Против комарите какво?

  • 1 614
  • 23
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Още е рано, но да попитам с какво опазвахте бебоците от комарите миналото лято.Соня беше мъничка и не сме ползвали тогава никави препарати, не я хапаха гаднките, но това лято ще бъдем дълго време на село а там е пълно с кръвопиици и нямам идея как да се предпазим.Вие каво ползвахте и доволни ли сте?

# 1
  • Мнения: 438
Още е рано, но да попитам с какво опазвахте бебоците от комарите миналото лято.Соня беше мъничка и не сме ползвали тогава никави препарати, не я хапаха гаднките, но това лято ще бъдем дълго време на село а там е пълно с кръвопиици и нямам идея как да се предпазим.Вие каво ползвахте и доволни ли сте?
Рол-он на Чико - много съм доволна - нанася се лесно, не мирише много силно и е безвреден дори за съвсем малки деца, а пък и наистина действа (аз самата също го ползвах Mr. Green).

# 2
  • софия
  • Мнения: 432
аз съм много доволна от "Off"

# 3
  • Мнения: 255
ами Чикото имат добра серия против комари и след ухапване , а да има и машинка която се вкл в тока.

# 4
  • София
  • Мнения: 790
При нас машинката не работеше. Гадините пак хапеха Рали. Миналото лято я мазах с Занзарин. Мирише малко гадно, но гони комарите. Става и за много малки бебенца.

# 5
  • София
  • Мнения: 250
Миналото лято я мазах с Аутан - детски на морето и имаше много голям ефект!!!!!
 #2gunfire

# 6
  • София
  • Мнения: 3 679
аз съм много доволна от "Off"
И ние това ползваме и не само за детето, а и за нас.

# 7
  • Мнения: 255
ауу трябва и ни е да ползваме

# 8
  • София
  • Мнения: 2 079
"Аутан" -  спрей и мазило. Hug
Със спрея напръсквах и черчеветата на прозорците вечер и имаше страхотен ефект. Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 311
Аутан-а наистина е добър! И при нас имаше ефект Simple Smile

# 10
  • Pb
  • Мнения: 1 183
И аз съм мн. доволна от Аутан

# 11
  • Мнения: 1 873
аз съм много доволна от "Off"
Аз също!

# 12
  • Мнения: 11 003
Аутан Peace При възможност и един комарник на количката няма да е излишен.

# 13
  • софия
  • Мнения: 555
Бебетата мажа с Чико, а другите с Аутан Джуниор.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 311
OFF за всички Peace

# 15
  • Мнения: 1 555
Купила съм всичко възможно против комари на Чико и да ти кажа, миналото лято на морето с онези комари като врабчета имаше ефект !!

# 16
  • Поморие
  • Мнения: 51
Мнението на една собственичка на аптека на която вярвам изкл. много беше , че за деца под 1г не се препоръчва употребата на такива препарати!А в аптеката и е заредено с всичко възможно.  newsm12

# 17
  • Мнения: 1 712
аз съм много доволна от "Off"
PeaceИ аз ползвам  OFF,Аутан рол-он също е хубав

# 18
По съвет на пед Grinningиатърката ни  - ползваме Занзарин, мирише тежко, но се свиква. Ползва се и за кърлежи!!! А другите мазила са за деца над 2 години.

# 19
  • Мнения: 1 881
Аз съм доволна от Аутан Джуниър!

# 20
  • София
  • Мнения: 98
Доволна съм от серията на Чико, става и за бебоците, за по-големите Hansaplast insect и Vape. Vape има и мокри кърпички предпазващи от комари, много са удобни. За след ухапване, ако нещо сме пропуснали при намазването много ефикасен е Псило-балсам.

# 21
# 22
аз ползваме АУТАН  за моята племенница и съм много доволна

# 23

Общи условия

Активация на акаунт