Рискова бременност ли е? Да се помолим, моля ви!

  • 3 769
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Ох дано да го усети....дано малкия да е малкия да е нощна птица. Praynig Praynig Praynig

# 31
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Маме, ако можеш утре пиши какво става, че ми е толкова гадно...то бебето може да се е кротнало - и моето миналата седмица ме беше уплашило така - ама си поразтресох корема, натиснах тук-там и се обади. Кажи й го това, пък дано да не трябва вече.
Утре ще ходим на Арбанаси, там има манастир с чудодейна икона, закриляща майките и децата, ще й запаля свещ, предай й че я мислим и сме с нея Praynig.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Мама Цоцоланка има ли новини от Милена?Продължавам да се моля за нея и бебчо Praynig Praynig Praynig

# 33
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
И аз все тук надничам... Praynig

# 34
  • Мнения: 11 607
Слава на Бога днес Милена е усетила нещо...Леко такова, после пак малко.....Ходи на гинеколог и тя я гледа - ВСИчКО С бЕбО Е ДОбрЕ на този етап!!!!! newsm44 newsm44 Било 1,100кг. като го измерили, но не могат да се разберат за това дали Милена да продължава с диетата или да си яде нормално......

Благодаря ви за подкрепата, скъпи мами!

# 35
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ох, Маме, олекна ми! Господ е чул молбите ни Praynig!
Всичко ще е наред, сигурна съм Peace! Поздрави я от нас Hug.
Отивам да кажа на августинките, че всички я мислим.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Слава богу че всичко е наред. Peace

# 37
  • Мнения: 1 919
Слава богу че всичко е наред. Peace

# 38
  • Мнения: 11 607
И тук да напиша...Само това положение съществува,че заушката изяжда прекалено бързо плацентата и когато усетят,че плацентата е изконсумирана - ще правят секцио...Така че може да не дочака термина,а да е по-рано!

# 39
  • Мнения: 1 335
Слава богу, че бебчето е наред!! Ще продължавам да се моля за нея.
Да пишеш как е скоро!

# 40

Общи условия

Активация на акаунт