тест за бременност?

  • 1 518
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
При толкова отрицателни тестове.......едвали следващият тест ще ти покаже нещо различно.

# 31
Дано не ми покаже положителен следващия...

# 32
  • Мнения: 2 807
asena, да, възможно е да си бременна  Grinning
А защо не отидеш при лекар за потвърждение и успокоение...

# 33
Ами да,аз се обадих още преди няколко дена,но на нея и бяха запълнени часовете за два дена напред,нп днес пак ще звънна,...
 Колкото и да е странно и нелогично за мен,почти съм убедена че съм бременна

# 34
Правих пак тест денс,на друга фирма...казва се Clear hGG system test" ..някакъв нов е ,и е с двойно изследване,поне на него пише че може да се прави и ПРЕДИ закъснението на цикъла,а аз съм един ден преди цикъла ми...,отрицателен е.
остава да ме излъжат 5 теста!

теста надежден с точност на резултата над 99,5 %, давайки Ви сигурността , от която се нуждаете още на 7-мия ден след зачеването - далеч преди закъснението. Изследването с CLEAR CARD TEST е изключително лесно, много удобно и може да бъде направено по всяко време на денонощието....само да ме е подмамил  #Cussing out тъкмо се поуспокоих..

Последна редакция: ср, 16 май 2007, 16:07 от asena

# 35
  • Мнения: 311
Всичко е възможно, макар че си предствям какво ти е имай търпение и стискай зъби до дата, на която трябва да ти дойде и тогава си направи следващия тест ! Успех


 Peace

Успех ти желая!!!

# 36
  • Мнения: 1 572
здравейте
искам да споделя какво ми се случи
направих си 3 теста за бременност в 3 поредни седмици
първия беше 3-4 дни преди да трябва да ми дойде беше отрицателен,втория и третия също но тъй като продължаваше да не ми идва отидох на двама лекари един след друг и първия ми каза че не съм бременна а втория че съм , и двамата ме гледаха на видеозон
и сега ме е страх да си направя поредния тест
-------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: чт, 17 май 2007, 13:05 от Доня Туфиня

# 37
оф,аз съм същата,страх ме е когато правя всеки следващ ,тъй като знам че колкото повече е закъснението .толкова по-голяма е възможността да покаже положителен,въпреки след толкова отрицателни..Хич не им вярвам на тези тестове,а е и много рано да се види май при гинеколог...  Praynig:..аз си запазих час за след седмица,хем ще е минало достатъчно време,а ако дай Боже не съм (сега) ,я карам да ми предписва някакви хапчета и започвам да пия,че не се издържа това напрежение и е по-добре от аборт... а аз вече имам един и няма да направя втори,,,поне така мисля сега...
 но все пак все някога трябва да направиш следващия тест...стискай зъби

# 38
а имаш ли някакви други симптоми които те карат да се самняваш в евентуална бременност освен закъснението?

# 39
  • Мнения: 1 572
имам сомптоми
гади ми се , от храни и цигари прилошава ми и ме боли кръста
а първиа доктор каза че си въобразявам даже ми изписа оргаметрил за да предизвикам да ми доиде но аз няма да го пия защтото ако сум бременна бебето ще падне а аз го искам

# 40
  • Мнения: 1 572
възможно ли е единия доктор да го види а другия не
не мога да си обясня


-----------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: чт, 17 май 2007, 13:06 от Доня Туфиня

# 41
При тези симптоми,предполагам че си...иди пак на лекар,вече трябва да се вижда по-ясно....

аз ги нямам тези симптоми,при мен само гърдите ми са нараснали значително ..друго още не...

# 42
  • Мнения: 1 572
при мен пък само при гърдите няма промяна
нищо странно не усещам там





--------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: чт, 17 май 2007, 13:07 от Доня Туфиня

# 43
 Фалшива тревога,не съм бременна  Grinning ,олекна ми...

Последна редакция: чт, 17 май 2007, 11:49 от asena

Общи условия

Активация на акаунт