"Не така си представях този ден"...

  • 3 351
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 297
"добре, щом не ме обичаш вече-аз си обувам обувките и тръгвам където ми видят очите" при което застава до входната врата със сълзи на очи и чака да проверя дали наистина тръгва Simple Smile

# 31
  • Мнения: 179
Милен пред госпожата се е изказвал с "Това е най-гадния ми ден!" И дори наказиението са му отменили заради тези думи. bowuu

# 32
  • Мнения: 441
Много забавна темичка  smile3501.Искрено се забавлявах  smile3521

# 33
  • Мнения: 1 909
Ама че малки актриси си имате!

Моят син пък започва да мрънка и да казва, "Не съм в добро настроение"

# 34
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ще ме умори това Ане!  Joy Joy Joy
И аз си имам един малък Кралски Шекспиров театър у дома. Всичко е голяма драма, особено когато трябва да се яде супа или да си подреди стаята.
Последният "хит" е мърморенето "Все на мен се пада най-лошото", а вчера ми се оплака, че Лъчко от групата му бил казал "на Божидар у дома му се пада винаги най-хубавото и никога най-лошото".
Носят се легенди, значи.  Party

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
 Мартин напоследък, когато му кажа, че нещо няма да стане, навежда глава, въздиша дълбоко и заявява "Ооо, неее! Значи никога вече няма да /карам колело, ям сладолед...или каквото и да е там забраненото за момента/", обръща си долната устна наопаки и мига жално, жално...

# 36
Моята Нина като по-малка беше голяма актриса WinkИзказванията и, които съм запомнила са:"Защо ме мъчиш така?", последвано от дълбоки въздишки и отчаян поглед(при искане да си подреди играчките.),"Нима не ме обичаш?"и артистично примигване при отказ от моя страна да си поиграя с нея, защото трябва да накърмя бебето и "Ох, как ме боли душата"(при отказ да и взема куче

# 37
  • Мнения: 3 456
Моята Лорена снощи ме пита : "Какво има вътре в цицките ти?"

# 38
Реплика на Вики.
Ти ми разбиваш сърчицето!!!!

# 39
  • Майничка
  • Мнения: 12 559
Мартин напоследък, когато му кажа, че нещо няма да стане, навежда глава, въздиша дълбоко и заявява "Ооо, неее! Значи никога вече няма да /карам колело, ям сладолед...или каквото и да е там забраненото за момента/", обръща си долната устна наопаки и мига жално, жално...

Представих си го картинно hahaha. Точно това е и лаф на щерката, при който драматично спира на място с ръка на сърцето. Обикновено следва мръсен поглед от моя страна и продължението "Добре де, тръгвам нещастна и безутешна!". 

# 40
  • Мнения: 306
 Joy

Анде, Анде... твоето Ане и моята Мая, нали знаеш Wink...

нашият репертоар включва "Тука ще си плача, докато ме видиш", "Успокой ме, защо си ми майка", "Вече не ме обичате като преди" и култовото "Ще се махна от тази къща", след което, на въпрос на татко си къде точно ще се махне, изстрелва без да мисли - "в бабината къща, или...в моята стая, да не ви виждам"

напоследък я оставям да се надраматизира на воля, по-бързо й минава Grinning

# 41
  • Мнения: 184
Леле, какви артисти! Малкия ме обяви за майка зверкиня, когато отказах да си вземем три кучета наведнъж. И кой ли щял да се грижи за тези "бедни същества" сега?! И как ли ще живея аз сега като знам, че съм обрекла на смърт бедните душички?!

# 42
  • Мнения: 3 323
Мартин напоследък, когато му кажа, че нещо няма да стане, навежда глава, въздиша дълбоко и заявява "Ооо, неее! Значи никога вече няма да /карам колело, ям сладолед...или каквото и да е там забраненото за момента/", обръща си долната устна наопаки и мига жално, жално...

Представих си го картинно hahaha. Точно това е и лаф на щерката, при който драматично спира на място с ръка на сърцето. Обикновено следва мръсен поглед от моя страна и продължението "Добре де, тръгвам нещастна и безутешна!". 

Дам... Моя си тръгва - "сам и грозен"...

# 43
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Ох, много ме разсмяхте. Моят син след провинение и бурна словесна реакция от моя страна, ме поглежда с най-сладката усмивка и клатейки глава ми "пее" Мила мамо, сатка добичка ного бичкам.

# 44
  • Мнения: 453
Моят племенник казал веднъж на майка си, когато тя го водела на градина:
"По- груба майка от теб не съм виждал!"

Общи условия

Активация на акаунт