станала малка раничка.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 773
аз имах на ореола на гърдите, но като родих си паднаха сами

# 13
  • Мнения: 177
И аз имах около ореолите по гърдите, но ми изчезнаха преди около 2 седмици, без никаква намеса.

# 14
  • на пистата
  • Мнения: 5 826
ужас са аз съм цялата даже и по срамните устни имам,аз им викам мръвки,и с първото имах и си окапаха сами.

# 15
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 416
И аз имам мъничко "в наследство", но не мисля да ги махам... Е, надявам се да изчезнат, де... Praynig

# 16
  • Мнения: 1 269
и аз ги имам тези екстри- само по шията.лекара,който ми следи бременноста ми каза,че ако не паднат след раждането трябва да хода при някаква баба,която им баела newsm78 ама на мен не ми се занимава с глупости.

# 17
  • Мнения: 1 680
и сестра ми имаше този проблем, някои се махнаха след раждането ама повечето маъ и останаха Confused

# 18
  • София
  • Мнения: 276
и аз ги имам тези екстри- само по шията.лекара,който ми следи бременноста ми каза,че ако не паднат след раждането трябва да хода при някаква баба,която им баела newsm78 ама на мен не ми се занимава с глупости.

Невероятно!

Лекар, който препоръчва баене на фиброми  Grinning  hahaha

Това искрено ме развесели!!!
Не се смея на теб, SILVIA M, да не се обидиш! Ти добре си казала, че не ти се занимава с глупости.

# 19
  • Мнения: 173
Момичета и на мен са ми се появили около срамните устни. Те са като брадавички. Та си мислех, че са се появили от бръсненето...вкарани косми или аз не знам, а то от бременността било. Дано наистина се оправят след раждането. аз вече мислех да ходя на кожен  newsm78

# 20
  • Мнения: 2 274
На мен ми се появи една на ареолата до зърното! Нито изсъхна, нито се сви като родих. Стои си там, а малкия като суче си я цока и нея  Sick. Личната лекарка ми каза, че няма от какво да се притеснявам и да отида като спра да кърмя на кожен лекар, за да ми я махнат!

# 21
  • Мнения: 294
 И на мен ми се появиха - нещо като релефни лунички, целият ми корем беше обсипан, но гледам, че са намалели вече Flutter

# 22
  • Мнения: 766
И аз си имам доволно  Tired Цялата шия ми е обсипана с тях  ooooh!
Не знаех че падат сами, мисля след време /като се роди бебка/ да ходя на лекар да ги махат, че са ужасни  Sick

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
10 месеца почти от раждането изчезнаха.

# 24
  • Мнения: 9 973
и аз,и аз си ги имам!Едно нещо-даром Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт