Отговори
  • Мнения: 1 209
Здравейте на всички в новата ни темичка, дано да донеса късмет на всички НЕчакащи тази седмица   newsm44 newsm10 newsm68

Страхотното заглавие е на ro6ko_  newsm51 smile3534

Позволявам си да пусна аз темата, защото така ще ми е по удобно да поддържам списъка актуален в първия си пост. Пък и модераторите вече може и да ме смъмрят с тези дълги постове със списъци  Heart Eyes


Предложения за нови заглавия :
Към отчетни тези дни, с тестове с по две черти! - Hri
Месец май още си тече и доста бебета ще донесе!!! - Рожбо
Ако тестът е с две черти, бременна си вече ти! - от стихчето на Slavunder
Който днес направи тест, резултатът ще е шест! - от стихчето на Slavunder
На опашка да се наредим, бременните да се преброим! - от стихчето на Slavunder
Щъркелът ще носи беборани, на всички в "Искам бебе" сладурани! - от стихчето на Slavunder
Момче или момиче искаш ти, бързичко на щъркела се обади! – от стихчето на Slavunder




Нашите списъчета...

Най-прекрасното списъче на УСПЕХА   EFP от 01.05.2007 г.  newsm51
1. Сноуфлауър  stork-boy
2. Усмивка !  stork-girl
3. Щастлива бубичка stork-boy
4. Morgy  stork-girl
5. biko stork-boy
6. Desan4e  stork-girl - около година е искала бебче  Laughing
7. juleto18 stork-boy - 3 мес. терапия с ОРГАМЕТРИЛ  Laughing
8. slan4ogled  stork-girl
9. iramira stork-boy




Хубавото списъче на НАДЕЖДАТА... Praynig


НАДЕЖДА всяка мама от списъка таи, че месец МАЙ ще види две черти!!!

biko - НЕчака на 22.04    EFP
Desan4e - НЕчака на 24.04    EFP
utro77 - НЕчака на 28.04   
slan4ogled - НЕчака на 02.05    EFP   
Morgy - НЕчака на 01.05    EFP     
Усмивка ! - НЕчака на 07.05    EFP
lawyer - НЕчака на 11.05
mu6morok - НЕчака на 13.05
-poli- - НЕчака на 14.05
DesiT  - НЕчака на 16.05
dama - НЕчака на 16.05
комикс - НЕчака на 18.05
Рожбе - НЕчака на 19.05   
Hri - НЕчака на 19.05
Skiorche - НЕчака на 19.05
Rumito – НЕчака на 19.05
Slavunder  – НЕчака на 19.05
alina_si  - НЕчака на 23.05
Bubeto – НЕчака на 24.05
korNeliq – НЕчака на 25.05
samimami - НЕчака на 26.05
Вили_ - НЕчака на 27.05
Вес - НЕчака на 27.05   
ro6ko_ - НЕчака на 27.05
Катето - НЕчака на 30.05
Мери - НЕчака на 30.05
fransy  - НЕчака на 31.05


НАДЕЖДА всяка мама от списъка таи, че месец ЮНИ ще види две черти!!!

Veri4 - НЕчака на 01.06
tedybearbg - НЕчака на 01.06
Pretty – НЕчака на 01.06
kalli  – НЕчака на 01.06
Аз съм си - НЕчака на 02.06
*milenna* - НЕчака на 02.06
Жаклин - НЕчака на 04.06
dzimbi - НЕчака на 04.06
koteto7975 – НЕчака на 05.06
Menta – НЕчака на 07.06
jasi - НЕчака на 12.06
Andjela81 - НЕчака на 17.06
Juturna - НЕчака на 24.06


НАДЕЖДА всяка мама от списъка таи, че месец ЮЛИ ще види две черти!!!

izabela83 - НЕчака на 30.07

Последна редакция: пн, 14 май 2007, 22:02 от Veri4

# 1
  • Мнения: 1 792
пу първа.ние сега се прибираме.пак хайманосвахме. Embarassed
направих си тест на който се виждаше съвсем бледо очертание на втора черта,ама то на мен почти веки път са ми такива.дано поне идва пущината да не ме разиграва.
айде новата тема да ни е на късмет и с много нови бремелинки Hug

# 2
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Пу първа в новата темичка! Хайде успех на всички НЕчакащи тази седмица!
Целувки и лека нощ! Успешна, ползотворна и много хубава седмица ви пожелавам! Hug
Ееее, мушморока ме изпревари! Добре - пу втора!

# 3
  • Мнения: 1 792
 smile3534на теб Стели не ти требе вече да си първа то твойто е в коремчето Party
айде аз си лягам до утре мацки Hug

# 4
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
smile3534на теб Стели не ти требе вече да си първа то твойто е в коремчето Party

Щъ смачкам, ей!!! Айде и твойто да е вече там, където трябва! Joy

# 5
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Хайде и аз да се разпиша  Mr. Green, че тази седмица само ви четях по диагонал. Не сме се спрели, всеки ден търчане по задачи, уреждане на документи..  #Crazy, добре, че се свърши с това.

