Отговори
# 105
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Звездичке, и мене ме ядосаха тия вашите доктори. Какво е тва? Нямам думи.
 А ти почивай и се дръж. Много много много  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

# 106
  • Мнения: 952
Здравейте!
Днес сутринта и следобяд минах набързо да надзърна за нашата Звездичка, но нямах време да пиша. Миличка  Hug имаш и моята подкрепа, стискам ти  палци, все пак имаш надеждата, че най-късно в понеделник ще ти обърнат внимание. Кураж, ако бебо реши да те зарадва по-рано това ще е чудесно.
Днес бе изпращането на нашите абитуриенти и гледахме концерт по случая - бе весело и забавно до финала и момента с традиционната "Един неразделен глас". Милите сладури винаги се разчувстват силно на тази песен.
Да кажа, че и при нас дойде лошото време - днес поваля доста, та се захлади приятно.
А иначе днес поляхме случката и аз си избрах две от нещата, с които да Ви почерпя и вас - един фантастичен крем Брюле и отпускащ коктейл Sex on the beach  Embarassed
 
Желая ви уикенд пълен с положителни емоции, усмивки и ведро настроение.

# 107
  • Мнения: 7 914
Ооох, момичета, благодаря ви за хиляден път за подкрепата  Hug Hug Hug
толкова ми топлите сърцето,ч е не мога да си представя какво щях да правя без вас в този момент  Hug Hug Hug

сега да поразширя малко рапорта:
Падна се същата гинеколожка като в сряда...
тоновета бяха чудесни
-контракции никакви
 -кръвното ОК
ноооо
-бебчо се оказа малко понагоре от предния път  #Crazy ooooh! (щях да припадна като чух)
-околоплодните води бяха по-малко от предния път  newsm78 ooooh! -  при което аз се хванах за сламката и поисках преглед за разкритие и тн.. обаче ми се отказа под предтекст, че и да има разкритие едва ли ще хукна да раждам скоро....
 на въпроса ми за околоплодните води тя каза.. да съм си почивала и да не шавам много насам-натам  #Crazy.. и понеже ( аз нали все многознайко го раздавам - сама още на монитра видях , че са по-малко) и казах:
" добре де щом за два дена са намалели.. какво остава за три.."
и тя...какво съм тръгнала да се шашкам.. нали се чувствам Ок -  при положение, че днес едва мърдах краката и 5 минути пред нея не можах да отделя крака от земята  #Cussing out...
и ако нещо по сериозно станело да съм званяла еди къде си  тралалалала
 и аз:
"Ок значи ли това ,ч е в понеделник като дойде трябва да съм готова за хоспитализация?
а тя:
"аааа не, може да те връщаме през два дена до края на следващата седмица" ooooh! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out
и аз вече със сълзи на очите:
"искате да кажете , че има възможност да се чака до края на 43 седмица"
а тя:
" теоретично да.. ама то никога не се чака чааак до края на 43.... сигурно поне 2-3 дена ще се предприеме нещо" : Sick

ох оплаках ви се....

 в момента съм малко по спокойна.. скоро ще ходя да гушкам възглавето Tired..ама не можах да не се отчета преди Сънчо.. и да ви кажа, че за рядкото ми присъствие мъжО е виновен...ама докато си е вкъщи ще е така.. няма как Hug Hug Hug

# 108
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Oххххх... Звезди... нямам думи. Затова много  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

Защо не се престориш на забравила и не отидеш пак? Ако измислиш нещо? Че те боли някъде, знам ли?  newsm78

Ужасно положение..  Sick Егати и лекарите #Cussing out

# 109
  • Мнения: 354
звезди какво направи бе душа викам си сигурно си родила вече а аз цяла седмица нямам време да се запиша а тя каква била значи работата още сте си 2в1.Айде раждай че ни се изчака чакалото Wink

Айде да се похваля че на мама "слънцето" Дани проходи миналия петък на 10м и 5дена та вече е чудо на чудесата. Постоянно щрапа нагоре надолу по цял ден сме навън, че времето е супер и не ми остава време за форума.Правихме прощапулник и ако не се брои,че гонеше питката колкото пъти я търкулнахме следващото нещо за което се хвана е една спринцовка.
С татито викаме пластичен хирург че ще стане hahaha

А ми това е от нас на всички пожелавам слънчев уикенд  bouquet

# 110
  • Мнения: 7 914
Хей, момичета, нали сте ми като сестрички да ви се похваля преди 20-ина минутки ми изтекоха водите  newsm53
почваааааааааа се  Party Party Party
 отивам да събирам сили... и като има развитие и ако имам физ. възможност пак ще пиша преди събитието  Hug

# 111
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
ДАВАААЙЙЙЙ Звездииииии
Напред с рогата. Стискам палци всичко да мине бързо и колкото се може по-леко.
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 112
  • Мнения: 2 195
Звездице и тук успех да ти пожелая !   bouquet

# 113
  • Мнения: 7 914
събудих се и отивам да закусвам..... Party

контракции още никакви  Crazy

не съм тръгнала наникъде понеже тук нали имаме цял лист кога НЕ трябва да трагваме и... още не сме в разрешената зона  Mr. Green

# 114
  • Мнения: 2 907
Бравоооо! Ще хванеш последния ден на телеца значи  Laughing
Двама от най-близкия ми антураж са родени на 20 май, замалко щях да забравя ако не беше звездичката.

Хайде, вижда му се краят, леко раждане и очакваме дълъг разказ + снимки!

Прегръдки от мен  Hug

# 115
  • Мнения: 382
ЗВЕЗДИИИИИИИИИИИИИ,успех мила моя.Най-хубавите мъже телци са родени на 20.-05. Нали си знаеш Hug Hug Hug

# 116
  • UK
  • Мнения: 1 334
айде Звезди, събирай багажа и в понеделник да си тук на мониторинг  Grinning леко раждане  Heart Eyes

# 117
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Звезди, леко раждане  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 118
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Сетих се да задам един глупав въпрос: какво прави бебето без води в момента  newsm78

Мен ме оперираха 3 дена след термин, защото водите бяха намаляли, а какво остава да нямаше въобще. Някой просветен може ли да ме светне?

# 119
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Деси, все едно аз съм зараждала едно такова ми е присвито и хем се радвам, хем съм готова да ревна ..само за това сега мисля ..
Успех мила.  Heart Eyes
Mama Strumpf нищо му няма на бебчо свързан с пъпната връв и все още си има всички екстри ..стига да не прекалено дълго без води, че после се води ,, сухо раждане,, и малко по болезнено..Иначе не би трябвало да страда стига да има наред с разкритието и до определени часове да се роди ...нямам представа точно колко мисля до 12 че е редно за първескините.

Мойте води ги спукаха в болницата защо имах контракци на 3 мин. , а водите не не ми бяха изтекли и от 8ч до 12 ч имах пълно разкритие ..доста болезнено беше..грам време да си отдъхна нямаше.
А и през цялото време все по гръб трябваше да лежа, че ме бяха прикачили към монитор за тоновете та съвсем бях пребледняла. Crazy
Като се сетя сега и ми се стува, че е било преди 100 години.
Иначе като почна същинското раждане, бях много доволна,  че най-накрая идва момента да се срещна с мъничето..просто след броени минути и напъни.

Последна редакция: сб, 19 май 2007, 12:09 от ivalex

Общи условия

Активация на акаунт