10 правила, на които всяка жена трябва да се подчинява

  • 4 265
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 184
 Grinning 7/10

и се къпя само със сапун без да знам, че е по-полезно Grinning ползвам глицеринови сапуни. те не изсушават 100%

тоя на дав не ми харесва

# 31
  • Мнения: 1 975
Малкооооооооооо за жалост  Cry, но ще си взема поука Peace

# 32
  • Мнения: 410
1.Ако не си махна грима,ваобще няма и да си легна Naughty
2.Абе това със слънцезащитните кремове е много полезно,ама да си призная не го правя Blush
3.Не излизам без да си сложа балсам или гел на устните си
4.Моят стоматолог ме хвали като един от най-редовните му посетители,макар че нямам нито една пломба(да не чуе Дяволът Whistling )
5.Оххх това разчистване,трупам ли трупам боклуци,който не ги ползвам.Трябва да ми дойде вдъхновението за да разчистя Mr. Green
6.Косата ми не е виждала боя с години и сам много щастлива от това Party харесвам цвета си и хич и не мисля да се плескам Naughty
7.В много редки случей съм ползвала гел душ,друго си е сапунчето,та даже и с бебешки се къпя.
8.Вече съм с тен,бързо ме хваща слънцето и лицето ми вече се е позлатило от слънцето,а от както ходя с потници и по раменете и гарба съм започнала да покафенявам Whistling
9.Таквиз работи съм пила веднъж и то по предписание
10.Колкото пъти изляза от в къщи,толкова пъти се фускам Mr. Green

Еее,май не съм чак толкова зле smile3503

# 33
  • Sf
  • Мнения: 808
От №1 до № 6 включително и № 10

Харесвам душ геловете, не искам целогодишен загар, харесвам бялата си кожа и не съм взимала Калций и витамин Д и може би това е, което бих приела като съвет Simple Smile

# 34
  • Мнения: 120
5 / 10

7. Сменете душ гела си със сапун - най-добре овлажняващ. Съдържанието на шишенцето с душ гела ви е описано в 10 реда и е пълно с химични наименования, които дори не можете да произнесете. При сапуна то е едно кратко изречение.

 newsm78     Като оставим това с колко реда е написано съдържанието, кое прави сапуна по-полезен от душ-гела ? Не че споря, но се учудих доста, защото какъвто и да било сапун винаги ми е изсушавал кожата повече от душ-гела.

Препоръчайте някой добър овлажняващ сапун Praynig ... може би ще пробвам да ги сменя. 

# 35
  • Мнения: 2 936
6/10  Peace
за тена и аз не съм съгласна....
комбинирани витамини пия постоянно-с малки почивки !
не обичам да използвам сапун   Rolling Eyes
2 пъти в годината съм на зъболекар,но не съм си избелвала зъбите...ползвам такива пасти! но мисля скоро да направя такава процедура!

# 36
  • Мнения: 2 575
Еххх - аз докато се наканя да сменя вечния сапун DOVE с душ-гел и вие ме отказахте.
Все се ядосвам,че мъжа ми все DOVЕ сапун купува и аз го ползвам щото не се сещам да купя душ гел, а сега....няма и да купувам Mr. Green
Между другото изобщо не изсушава кожата , дори и този който продават в БГ ( да не повярва човек)

А за избелването на зъбите - MONDA ти правила ли си го? Аз замалко да го направя с лампа в САЩ, но ми казаха, че и то не е полезно никак и се отказах. Сега пробвам с PEARL DROPS, но ефект никакъв, а и зъболекарката ми каза, че по-бели няма да станат  Mr. Green т.е. достатъчно хубави са , а и всяко лице си имало подходящ цвят на зъбите - не може всички да се белнат като перли.... Mr. Green

На солариум не ходя и не мисля да ходя!!!

Та в заключение  - спазвам 7/10

# 37
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз май само това с калция и вит. Д не го спазвам. А, и тена ми е само през лятото! Иначе душ гелове не обичам, много са ми лигави, ползвам глицеринови сапуни, за зъбите си се грижа повече от редовно, боядисвам се, хвърлям ненужните гримове, парфюмирам се, чистя си грима, без балсам не лягам, абе въобще съм една примерна....

# 38
  • Мнения: 1 339
1. - не се гримирам така че няма какво да махам преди сън.... колко удобно само  Blush
2. - не използвам никакви кремове и фон дьо-тени. Не понасям да се мацотя с такива неща.  Naughty
3. - за устните непременно имам поне по 2-3 балсама в чантата и се мажа постоянно  Peace
4. - не мисля, че зъбите биха изглеждали добре ако ги избеля... ще изглеждат изкуствено. За сега съм доволна от избелващите пасти, които поддържат ест. цвят на зъбите. (не снежно бял)
5. - нямам тоалетка  Rolling Eyes  Laughing
6. - не боядисвам косата си  Peace естествено черна е  Sunglasses
7. - редувам душ гел и сапун.  Peace
8. - тен винаги имам. Макар и съвсем малък го поддържам през цялата година иначе се чувствам като гола.  Wink
9. - Не знаех за витамините, но ще започна приема на такива щом е нужно  Simple Smile
10. - Имам страшна непоносимост към парфюми и не използвам такива.

Като тегля чертата си давам сметка, че изпълнявам едва 3 от 10-те неща.
Явно все още не съм достатъчно пораснала за да се нарека жена  Confused Confused Confused

# 39
  • Мнения: 1 976
4/10, защо не душ гел, и какъв сапун?

 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 3 878
спазвам 8/10, обаче това за Калция и Витамин Д за първи път го чувам. на таблетки предполагам да се приема? Wink

# 41
  • София
  • Мнения: 3 878

аз ползвам сапуните на Нивеа, много ги харесвам всичките, особено този с мед Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 9 395
Като начало, смятам, че 2. си противоречи с 8. Wink

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 6 235

1. Никога не си лягайте преди да сте си махнали грима - това го правя
2. Не излизайте от вкъщи без крем със слънцезащитен крем или фон дьо тен с UV фактор.  - и това го правя.
3. Предпазвайте устните си, за да изглеждате по-млади  - и това.
4. Избелвайте зъбите си -  не ги избелвам, а само им махам зъбния камък. Зъболекарката ми каза, че имам разкошни зъби  Flutter.
5. Разчиствайте тоалетката си от боклуци - никога не я разчиствам , защото след това винаги се сещам, че нещо , кето не съм позлвала с години съм изхвърлила
6. Боядисвайте косата си редовно -  За боядисване съм  Embarassed.
7. Сменете душ гела си със сапун - по стар навик първо се изтърквам със сапун после с душ гел.
8. Бъдете с тен през цялата година - не мерси. Предпочитам аристократичната белота
9. Вземайте калций и витамин D ежедневно - всеки ден взимам вит. С, А, Е и мултивитамин, но Д не
10.Парфюмирайте се всеки ден - това е задължително
От 10 спазвам 8 гор-долу по моя си начин  Grinning

# 44
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Четири от десет спазвам.

Общи условия

Активация на акаунт