за газовите котлони за вграждане

  • 8 319
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 432
Моля препоръчайте добра марка с поносима цена за газови котлони за вграждане  newsm78  И знае ли някой дали има 2-ка котлони - 1 газов и 1 на ток, защото аз не съм виждала и всички продавачи, които съм питала вдигат рамене и мигат на парцали  ooooh!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Аз бих взела Gorenje. Плота е керамичен и от него излизат само горелките. Поставките за съдове се махат с едно движение и лесно се почиства отдолу. http://www.gorenje.bg/1262?aid=9608
Много се двуомих какъв да взема, дали този или керамичен и накрая си взех керамичен, пак Gorenje - просто реших че ще ми е по-удобен.
А 2-ка - 1 газов и 1 на ток до колкото разбрах имало само 1-2 модела, обаче на някави измислени марки, даже не ги помня кои, веднага ги отхвърлих като вариант.

# 2
  • варна
  • Мнения: 229
има на елдоминвест.последно струваше  266 лв.аз съм изключително доволна.гаранцията е  3 години.

# 3
  • Мнения: 505
Допреди 7-8 месеца единствената двойка за вграждане с газ и ток, която успяхме да открием е тази на Елдом инвест. На втория месец от топлината се разтопиха копчетата, резервни разбира се не се продават, това е единствения български уред в кухнята ми и честно казано съжалявам.

# 4
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Ние имаме 3 газови котлона и 1 на електричество/за всеки случай/ на Аристон.Много сме доволни от марката,но цената не си я спомням.

# 5
  • Мнения: 432
Мерси на всички за отговорите   bouquet Стана ясно, че явно няма да го бъде с комбинираната 2ка, жалко. Ментолка, можеш ли да ме ориентираш за цената на 2ката на Горение?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 569
380-400лв, не помня точно (хич ме няма да помня такива неща ooooh!)

П.П. Сега видях че в сайта на Техномаркет е 399лв.

Последна редакция: пн, 14 май 2007, 15:09 от mentolka

# 7
  • Мнения: 479
400 не е ли много за 2 газови, бе хора   Whistling Money ? Все още не съм обикаляла сериозно да разглеждам, но бях в техномаркет скоро и гледах двойките газови за под 200 лв - даже около 150! Марки, оба4е не помня (сигурно това е проблема...)

Аз търся комбинация 2 керамични и 2 газови, но газовите да са отдясно наредени на плота. Горение имат, но са отляво. Казаха ми, че каквито искам има на Амика. Някой знае ли я тая марка? Звучи ми съмнително нещо....

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 569
oxyjenia, има и по 150лв, но не са върху керамичен плот. С иноксов плот има на доста по-добри цени.
Amica са полски, качеството не знам какво е.
А ако държиш газовите да са отдясно и не намериш модел, можеш да си купиш 2-ка на ток и 2-ка на газ и да ги разположиш както си искаш. Продават се едни иноксови лайсни за свързване на двата плота, но и те са цифра. Изглежда ето така

Разгледай сайтовете на Техномаркет и Технополис и ще придобиеш представа какво се предлага на пазара Peace

# 9
  • Мнения: 2 591
газовите, които ние гледахме в техномаркет и в денси бяха около 200 лв., но и аз исках комбинация, а нямаше  newsm78
къде ги има тези на елдом инвест? ако е вярно обаче това, което казва maxima   Cry

# 10
  • Мнения: 479
oxyjenia, има и по 150лв, но не са върху керамичен плот. С иноксов плот има на доста по-добри цени.
Amica са полски, качеството не знам какво е.
А ако държиш газовите да са отдясно и не намериш модел, можеш да си купиш 2-ка на ток и 2-ка на газ и да ги разположиш както си искаш. Продават се едни иноксови лайсни за свързване на двата плота, но и те са цифра. Изглежда ето така


Аха, благодаря, не знаех за такава лайсна. Все отбягвахме варианта с 2 двойки, защото м/у тях става голяма фуга за чистене.
А ми трябва така да ги разположа, понеже газовите ще ги ползвам по-рядко и искам да ги бутна до стената вдясно/имам стена точно в края на плота, където ще ми е дясната ръка и така печеля повечко място/

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 569
schneee, ето тук можеш да видиш модела на Елдом инвест: http://www.eldominvest.com/?81&02&9644

oxyjenia, дали не може плота да се завърти, така че газовите котлони да останат в дясно newsm78...май няма да е удобно, копчетата ще са доста назад и....надписите наобратно Crazy

# 12
  • Мнения: 432
380-400лв, не помня точно (хич ме няма да помня такива неща ooooh!)

П.П. Сега видях че в сайта на Техномаркет е 399лв.
Мерси, май ще минем твърдо на вариант иноксови  ooooh!

# 13
  • Мнения: 479

oxyjenia, дали не може плота да се завърти, така че газовите котлони да останат в дясно newsm78...май няма да е удобно, копчетата ще са доста назад и....надписите наобратно Crazy

Да не се да се окаже някакси технически неизпълнимо завъртането. Иначе и аз съм си го мислила.
 Ето на този ELECTROLUX EGM-626K (600лв) няма да му отидат отзад копчетата като го завъртя.
Ама надписа ще се обърне . Нищо, като го снимам за форума ще му лепна изолирбанд  Laughing  Joy

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Нямам представа. Това й хрумна на сънената ми глава снощи, но щом и ти си се сетила за това, значи идеята не е чак толкова тъпа  Wink
И аз се загледах по този модел на Електролукс снощи. Най-добре питай някой разбирач обаче за техническата страна на върпоса. А иначе за надписите - к'во ти пука, само дето гостите ти ( ако допускаш някой до кухнята де) ще им е малко странно и ще връткат копчетата в обратната посока, щото така са свикнали. Ама пък това ще е идеалния метод, да ги изгониш да не ти се моткат в краката Joy

Общи условия

Активация на акаунт