Честито на новите бъдещи мами от тази седмица!   bouquet

Много стиснати палци за тези, които не чакат тази седмица, и за тези, които отиват да ловуват!  Hug Praynig

# 6
  • Мнения: 2 309
А Thinking за какво викате бяхме тука,че забравих,то ден ли бе два ли!? Mr. Green
Яка тема,от път на път става връхтъ Flutter И линкове с добри и зли гинеколози да пуснем и сайтове към аптеки за медикаменти и лаборатории Mr. Green Sunglasses Laughing
Все още съм си в ролята на Робокоп.Не мога да мръдна,я шавна я ми е спрял дъха...Много странна болка.Идваща от и аз не знам от къде ThinkingНе от сецнато...
Момичета какво става с темата Първи/Ранни признаци,новаците я обърнаха на беседа ooooh!Не четат ли тези жени преди да пишат,бре...И аз бях у гъбите в началото,но напоследък от там не излизат ooooh!
Лека нощ на всички ви...Целувки и мноооооого сбъднати мечти!!!Месец май,тепърва предстои Hug

# 7
  • Мнения: 9 074
Много бързате със седмичната тема, бре Mr. Green
Едно бързо здравей и от мен.
Стиснати палци и много усмивки!

Мушморок, този положителен тест...нещо..хм Flutter
Рожбо - това защо те боли?

ДО ПЛОВДИВЧАНКИ: ако някой си търси котенце - моля да ми пише на ЛС. За повече подробности - линка в подписа  Blush И тема в Клюкарника Wink

# 8
  • Мнения: 1 792
Рожбе я да идеш на лекар да те види че ще те бия тебе.айде да се оправяш.
Стефф айде на фитнес пиши на лични кога си свободна.А за теста ама той не е положителен,на мен и друг път ми се е случвало това а да няма нищо.
Вес за къде уреждате документи бе,че аз нещо не съм разбрала.

# 9
  • Мнения: 9 074
Въх, Мушмолче - няма да е скоро  Sick
Нямам време, а и онзи ден си секнах кръста (имам дископатия по принцип) и в момента съм трудноподвижна Confused

# 10
  • Мнения: 660
Нека и аз се разпиша в новата темичка!

Рошко, заглавието е страхотно!  Hug
Верич, мерси, че се грижиш така добре за хувавите ни списъчета!

Момичета, искам да пожелая една истински чудесна и позитивна седмица! Много положителни тестове и хубави новини!

За всички, които НЕчакат тези дни съм стиснала палци, много силно (и без това нищо не правя по цял ден)!!!

  bouquet

# 11
  • Мнения: 4 242
Здравейте сладурани!
Заглавието е супер ro6ko_  и дано стане реалност! Гледам до сега има 9 бремелинки да са ни живи и здрави, късметлийски месец е май!
love_sunrise нямам идея за какво и защо се пие това лекарство, обаче ти пожелавам всичко скоро да се нареди и да се включиш в НЕчакащото списъче грижовно надиплено от Veri4!  Hug
Hri недей да сдаваш багажа, горе главата, нали не се е случило, значи продължаваме да НЕчакаме  Hug
Morgy мила, не е приятно никак, обаче нали ще ги избуташ тези две седмици, а после ще видиш че ще ти кажат че всичко е наред, само повечко почивка, да се пазиш но да живееш нормално, и ще си скиториш на воля  Hug
Вили стискам палци и се моля утре да се похвалиш че си имате най- хубавата яйцеклетка!
mu6morok по скоро е бледичка вторичката понеже е рано още, ще видиш че лелята сте я изръсили нейде по пътя за балкана  Grinning
Рожбо много кефи подписа ти!  Wink
STELLA_B благодаря, а дано!

Момичета мили, на всички пожелавам една ползотворна седмица с много положителни резултати! Стискам палци и се моля за всички!  Praynig


Последна редакция: пн, 14 май 2007, 01:14 от Мери

# 12
  • Мнения: 1 792
много ви благодаря за всичко ама не се надъвайте и мен също.това не е положителен тест бе.само се вижда къде някой ден (дай боже скоро )ще е втората черта.а и видяхте ли ми графиката-да ви мяса кат на бременна. Sick
Стефф е па може ли да се подредиш така мари булка.я да се оправяш бързо.котенцата са много сладки ако чуя някой да търси ще ти звънна.
Пловдив аре на кафе утре.

# 13
  • Мнения: 4 242
mu6morok  не за друго, само споменавам че на всички около мен, че и на моя тест (предишната бременност) втората чертичка беше толкова бледа, че мислих че я виждам само аз и е плод на огромното ми желание, обаче не беше, сега тази чертичка спи до мен  Grinning
И на сестра ми бледата чертичка сега е около 7мм
Стискам палци да съм права, и кажи кога мислиш да направиш втори тест?
Въх да ме пита човек какво правя това време тука пък уж овулацията целим, смахната работа.

# 14
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
 Laughing Мушморок, в Испания по това време се подават данъчните декларации, та се мобилизирахме и за 3 дни събрахме багажи, купихме билети и се прибрахме у нас. Установихме, че миналата година са ни взели повече данъци, и тази година ще ни връщат паричкиииии  Mr. Green А твойте черти... бледите черти на теста за бременност не са като бледите черти на ову тестовете  Laughing.. а пък и теб сме те признали за царица на изключенията, така, че графиката ти нищо не значи  Naughty hahaha

Мери, не си сама, и ние уж сега преследваме яйцето, а аз вися на компа  Joy, така, че с теб май ще вървим заедно този месец  Hug

Стеф - скъпия да направи един масаж, да не се стиска  Naughty Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт