да питам нещо....

  • 3 023
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 029
Да, планувано беше. Решихме го и стана от първия път.

# 76
  • Мнения: 1 364
Да, беше планувано...за щастие стана от раз.

# 77
  • Мнения: 114
Първото беше планувано и стана от първия път(първия месец в който не се пазихме).Второто не беше планувано и то стана от раз.Пожелавам успех на всички бъдещи мамчета.Не се отказвайте от правенето на бебе като не стане от първия път или първата година.УСПЕХ.

# 78
  • Мнения: 1 931
Ние планувахме да имаме деца,но времето в което да стане не е планувано. И двете дечица станаха тогава когато им е било времето. Много съм щастлива,че точно тогава  са станали и че точно те са ми дечица.
Желая на всички много щастие и дано по-скоро да стане  EFP и да гушкате бебче,а може и бебчета. newsm51 smile3525 newsm51

# 79
  • Мнения: 2 891
На третия месец имахме успех  Grinning

# 80
  • Мнения: 209
да, отне ни някъде три месеца!аз съм голяма паника и вече се бях притеснила!ние сме от 7 години заедно и сме се пазили дълго време, явно на организма му трябва период, в който да се пренастрои!

# 81
  • Мнения: 3 376
И при нас се появи на третия месец,тъкмо бях започнала да се съмнявам дали не трябва да ходим да се изследваме...после ми казаха,че до 1 година било нормално да не се забременее,след това вече трябва да се мисли за изследвания и т.н.

# 82
  • Мнения: 417
От раз стана при нас,Божа работа някой чакат доста,а други не!Като му дойде времето ще стане. Peace

# 83
  • Мнения: 867
Планувано и да не повярваш от вторият път. Аз се бях настроила за поне 5-6 месеца, ама - хоп. Доста се изненадах.

# 84
  • Мнения: 27 524
Планувахме. Стана точно след 6 месеца.

# 85
  • Мнения: 76
При нас стана супер бързо, не бяхме планували, но и двамата много искахме бебче и ето  Heart Eyes
успех на всички опитващи

Общи условия

Активация на акаунт