вярвания

  • 6 983
  • 25
  •   1
Отговори
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Момичета,
Създавам тази тема защото смята, че много от нас са потърсили и този вид помощ. Може и на някои да е помогнало!

Аз започвам първа - чух, че местността Рупите край Петрич, където живя великата баба Ванга е с много силни магнитни полета и много жени които не можели да забременея са потърсили помощ в тази местност. Казват че много успявали след това! Дано!

Не смятам да се отказвам от всичко останало, но мисля да опитам и такива варианти!

# 1
  • Мнения: 1 715
Момичета,
Създавам тази тема защото смята, че много от нас са потърсили и този вид помощ. Може и на някои да е помогнало!

Аз започвам първа - чух, че местността Рупите край Петрич, където живя великата баба Ванга е с много силни магнитни полета и много жени които не можели да забременея са потърсили помощ в тази местност. Казват че много успявали след това! Дано!

Не смятам да се отказвам от всичко останало, но мисля да опитам и такива варианти!
Всичко е Божа работа!Успех!

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 958
Разбира се, човек постоянно се надява отнякъде да стане чудото. Има много такива места, хора и т.н. които са помогнали на отчаяни жени. Не се отказвай. УСПЕХ! newsm10

Имам адрес на една възрастна жена, която дава билки - ако искаш, пиши ми.

# 3
  • Мнения: 1 247
Момичета,
Създавам тази тема защото смята, че много от нас са потърсили и този вид помощ. Може и на някои да е помогнало!

Аз започвам първа - чух, че местността Рупите край Петрич, където живя великата баба Ванга е с много силни магнитни полета и много жени които не можели да забременея са потърсили помощ в тази местност. Казват че много успявали след това! Дано!

Не смятам да се отказвам от всичко останало, но мисля да опитам и такива варианти!
  bouquetздравей те и от мен аз сам чувала същото за КРАСТОВА ГОРА

# 4
  • Мнения: 315
здравейте,
аз също съм вярваща и мисля ,че едно забременяване е и Божа работа.Вярвам в чудодейните икони на СВ.Богородица.

# 5
  • Мнения: 1 247
здравейте,
аз също съм вярваща и мисля ,че едно забременяване е и Божа работа.Вярвам в чудодейните икони на СВ.Богородица.

Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 17 922
Срам ме е да призная, но седмица преди да разбера че съм бременна ходихме до Арбанаси, там  има чудодейна икона на света Богородица. Запалих свещичка и се помолих да забременея ( с мъжът ми опитвахме повече от година). След 1 седмица, закъснение и две чертички. Явно когато съм запалила свещичката съм била вече бременна ( изобщо не се чувствах по-особено), но факта си е факт.   newsm10

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 958
Защо да те е срам? Надеждата умира последна, а всеки се надява рано или късно да гушне рожбата си.

# 8
  • Мнения: 74
здравейте,
аз също съм вярваща и мисля ,че едно забременяване е и Божа работа.Вярвам в чудодейните икони на СВ.Богородица.

Peace
  Peace Peace Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 3 123
здравейте,
аз също съм вярваща и мисля ,че едно забременяване е и Божа работа.Вярвам в чудодейните икони на СВ.Богородица.


  и аз съм на това мнение.Вчера ходих да се помоля на 3-те икони,които бяха в София.
 Иначе и аз съм чувала за Кръстова Гора.
 Миналата година на 15.08 оставих на иконата на Богородица едни детски чорапки.След 10 дни съм забременяла с близнци,е послед си ги прибра Sad , но тази година ще направя същото. Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 7 242
Манастира св. Мина, Руската черква

# 11
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Срам ме е да призная, но седмица преди да разбера че съм бременна ходихме до Арбанаси, там  има чудодейна икона на света Богородица. Запалих свещичка и се помолих да забременея ( с мъжът ми опитвахме повече от година). След 1 седмица, закъснение и две чертички. Явно когато съм запалила свещичката съм била вече бременна ( изобщо не се чувствах по-особено), но факта си е факт.   newsm10

   А защо пък да те е срам да признаеш?  Thinking
 На ЦВЕТНИЦА тази година, като бяхме на черква си запалих свещички - една за здраве, една за семейството, една за момичетата от форума тук...и една за наше  бебенце с мъжа ми. Било е точно седмица след оплождането. Хал хабер си нямах, че вътре в мен се е зародил нов живот. Молех се от сърце - така както го правя всеки път. После на Великден пак бяхме на черква -отново направих същото. На връщане към хотела си купих тест - ей така, за майтап. Резултата беше положителен. Вярвам в Господ и в подкрепата му.

# 12
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Аз също вярвам в Господ, Исус Христос и Света Богородица. Винаги паля свещички за здраве и за още един член на семейството!  newsm10 newsm17

# 13
  • Мнения: 2 422
Незнам вече в какво и кого да вярвам толкова молби и нищо толкова лекарства и нищо....нищо ....и пак нищо не помогна на мъжът до мен да вдигне глава и да каже: АЗ съм мъж. ---- гледа децата на приятелите си и обръща глава от мъка  Sad. Та на кого да се моля вече незнам кажете ми.  Cry Cry Cry
Имам чувстово, че вярвам в нещо нереално ооооооооххххххх докога????????????????? Thinking

# 14
  • Мнения: 81
maiapetrova недей така!!! Остава ни само вярата!!! Това е единственото, което имаме и не трябва никога да ни напуска. Има много такива места. И сигурна съм много забременяли вследствие на религиозни ритуали. Аз примерно знам за манастир на Св. Петка в Пещера. Има поверие, че всеки четвъртък срещу петък тя обикаля църквата и лекува хората, които спят там. Има излекувани хора след такава нощ. И едно нещо мога да кажа - дори да не помогне вярята не може да навреди и е единственото, което ни крепи!!! Ще каже ли някой с какво голямо нещо е сгрешил, че Господ го е лишил от най-голямата радост на живота???? Не знаем - остава да се молим и да чакаме един ден пилето да дойде и при нас. Трябва да сме силни, борбени и вярващи и сигурна съм, ще усетим най- голямото щастие, колкото и трънлив да е пътя!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт